Co dnes vaříte?

crca
9. led 2011

Pokud už tady takové téma je tak se omlouvám,ale už vůbec nevím co vařit 🙄 Tak mě tak napadlo,že by to bylo dobré téma,aspoň bude z čeho vybírat. 😅 Je nám 20 měsíců,takže už vařím tak nějak to,co jíme my,jen to moc nesolím a nekořením,ale to si člověk upraví podle svého,jen nemám už fakt inspiraci 😒 Dneska jsem udělala jen porkovou polívku 😀

michamicha
8. zář 2013

dneska bramboračka s hříbky, které jsme včera nasbírali v lese 🙂 a pak bramborovo-dýňová kaše a domácí sekaná 🙂

ladie
9. zář 2013

Sobota: čočková polévka, kuře na paprice
Neděle: hovězí vývar s domácími játrovými knedlíčky, boloňské špagety, odpoledne palačinky
Dneska: hovězí na mrkvi,rýže.

rozarka65
9. zář 2013

Ahojky,máte někdo zkušenost s nepečeným chlebem?
http://www.energyvita.cz/nepeceny-chleb-vitaria...
Jak to chutná?

ladie
10. zář 2013

Brokolicový krém s krutonky (brokolice ze zahrádky 🙂 ), kuřecí steaky, hříbková omáčka, opékané brambory.

sofinulik
10. zář 2013

my dneska tak trochu po sedlacku 🙂 -kminova polevka s kapanim a flicky se sladkym zelim, i bez masa je to mnamka 😝

yesu
10. zář 2013

Boloňské špagety🙂

helcenka
10. zář 2013

Brambory dušené na másle s dýní a vepřová panenka.

punky
10. zář 2013

kminova polivcicka a cockove karbanatky s bramborem 🙂

beruskanula
11. zář 2013

lokše

ladie
11. zář 2013

A já dneska vůůůbec nevím 😒

ined77
11. zář 2013

rajská polévka a vepř. panenka na mrkvi s kolínkama 🙂

ladie
11. zář 2013

Tak k obědu budou bramboráky. Prcek je nadšen 🙂
Ale co k večeři pořád netuším. Ale asi udělám kulajdu.

katka_mel
11. zář 2013

Tak u nás včera zelí, bramborový knedlík a klobása a dnes vepřové na paprice s těstovinou.

helcenka
11. zář 2013

Dnes filé na rajčatech, k tomu dušené fazolky se špenátem ze zahrádky, těstoviny. Už nevím, co s tím špenátem mám dělat, pořád roste a roste a už ho nikdo nechce ani jíst...

katka_mel
11. zář 2013

@helcenka Jé. Tak já bych ho brala. 🙂 Já jsem měla špenát nasazený, ale vyhnal se mi do květu. Vůbec nebyl jako na obrázku (jako salát) ☹ Letos zkusím nasadit na podzim, třeba z něj něco bude. 🙂

lkasparo
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
helcenka
11. zář 2013

@katka_mel - hmmm, ale bydlíme od sebe daleko, takže z toho nebude nic. Nám loni taky moc nešel, letos ho ostříhám a za týden je tam zas 😀

edeltraut
11. zář 2013

My dnes máme všehochuť takže pro Ládíka šunkofleky, pro tatínka knedlíky s uzeným a zelím a pro Elišku šišky s mákem 🙂

beruskanula
12. zář 2013

kuřecí čína s rýží

helcenka
12. zář 2013

Minutka z vepřové plece, opečené plátky brambor, zeleninová obloha. Fakt mňamka, dneska jsme se rozšoupli 😀 .

helcenka
13. zář 2013

Dnes zeleninová polévka a palačinky s domácí marmeládou.
Zítra bude pečené kuře na rajčatech se smetanou s rýží, v neděli bramborová kaše s dušeným máslovým hráškem a párek - něco lehčího, protože odpoledne nás čeká oslava...

edeltraut
13. zář 2013

My máme dnes maso v kapustě, tedy spíš kapustu v masu - nějak jsem neodhadla poměr 😀. A chlap ještě frfňá, že je tam moc masa 😠

cervena_vila
14. zář 2013

Já nevím, že vždy, když umyju kuchyň, musím hned něco smažit.... Takže "bramboráky" z patizonu, včera zapečené brambory s cuketou, před tím to byly těstoviny s masovými kuličkami a zeleninovou omáčkou, aneb milujeme přebytky ze zahrádek, kde nemusíme plít a okopávat.

cervena_vila
14. zář 2013

@helcenka co ho usušit? V zimě by se mohl hodit.

megy
14. zář 2013

my máme dnes lečo - miluje ho i syn, tak není co řešit, rychlé, zdravé, jedlé 🙂 zítra bramborová kaše a masové kuličky, vývarová polévka 🙂

helcenka
14. zář 2013

@cervena_vila - už mám nacpaný 2 pytlíky spařeného v mrazáku. Když dělám špenát k masu, tak je ho vždycky potřeba kotel. Víc ho tam dávat nebudu, to by mi zabralo zase moc místa. No a dnes jdu stříhat další várku, je to pěkný nezmar, ani studené počasí ho neodradí. Ale je fakt, že loni jsem zase nadávala, že není skoro žádný...
Usušit ho mě nenapadlo, máš zkušenosti se sušením špenátu? Nerozláme se moc a nebude z toho pak jen drť? Já používám teda čerstvý a nebo z mrazáku, sušený neznám.

ia.
14. zář 2013

dnes a zítra hovězí vývar s játr.knedlíčky, dnes vepř.plec na rajčatech a paprice s těstovinama, zítra kuřecí čína s jasmínovou rýži, zel.salát

cervena_vila
14. zář 2013

@helcenka Nevím, mně napadlo, že pak nezabere tolik místa 😉

jimmy1
14. zář 2013

brokolicová polívka, vepřové nudličky na houbách, těstoviny

radulka57
14. zář 2013

dneska bylo Chilli con carne nepálivý s pečenými brambory v troubě a zítra se chystám na výpečky, domácí bramborové knedlíky a červené zelí