Co dnes vaříte?

crca
9. led 2011

Pokud už tady takové téma je tak se omlouvám,ale už vůbec nevím co vařit 🙄 Tak mě tak napadlo,že by to bylo dobré téma,aspoň bude z čeho vybírat. 😅 Je nám 20 měsíců,takže už vařím tak nějak to,co jíme my,jen to moc nesolím a nekořením,ale to si člověk upraví podle svého,jen nemám už fakt inspiraci 😒 Dneska jsem udělala jen porkovou polívku 😀

brambora20
18. bře 2013

Prosím o recept na nějaký supr Cheesecake, co děláte???

monyliny
18. bře 2013

Vepřové na paprice s kynutým knedlíkem a jinak to ostatní se ještě dojídá-kulajda a BeBe střecha🙂

orchidejka
18. bře 2013

@ffiinnkkaa ten špíz na brambůrkách vypadá dobře, jak ho děláš, co všechno tam dáváš?

katka_mel
18. bře 2013

Ahoj. My dnes bez polévky, takže jen zapečené těstoviny s uzeným masem. Od včerejška meruňkový řez. 😵

mppm
18. bře 2013

@brambora20 Dělám tento a je vždy výbornej 🙂 http://www.apetitonline.cz/recepty/1117-cheesec...

sabisek
18. bře 2013

K obedu jsme dojidala zbytky z vikendu, na vecer upecu domaci rohliky / housky a dame si je se syrem a sunkou a zeleninovym salatkem. 🙂

babulinkab
18. bře 2013

dneska zbytky, ale když máme krásné sněžné odpoledne, tak budu péct z lineckého zajíčky, vajíčka, slepičky, kuřátka...

zítra bude frankfurtská polévka a roládky z kuřecích prsou s br. kaší a zeleninovým salátem

p.e.t.u.l.k.a
18. bře 2013

@katka_mel jaký meruňkový řez?

luznicarka
18. bře 2013

dneska se mi povedla naprosto luxusní kuře na paprice dokonce si syn dvakrát přidával což u něj je zázrak sem fakt pyšná se mi zase jednou zadařilo 🙂

klaraalucka
18. bře 2013

my dnes bílá polévka s vajíčkem, a a kuřecí roláda s bram.kaší

blahova_andrea
18. bře 2013

já se nechala inspirovat u pitrusky a máme bramborové nočky s vepřovými nudličkami na smetaně, s kapií a porkem a můžu doporučit

katka_mel
18. bře 2013

@p.e.t.u.l.k.a Normální piškotové těsto, na to meruňky a v té vodě uvařený puding a polila jsem to tím. 🙂

michamicha
18. bře 2013

ahoj, manžel dneska donesl uzenou krkovici, napadlo mě z ní udělat francouzské brambory, ale nevim jakým způsobem to zapéct, když malej nesmí vajíčko ani smetanu ☹ a nezapečený mi přijdou takový ošizený 😒

aaadus
19. bře 2013

Včera byl špenát s bramborem a vajíčkem, muffiny s banánem a čokoládou. Dnes kuře na paprice s rýží
@michamicha a nějakou jinou smetanu může? Včera jsem listovala časopisy a byl tam recept na zapečenou uzenou krkovici s brambory a zelím, ale byla tam smetana

katka_mel
19. bře 2013

Tak dnes si Danielka poručila placky a naplánovány byly řízky s bramborem. Aspoň bude i na zítra. 🙂

michamicha
19. bře 2013

@aaadus právě že v jiných náhražkách smetany (rýžová a ovesná) je většinou karob a ten stejně jako sóju nemůže ☹ holt jemu udělám nezapečený extra a nám tam dám vejce...

janulas84
19. bře 2013

@klaraalucka Ta roláda vypadá báječně 🙂

aaadus
19. bře 2013

@michamicha aha ☹ to máte složité ☹

klaraalucka
19. bře 2013

@janulas84 děkuji

sarunatko
19. bře 2013

Dneska koprovka s brambory a vajíčkem, už se těším.

renatab
19. bře 2013

kuskus s kuřecím masem a zeleninou a rýže na sladko.

lucyvivien
19. bře 2013

hrachový prívarok s opečenou cibulkou a grilované klobasky, chlebík 🙂

pamal
19. bře 2013

Kapustová polévka, vepřové maso v kapustě, brambory.

janicka1984
19. bře 2013

domácí sekaná, br. kaše, mrkvový salát

blahova_andrea
19. bře 2013

dojídali jsme zbytky, tak jsem aspoň upekla rybízový koláč s drobenkou

edeltraut
19. bře 2013

K obědu jsme si dali špagety s boloňskou omáčkou a večer si dáme palačinky 😀

kammka
19. bře 2013

já vařím až teď.. cestou ze školky ráno jsem zašla ke známé na kafe, vypadla jsem od ní ve čtvrt na jedenáct, pak dom, přebalit, nakrmit prcka..v lednici byl rybí salát 😀 a k tomu chleba..teď vařím vepřová srdíčka, budou ve smetanové omáčce a s rýží, slíbila jsem dceři k večeři zelňačku, takže to mně ještě čeká.. teď už konečně musím jít zatopit...

kammka
19. bře 2013

@blahova_andrea a z kynutého, nebo obyč lité hrnkové těsto?? a červený nebo černý??? mám v mrazáku směs...

blahova_andrea
19. bře 2013

@kammka v podstatě bublaninové hrnkové lité těsto (já kynutý nerada dělám) a červený rybíz, co jsem našla v mrazáku ještě od léta 😀 nalila jsem to do kulaté formy na dort, takže je to vysoký, bude to mít hezký řez a když se na to dá ještě kopeček pravé šlehačky...už se těším 😀

beruskanula
19. bře 2013

dnes kurecí prsa zapecena s porkem, smetanou, syrem a k tomu testoviny

zitra pstrosi vejce se stouchanyma bramborama a okurkovy salat