Co dnes vaříte?

crca
9. led 2011

Pokud už tady takové téma je tak se omlouvám,ale už vůbec nevím co vařit 🙄 Tak mě tak napadlo,že by to bylo dobré téma,aspoň bude z čeho vybírat. 😅 Je nám 20 měsíců,takže už vařím tak nějak to,co jíme my,jen to moc nesolím a nekořením,ale to si člověk upraví podle svého,jen nemám už fakt inspiraci 😒 Dneska jsem udělala jen porkovou polívku 😀

monyliny
4. led 2013

@radka_h Pytlík zelí určitě celý🙂Uvidíš jak vám to vyjde.U nás haluška jíme jen já a manžel.Dcera jí jak mravenec.A druhý den nám to taky ještě vyjde 😉

radka_h
4. led 2013

@monyliny Halušky budou pro tři dospělí syn tohle nejí ten bude mít upečený kuř. křidýlka s brkaší

marhulinka
5. led 2013

Dnes vločková polévka a hovězí guláš s těstovinama. Odpoledne štrůdl 😵

nikiii
5. led 2013

Česneková polívka, a potom krkovička zapečená s anglickou, cibulí, šlehačkou, bramborama.

zuzi82
5. led 2013

Tak já se po Vánocích dala na hubnutí, takže jsem dost odlehčila jídelníček. Dnes na oběd bude rizoto s krůtím masem a zeleninkou a na večeři si upeču pstruha se zeleninou. 😉
Kluci asi večer dostanou těstovinnový salát

dandelion
5. led 2013

@zuzi82 mám stejný oběd :D 🙂

ange_de_la_morte
5. led 2013

kuřecí wýwar s růžičkowou kapustou a nudlemi , wepřowý plátek na přírodno s meruňkami a kari rýže, na odpoledne ke kafíčku perník s rozinkami a ořechami

janicka1984
5. led 2013

vepřová panenka v listovém těstě, žampionová omáčka a brambory vařené ve slupce 🙂

beruskanula
5. led 2013

zeleninová polévka a povidlové buchty

zitra nejspíš rajská s testovinama

pajdula
5. led 2013

smažený sýr s bramborami a zeleninový salát, večer hovězí vývar a asi jen topinky 🙂

renatalen
5. led 2013

Krkovička, špenát a domácí bramborový knedlík.

sweet81
5. led 2013

Hovězí po burgudsku. A mám zaděláno na loupáčky🙂

kristi
5. led 2013

se mi to povedlo jako

zizala79
5. led 2013

oběd dýňová polévka 😅 a zeleninový salát
večeře tortilla a nějaké mlsky

babulinkab
6. led 2013

tak dnes polévka z červených fazolí a dušená mrkev od včera
zítra bude katův šleh a upeču k tomu americký brambory

marecek4
6. led 2013

dnes to vidím na filé s kaší a na zítra budu chystat vepřové masenko na paprice se smetanovou omáčkou,těstoviny si uvaříme až zítra a vzhledem k tomu,že neumím vařit pro dva tak toho bude opět kotel tak se ještě dokoupí knedlík 😀

eimmy
6. led 2013

dneska tygří krevety na oliv. oleji s česnekem a bylinkami k tomu bud jenj čes. baketka nebo rýže

p.e.t.u.l.k.a
6. led 2013

Vepro knedlo zelo😀

kristi
6. led 2013

k večeři jako tradičně v neděli špagety pomodoro 😉 na oběd jdeme k Šéfovi - ještě nevím, co si dám

sabisek
6. led 2013

Stroganof s ryzi, na manzelovu zadost

sabisek
6. led 2013

@sweet81 Jakpak delas loupacky? Posledni dobou na ne ulitavam...a rada bych si je upekla sama nez kupovala

zuzi82
6. led 2013

Tak já dnes hovězí plátek na česneku s pečeným bramborem a dušenou mrkev. Na večeři ještě nevím. Na snídani jsem chlapům upekla věnec s makovou náplní. 😉

krakorka
6. led 2013

U nás se dnes bude dělat rýžový nákyp 😉

maxinkaa
6. led 2013

Karbenátky s bramborovou kaší a okurkový salát

ia.
6. led 2013

dnes na oběd ke tchánům - prý má být hovězí vývar a roštěnky s rýží

nikiii
6. led 2013

Játra na slanině s rýží.

kamila1979
6. led 2013

hovězí vývar. rajská omáčka, maso, knedlík

adelkaurso
6. led 2013

guláš s domácím houskovým knedlíkem

sarunatko
6. led 2013

Svíčková, domácí knedlík, brusinky. Už se těším.

janicka1984
6. led 2013

koprová omáčka, maso, houskový a karlovarský knedlík