Co dnes vaříte?

crca
9. led 2011

Pokud už tady takové téma je tak se omlouvám,ale už vůbec nevím co vařit 🙄 Tak mě tak napadlo,že by to bylo dobré téma,aspoň bude z čeho vybírat. 😅 Je nám 20 měsíců,takže už vařím tak nějak to,co jíme my,jen to moc nesolím a nekořením,ale to si člověk upraví podle svého,jen nemám už fakt inspiraci 😒 Dneska jsem udělala jen porkovou polívku 😀

kristi
10. led 2013

na zitra a na sobotu vyvar z morkovych kosti s nudlemi a rostenky na houbach s ryzi

nellygray
11. led 2013

Kuře pečené na zelí a tvarohový srnčí hřbet s čokoládovou polevou.

segafredo
11. led 2013

masové rizoto a zítra jedeme na moravskou zabijačku

nikiii
11. led 2013

Karbenátek a brambory s cibulkou.

mamkamarketa
11. led 2013

Holky poradte mi nejaky dezert, buchtu...
Bez tvarohu, marmelady, a jablek nebo bananu... Diky moc

marhulinka
11. led 2013

bramborová kaše a ryba s bylinkama nebo sekaná

lucyda
11. led 2013

zapekane testoviny s brokolici a syrem

kitinka76
11. led 2013

těstoviny s kuřecím masem a sýrovo-špenátovou omáčkou... jediný špenát, který Tete ráda a ochotně sní. Jen jí radši nebudu říkat, že je to špenát 😀 😀 😀 😀

beruskanula
11. led 2013

bramborové placky-lokše s povidly

odpo upeču salko řezy

1luciferka1
11. led 2013

špecle a la halušky se zelím a anglickou podle @pitruskaskarolinkou 😉

sabisek
11. led 2013

Dneska rajcatkovy salat s petrzeli a lehkou mayo / yogurt spolecne s veprovymi medailonky. Manzel nejaky bramburek, ja jen tak nalehko...
Zitra gnochi s broad a french fazolkami, posypane parmezanem.

kristi
11. led 2013

@sabisek jakymi fazolemi????

pelenka
11. led 2013

K obědu hustá květákovka a teď jogurtové lívance s jablky. Večer mrsknu do papiňáku segeďák na zítra.

handm
11. led 2013

u nas dneska rychlo-koprovka s těstovinou a v lednici se chladi těsto na štrudl na plech, musim se zbavit nějakych trošku svraštělých jablek z garáže 😝

pajenka
11. led 2013

Taštičky z listového těsta plněné sýrem feta se sýrovou omáčkou a na večeři knedlík s vajíčkem a okurkem - vzpomínka na dětství 🙂

lucinka_jirackova
11. led 2013

@mamkamarketa já tomu říkám těsto na beránka 🙂 2 vejce, hrnek cukru, hrnek mléka, půl hrnku oleje, 2 a půl hrnku pol. mouky, 1 vanilkový cukr, 1 kypřící prášek...vše smícháš a do vymazané formy nebo na pečící papír a pečeš tak zhruba 30 minut na 180 stupňů 🙂 je výborná 🙂

ined77
11. led 2013

u nás dnes medailonky z vepř. panenky na zelenině s těstovinama a květáková polévka. o víkendu uvařím dětem buď koprovou s vejcem a bramborem nebo fazolky na smetaně+ brambor (které já teda rozhodně jíst nebudu 😝 😀 ). polévka bude nejspíš drůb. vývar se zeleninou a domácími nudlemi 🙂 .
starší si přeje palačinky, což je u něj překvápko, takže je dostane asi k zítřejší večeři 🙂 .

aaadus
11. led 2013

@mamkamarketa perník, bábovka - ze zakysané smetany, z vaječného koňaku, hooooodně čokoládová, čokoládový dort, citronová babeta

aaadus
11. led 2013

Dnes krůtí v rajčatové pasatě z cizrnou, olivami a rýží tří barev. Zítra to samé s těstovinama

handm
11. led 2013

Upečený štrůdl na plech podle receptu mojí pratety a na zítra se dopéká kuře v leču s rýží, vše v jednom hrnci🙂

brambora20
11. led 2013

dnes pro rodinu sójová minutka na žampionech s rýží, rajská polévka, já tuňákový salát+chleba
zítra smažený květák s bramborem
v neděli asi vep.plátky s bramborem ve šlehačce

jmisa
12. led 2013

Kuřecí polévka, vepř. medailonky http://nejedle-recepty.blogspot.cz/2012/02/meda...

Zítra kuře na paprice, karlovarský knedlík

petule246
12. led 2013

u nás dnes segedín a zítra losos, br. kaše, zeleninka na másle

nikiii
12. led 2013

Zeleninová polévka, a zelí, bramborový knedlík, vrabci a pečený bůček.

jmisa
12. led 2013

segedín jsme dlouho neměli, to si poznamenám 🙂

janicka1984
12. led 2013

krůtí vývar s nedlíčky, kachní stehna, houskový knedlík a bílé zelí

kammka
12. led 2013

segedínem oslavím konec kojení.. teda ne že bych s tím chtěla seknout, ale prostě už skoro není mlíko a kluk se u bandasky strašně vzteká.. tak to asi dotáhnu do půl roka a pak bude jen ten sunar..a segedín, čočka, fazole v tomatě, vajíčka na cibulce, houbová smaženice.... jak já se těšim.. no a taky vínko, becherovka a turek.. 😀
ale dneska jako včera kuřecí kousky s žampiony na smetaně s rýží a polívku nevim.. budu vařit dýni klukovi, tak možná i pro nás 😀
na zítřek možná bacim králíka.. možná....nebo kachnu?? no ale kachna bez zelí... na tu si ten měsíc počkám, ona na mně počká v mrazáku 😀

pajenka
12. led 2013

Dnes zapečené tortilly, inspirace od @handm , tak uvidíme, jak to dopadne, polévka rajská s kapáním

tina1506
12. led 2013

včera buřtguláš, dneska řízky z hlívy, prcek kuřecí, brambor a okurkový salát se zákyskou, zítra ptáčci plnění dušeným zelím a rýže

makelka
12. led 2013

Česnečka s krutóny a sýrem, špagety a rajčatová omáčka 😉