Co dnes vaříte?

crca
9. led 2011

Pokud už tady takové téma je tak se omlouvám,ale už vůbec nevím co vařit 🙄 Tak mě tak napadlo,že by to bylo dobré téma,aspoň bude z čeho vybírat. 😅 Je nám 20 měsíců,takže už vařím tak nějak to,co jíme my,jen to moc nesolím a nekořením,ale to si člověk upraví podle svého,jen nemám už fakt inspiraci 😒 Dneska jsem udělala jen porkovou polívku 😀

helcenka
17. říj 2013

@ludva - jedla jsem z něj guláš a byl luxusní, a pak stejky (předem naložený, aby maso zkřehlo) se švestkovou omáčkou, kdo má rád trochu nasládlou chuť, tak taky luxus, já teda radši ten guláš, mňám, já chci taky divočáka.

laurital
17. říj 2013

U nás dnes na indickou notu - kuřecí korma a chapati 😉

beruskanula
17. říj 2013

my dnes k obedu jen krupičnou kasi-dopo jsme měli vyrizovani, k veceri rybickova pomazánka a pecivo 😉

zítra těstoviny zapečené se špenátem, smetanou a sýrem 🙂

adelka89
17. říj 2013

my jsme dnes meli hovezi na mrkvicce a cesneku s bramborovou kasi a mrkvovy dortik

adelka89
18. říj 2013

dneska mame hovězí vývar a květákové placičky se sýrem

snehurka25
18. říj 2013

@sonia79 Lasagne jsou strašně jednoduché jídlo, musíš si jen pohlídat, aby i ta úplně horní vrstva byla na 100% pokrytá náplní/bešamelem. Pak máš jistotu, že budou měkké 🙂 Jinak já špenátové lasagne dělám ve vegetariánské verzi - jen bešamel a dobře ochucený listový špenát (hlavně česnek a muškátový oříšek). Do bešamelu dávám sýr madeland, chutná to skvěle.

sweetest
18. říj 2013

Tak dnes velké vaření na víkend...kuře na paprice s houskovým knedlíkem, halušky s uzeným a zelím, no a ještě nějakou polévku 😉 Napečeno je ze včera...famózní slíváky co pekl manžel 🙂 Na dnešek si manžel přál párky, tak je bude mít 😉 Jsem zvědavá zda si něco nevymyslí dcera, až dorazí za chvilku z intru 😀

berynka
18. říj 2013

Uvařeno... játra s rýží

katka_mel
18. říj 2013

Tak u nás dnes špageti s kuřecíma nudličkama na žampionech a rajčatový salát a někdo mě tu navnadil na dukátové buchtičky, tak na ty už mám zadělané těsto a do večera budou upečené. 🙂

hanicinka
18. říj 2013

Bramborový salát, vinná klobása a karbanátky. Polévka vývar s játrovými knedlíčky. Mám vystaráno i na zítra. Dobrou chuť. 😀

kammka
18. říj 2013

tento týden: vařeno k večeři, my s Toníkem jsme měli vždy druhý den k obědu zbytek
kuře pečené s bramborama
halušky se slaninou a bryndzou
omeleta s hráškem

dnes a zítra tu jsou tchánovci pomáhají se dřevem na zimu
oběd: sekaná s brkaší, polévka dršťková z kotrče, bábovku přivezla tchýně
sváča: tvarohová pomatlánka, chléb, zelenina
zítra polévka stejná, kuře na paprice s těstovinama, po obědě jedem s dětma na lívancovou párty, s sebou litr těsta a něco na pomazání

neděle budem dojídat a kuřecí polévka k tomu, to už tu budem sami

a už přemejšlím nad dalším týdnem..
tchýně dovezla cuketu a tři hokkaido dýně, bedýnku brambor... takže využiju zcela nepochybně 🙂
dál uvažuju nad čočkou s vejcem, v mrazáku jsou nějaká uzená žebra, tak do brknedlí a k tomu kysaný zelí bez úpravy, kvůli vitamínům 🙂

beruskanula
19. říj 2013

s malým jsme dojedli těstoviny zapečené se špenátem, smetanou a sýrem
k večeři nejspíš pudink s ovocem nebo něco upečeme, ještě uvidíme...

zítra buď karbanátky nebo holandský řízky s br. kaší, smažená cuketa a okurkový salát-bude i na pondělí

lenkazdenek
19. říj 2013

Tak u nás dneska vepřové plátky na přírodno s restovanou zeleninkou a brambory a včera už jsem pekla první várku perníčků na stromeček 😉 😀

lkasparo
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
laurital
19. říj 2013

Gratinovaná vepřová panenka s goudou, rajčaty a žampiony, brambory.

Zítra vykostím kuře a bude plněná roláda s rýží a salátem.

sonia79
20. říj 2013

@snehurka25 moc díky za morální podporu, asi to fakt zkusím 😉 a madeland mám taky moc ráda, takže díky i za tip!!

sarkad2856
20. říj 2013

Guláš s knedlíkem a mám i na zítřek

katka_mel
20. říj 2013

Zeleninová polévka a pečená domacé slepice s br. kaší.

mrnous81
21. říj 2013

V sobotu byly karbenátky s bramborem a okurkový salát. V neděli vývar s domácími nudlemi, svíčková s knedlíkem a je i na dnešek 🙂

mjanca
21. říj 2013

tak dneska kruti v mrkvove omacce s ryzi a nad polevkou k veceri premyslim 🙂

laurital
21. říj 2013

U nás dnes bramboráky s kuřecí směsí.

ladie
21. říj 2013

V sobotu fazolová polévka, tagliatele s lososem a smetanou.
Neděle hovězí vývar s domácími játrovými knedlíčky, vinná klobása, brkaše, zeleninový salát.
Dneska kulajda, k obědu jsem zpracovala zbytky = pizza a žemlovka. K večeři budou vepřové nudličky na paprice (tím mám na mysli opravdovou zeleninu, ne tu omáčku ze špetky mleté papriky a litru smetany 😝 ) a rýže nebo těstoviny - co budou kluci chtít.

Zítra to vidím na zeleninovou polévku, špenát, uzené maso a domácí bramborový knedlík (nesmím večer zapomenout uvařit brambory 😀 ).
Ve středu bude dýňový krém, květák - napůl smažený a napůl placičky, brambory.

katka_mel
22. říj 2013

U nás dnes holubí vývar s hvězdičkama a vařené vepř. koleno s bramborem a cibulkou. Z uzeného vývaru udělám zřejmě kyselici na zítra a pokud to koleno nesníme celé, tak uvažuju, že bych zítra udělala bramborové knedlíky plněné tím uzeným kolenem a špenát. Podobně jako @ladie. Asi máme stejné chutě. A odpoledne upečem banánovou bábovku.

sarkad2856
22. říj 2013

Zapekané brambory s okurkou 🙂

laurital
22. říj 2013

Na oběd bude pizza quattro formaggi a na večeři Chicken butter masala s jasmínovou rýží.

nemue
22. říj 2013

pohanková polévka se zeleninou, sekaná, brambory, jahodový kompot

beruskanula
22. říj 2013

v nedeli jsem zapomněla obalit cuketu, tze prisla na radu dnes.... udelala jsem ji s testovinama 😉

adelka89
23. říj 2013

my jsme dnes meli králíka na rybízové omáčce a bulgur.

laurital
23. říj 2013

U nás dnes zapečené gnocchi s kuř. masem, zakysankou, špenátem a uzeným sýrem.

adelka89
23. říj 2013

@laurital mnam dala bych si.