Co dnes vaříte?

crca
9. led 2011

Pokud už tady takové téma je tak se omlouvám,ale už vůbec nevím co vařit 🙄 Tak mě tak napadlo,že by to bylo dobré téma,aspoň bude z čeho vybírat. 😅 Je nám 20 měsíců,takže už vařím tak nějak to,co jíme my,jen to moc nesolím a nekořením,ale to si člověk upraví podle svého,jen nemám už fakt inspiraci 😒 Dneska jsem udělala jen porkovou polívku 😀

beruskanula
16. bře 2013

dnes mela byt rolka s br. kasi, ale vzhledem k tomu, ze jsme marodi a vcera jsme se raznici ani nedotkli, tak ho mame dnes...plus se dela jeste vyvar

ia.
16. bře 2013

hovězí vývar s nudlema, maggi nápady aneb krkovice v pytlíku ala guláš s těstovinama. (no jo no, žádné velké vaření to není 😔 Zítra se polepším, polévka od dneška a vepřová panenka špikovaná suš.rajčaty obalená v rajčatovém pestu a rozmarýnu s pečenýma bramborama ve slupce v troubě a dip se zakysané smetany a čerstvých bylinek.

blahova_andrea
16. bře 2013

dnes nic, máme hlídání a vyrážíme ven až do večera. hurááá

kajalka
16. bře 2013

U nás dneska karboše s ovesnýma vločkama, brambory a okurkovej salát, k večeři pravděpodobně zeleninová polívka s krupičkovýma knedlíčkama. Takže taky žádný velký vaření. Aspoň budu mít čas vyrazit na dlouhou prochajdu se psem 😎

sabisek
16. bře 2013

Vyvar a pizza (domaci), zitra na manzelovo zadost opet chicken pie. 🙂

edeltraut
16. bře 2013

Buřtgulás a upeču bábovku. 🙂. Zítra kuřecí vývar, pečené kuře s bramborovou kaší a zeleninový salát "co dům dal" 🙂. Ke kávičce snad zbyde bábovka a kousek dortu z oslavy 😉

sarinka
16. bře 2013

Holky, máte někdo recept na ověřené rozpíčky k vařené mrkvi? 🙂

pajula
16. bře 2013

kuřecí vývar,plněná panenka a smetanové brambory 🙂, zeleninový salát

maxiiim
16. bře 2013

Smetanová omáčka,brambor a vařené vejce. Zítra jsme pozvání k mé mamce na kachnu,tak se těším!😉

pajenka
16. bře 2013

Kuřecí vývar s nudlemi, bramborový závin s uzeným masem na cibulce, špenát

monyliny
16. bře 2013

Kulajda,halušky s uzeným a zelím a ke kávě BEBE střecha 🙂

janicka1984
16. bře 2013

Domácí pizza 🙂

babulinkab
16. bře 2013

zítra budu dělat
krémovou polévku z řapíkatého celeru s krutonkama
zapečený těstoviny s mletým masem a sýrem, salát z pekingského zelí

zmuzle
16. bře 2013

@babulinkab Jak delas polevku? Dekuju

brambora20
16. bře 2013

Dnes vařil manžel- treska jako řízek pro sebe a pro syna, pro mně treska na kmíně s duš.mrkví a fazolkama+ br.kaše
Polévka-bramboračka.
Zítra kuř.játra na rychlo-jen posypaná gril.kořením s bramborami pečenými v troubě.

babulinkab
16. bře 2013

@zmuzle

Polívka z řapíkatého celeru
---------------------------------------

oprahla jsem cibulku
potom jsem přidala cca 1 větší mrkev a asi 1/3 řapíkatýho celeru (koupila jsem v kauflandu takovej balíček), až bylo toto oprahlé, přidala jsem ještě asi 2 stroužky česneku a chviličku restla, přihodila jsem cca 3 brambory na kostky a potom hned zalila vodou cca 2 cm nad tu zeleninu.
Nechala jsem vařit do měkka, přidala jsem ještě zeleninový bujon alnatura z dm, a na závěr jsem to vše mixla.

v podstatě stejně dělám i polévku cuketovou, jen místo celeru dám cuketu

janicka1984
17. bře 2013

Moravský vrabec, bramborový knedlík, zelí 🙂

beruskanula
17. bře 2013

hovězí guláš + těstoviny/knedlík

zvirka
17. bře 2013

@babulinkab Můžu poprosit o recept na ty těstoviny? Díky.

babulinkab
17. bře 2013

@zvirka
takže orestuju nadrobno pokrájenou cibuli, pak přidám mleté maso a restuji až je maso hotové, pak osolím, přidám rajčatový protlak (může být třeba i kečup), dnes jsem to i trošku podlila vodou, protože mi ta směs přišla moc hustá, nakonec jsem přidala 3 stroužky česneku prolisované a trošku oregana.
Takto připravenou směs promíchám s uvařenými těstovinami. Dám do zapékací misky, posypu strouhaným sýrem a peču tak asi 15 minut, jen aby se rozpustil sýr.

zvirka
17. bře 2013

@babulinkab Díky moc, dělám prakticky stejně, jen bez zapékání, zkusím zapéct 😉

nnell
17. bře 2013

Salát s avokádem a kuřecím masem k obědu, k večeři pórkovobrokolicová polévka.

xpila
17. bře 2013

Kulajda a zdravá rajská omáčka s hovězím a těstovinama, zahuštěná jen zeleninou.

pamal
17. bře 2013

Zeleninová polévka, vepřová roláda, rýže. Odpoledne k zakousnutí škvarkové pagáčky.

edeltraut
18. bře 2013

Včera jsme udělali změnu (pozvali se naši na oběd, tak aby si děda šmáknul 😉 ) - kachna na víně a švestkách v římském hrnci s br. knedlíkem a zelím. Polévka brokolicová. A ke kávě přivezla babička nepečený dort - mňam 😀
Dnes bude "Eintopf" - vepřové, brambory a zelenina 🙂

lucyvivien
18. bře 2013

grilované pikantné kuracie krídelka naložené v mede, opekané zemiaky a šalát 🙂

nikiii
18. bře 2013

My dneska dojídáme zbytky, takže vývar s nudlemi, svíčková s knedlíkem, a jablečný koláč.

helcenka
18. bře 2013

Dnes máme polévku z vývaru z kostí, zeleninkou a domácími nudličkami. A já ještě dojím krůtí s kari omáčkou a těstovinou.
Zítra bude rybička na zelenince a asi dýňové třepané brambory.

ffiinnkkaa
18. bře 2013

Špízy na brambůrkách 🙂

alpakovo
18. bře 2013

dneska zeleninová polévka a kotleta na zemácích zapečená s cibulí a smetanou