Co dnes vaříte?

crca
9. led 2011

Pokud už tady takové téma je tak se omlouvám,ale už vůbec nevím co vařit 🙄 Tak mě tak napadlo,že by to bylo dobré téma,aspoň bude z čeho vybírat. 😅 Je nám 20 měsíců,takže už vařím tak nějak to,co jíme my,jen to moc nesolím a nekořením,ale to si člověk upraví podle svého,jen nemám už fakt inspiraci 😒 Dneska jsem udělala jen porkovou polívku 😀

boban
10. říj 2012

U nás byla dneska rychlovka..gulášová polívka ze včera a těstovinový salát se zeleninou,šunkou a nahoru jsem nasypala strouhaný sýr + farmářský dresing 😵 😵 😵 oběd byl za 15minut hotový 😵

krakorka
10. říj 2012

u nás dnes pizza alá co lednička dala 😉

jimmy1
10. říj 2012

čevapčiči (prostě mleté válečky 😝), bramborová kaše, ledový salát 😵

lenka5731
10. říj 2012

zapečený květák, hovězí guláš a jako dezert a k svačině mléčná rýže 🙂
miminko mi krásně pomohlo vařit tím, už přes tři hodinky spí v postýlce 😀

petule246
10. říj 2012

u nás dnes hovězí kostky v kapustě s bramborem

ia.
10. říj 2012

@orchidejka Parmazán jsem v Lidlu neviděla, kupuju ho v tescu, resp. od gran moravia, někdy, když vyrazím do centra do sýrárny, tak tam pravý italský...

pajenka
10. říj 2012

Kuřecí vývar s nudlemi, aljašská treska na másle s bramborem. Manžel zeleninová polévka, salát z červené řepy, prokládáná dýně

aaadus
10. říj 2012

zeleninová polévka, naložené kuřecí maso, hranolky a rajčatový salát. Zítra čočková polévka a asi nějakou rybku

orchidejka
11. říj 2012

@ia. no vidíš, ta sýrárna mě nenapadla. Často chodím do té Chessy na Čs. Legií 🙂

zuhur
11. říj 2012

Ahoj holky, nějak jsem teď na vás zanevřela, no snad se to zase zlepší. Mám na vás obrovskou prosbu - máte některá osvědčený recept na slané muffiny? Včera jsem dělala jedny co jsem našla na netu, vesele ho dala synovi do školička a teď ho jím taky a je to hnus fialovej (teda spíš žlutej - je tam kukuřice). Úplně je mi ho líto. Asi bude hlady ☹

jaja01k
11. říj 2012

Zapečená cuketa s bramborami a slaninou, bábovka.

cepecek
11. říj 2012

Bramborový guláš s houbama.

babulinkab
11. říj 2012

kuřecí vývar
špízy z vepřového masa, šunkové klobásy, cibule, papriky a žampionů, pečené brambory a k tomu obloha ze zeleniny a tatarka

myslik
11. říj 2012

@zuhur http://www.toprecepty.cz/recept/13296-tvarohove...
akorát tu čokoládu nasekám na kousky a zamíchám do těsta, je to tak lepší 😉

pitruskaskarolinkou
11. říj 2012

hovězí kostky na hříbkách, rýže, rajčatový salát 🙂

zizala79
11. říj 2012

risotto z lišek 😵

zuhur
11. říj 2012

@myslik děkuju. Někdy určitě vyzkouším. Ale teď mi šlo hlavně o slanou verzi.

Jinak u nás dnes kuře královny Kálí s rýží.

nikiii
11. říj 2012

@zuhur Taky sháním na víkend na oslavu 🙂 Našla jsem ve svý muffinový kuchařce Pizza muffiny, ale odzkoušený to nemám, dám vědět příští týden jak to dopadlo 😉

zuhur
11. říj 2012

@nikiii to budeš moc hodná

nikiii
11. říj 2012

@zuhur Teď jsem do té knížky koukala pořádně a myslím, že by se ti tam těch receptíků líbilo víc, určitě si je kdyžtak upravíš po vašem, třeba takový Bylinkový muffiny se šunkou a tvarohem, Parmazánové muffiny s bylinkami a podmáslím, Zeleninové s ementálem. Akorát bych si upsala asi ruce, tak ti to přefotím a pošlu do mejlíku, jo? 🙂

zuhur
11. říj 2012

@nikiii jsi poklad 😵 😵 😵

ia.
11. říj 2012

no co vám budu povídat....tagliatelle s rajčatovým pestem, parmazán 😀

aaadus
11. říj 2012

Na oběd nakonec tvarohové koblížky, k večeři losos s pečenou dýní

kammka
11. říj 2012

já se dnes tak zabrala do venkovních prací, že jsem obědvala švestkovo-tvarohovo-makový koláč, ale jen proto, že dorazili kamarádi...půjčili si sekačku a že ji večer přijedou vrátit.. apřivezli talíř buchet.. joo, flákám to, no.. k večeři potom dva vepřové minimedailonky s pečenými bramborami a dýní..
zítra bude kachna, ale asi až k večeři, po poledni jedem s malým na kyčle a musíme dopo chystat na moštování jabka...v sobotu tu kachnu budu asi dojídat sama, tatínek možná pojede pryč, v neděli nám tcháni přivezou dítko, tak upeču husu.. kachna i husa pouze s pečenými nebo šťouchanými bramborami, na zelí si zatim netroufám a s knedlíkem bez zelí to není ono..

nikiii
12. říj 2012

Já jsem dneska zjistila, že jsem si zapomněla vytáhnout maso, takže jsme to vyřešily s malou elegantně - pozvaly jsme se dolů ke tchyni na gulášek 😀

jaja01k
12. říj 2012

Kuřecí vývar a smažené rybí filé s bramborem a tatarkou

kristi
12. říj 2012

k obedu jsem mela kvetakovou polevku s krutonkama, ted vyrazim ke tchyni, musim se stavit v Ikei, takze si dam jeste kaficko a neco maleho do ruky na cestu, vecer jdeme s prateli na veceri ( vidim to na rybku), a zitra bude zakonceni sezony s kytou a vsema tema cunarnama okolo 😉 v nedeli ze zbytku udela tchyne sunkafleky

ia.
12. říj 2012

dneska se odbydu, ale zítra jdeme na svatbu, tak se nafutruju 😵 má být jako předkrm játrová terinka, polévka s knedlíčkama a telecí líčka s kaší a celerovým dipem. Pak večer klasika, mísy, řízečky, vepřová kýta atd....mňam 🙂 v neděli popravky u rodičů nevěsty a v úterý jdu k zubaři navrtat do kosti implantát, takže to pak za ten týden, co budu jíst jen kašičky pěkně zhodím 😝

zizala79
12. říj 2012

smetanová dýňová polévka, dva talíře jsem si dala 😵

petule246
12. říj 2012

ahoj, u nás dnes zelňačka a nějak se mi vyvedla, tak si asi naložím ještě jednu misku