Co dnes vaříte?

crca
9. led 2011

Pokud už tady takové téma je tak se omlouvám,ale už vůbec nevím co vařit 🙄 Tak mě tak napadlo,že by to bylo dobré téma,aspoň bude z čeho vybírat. 😅 Je nám 20 měsíců,takže už vařím tak nějak to,co jíme my,jen to moc nesolím a nekořením,ale to si člověk upraví podle svého,jen nemám už fakt inspiraci 😒 Dneska jsem udělala jen porkovou polívku 😀

marecek4
24. lis 2012

dneska zelník a zeleninová polívka

nikiii
24. lis 2012

u nás dneska uzená polévku, francouzské brambory, a na odpoledne buchta s jablíčkama a zakysanou smetanou.

pajdula
24. lis 2012

dneska dušená mrkvička s bramborem a kuřecí vývar, ke kávě nepečený bebe dortík
zítra: karbanátky s celerovo-.mrkvovým salátem a brkaše

sabisek
24. lis 2012

Segedin dneska a zitra asi zelnacka.

evvina
24. lis 2012

Kuře na paprice, 😀 už je ale po obědě.

sweet81
24. lis 2012

Rajskou s knedlíkem a zeleninovou polívku.

babulinkab
24. lis 2012

@zizala79 děkuji

zizala79
24. lis 2012

dnes dojíme boloňské šneky, večer půjdeme ven na pizzu a na zítra mužíček uvaří risotto z artyčoků

aaadus
24. lis 2012

Hovězí vývar s knedlíčky, boloňské špagety, černá bábovka s čoko polevou

pusolamy
24. lis 2012

hovězí vývar, kuřecí rolky se šunkou a syrem hranolky bez tuku a od včera domácí perník, tizra jdeme ke tchyni takze pravdepodobne kralik 😒

zuzi82
24. lis 2012

Dneska jsem byla sama doma, kluci byli od včera na hlídání u babi a dědy a manžel je v práci, takže jsem si koupila dva šunkové chlebíčky a zhltla je na oběd. 😝 No, takhle asi ta přebytečná kila dolů nedám, ale kluky už mám doma, tak to zkusím zítra napravit. 😅

pamal
24. lis 2012

Fazolová polévka, maso v kapustě s vařeným bramborem

babulinkab
25. lis 2012

zelňačka
roláda z mletého masa, bramborová kaše, zeleninová obloha, rajčatový salát

marecek4
25. lis 2012

to ví dneska zase jen čert,asi čočkovou polívku ale co dál?????uhání mě o langoše,ale v neděli ? 😀

zuzi82
25. lis 2012

Dnes kuřecí polévka s brokolicí a žampiony, kuřecí játra na cibulce s jasmínovou rýží a večer asi dušené kuřecí prsíčka na zelenině s pečivem. 😉
A upeču bábovku na zítra na snídani a pustím se dnes do nějakého cukroví. 😉

aaadus
25. lis 2012

Králík s bramborem

rattata12
25. lis 2012

Vepřová panenka na žampionech se šťouchaným bramborem 🙂

kristi
25. lis 2012

@aaadus jak? na cesneku nebo???

blahova_andrea
25. lis 2012

teda mamky, vy jste aktivní...já nemám chlapa doma, tak se asi odbydu něčím nezdravým na studeno ☹

sipkovarose
25. lis 2012

vepřo knedlo zelo 🙂 a přemýšlím co bych tak rychle upekla 😵

ange_de_la_morte
25. lis 2012

dýňová polívka s krutonky a se sýrem, dušené hovězí se špenátem a brambor , odpoledne máme ke kafíčku kokosovo-čokoládové řezy od tchýně 🙂 🙂

renatab
25. lis 2012

my máme ze včera smažený květá s brkaší a květákovou polévku, teď ještě udělám slaný závin a šneky a pustím se do zákusku do estonského kringlu a chci si udělat druhou dávku těsta na perníčky

bimbici
25. lis 2012

byla jsem donucena k segedínu http://gastronomie-typ.blogspot.cz/2012/05/doma...

apelovala jsem na něco s těstovinami, ale přehlasovali mně lotři. A to žižlavé je vyloženě rozčilující, jen manžel odmítá jíst aspoň z kýty 🙂

marecek4
25. lis 2012

tak po návštěvě mrazáku rozhodnuto a vyhrálo pečené kuřátko s rýží 🙂 a nějaký kompot ze sklepa

marecek4
25. lis 2012

@zuzi82 cukroví je u nás už taky na pořadu dne 😀

kristi
25. lis 2012

jsem nejak nenasla ty gnochi, takze kolinka

aaadus
25. lis 2012

@kristi nakrájela jsem anglickou na kostičky, cibuli a česnek na plátky, dala na dno pekáče, na to osoleného a okmínovaného králíka, podlila vodou

kristi
25. lis 2012

@aaadus mnam, ja kralika miluju 😉

misaskul
25. lis 2012

@kristi A jaký to bylo? Ty zapečené gnochi, resp. kolínka? Recept zní zajímavě a ještě líp vypadá.

My dnes měli rajsou polívku a bramboráky z trouby s masovou směsí a zeleninou, před chvílí jsem dopekla tvaroovou buchtu na véču.