Co dnes vaříte?

crca
9. led 2011

Pokud už tady takové téma je tak se omlouvám,ale už vůbec nevím co vařit 🙄 Tak mě tak napadlo,že by to bylo dobré téma,aspoň bude z čeho vybírat. 😅 Je nám 20 měsíců,takže už vařím tak nějak to,co jíme my,jen to moc nesolím a nekořením,ale to si člověk upraví podle svého,jen nemám už fakt inspiraci 😒 Dneska jsem udělala jen porkovou polívku 😀

aemmi
1. dub 2011

@brusinka.pusinka Moc díky, muž je omáčkovej a takovouhle neznáme, takže to bude určitě vítanej pokrm 😉

brusinka.pusinka
1. dub 2011

@aemmi není zač my jsme také majdový a syn musí mít pořádné jídlo minutky ho nenasytí 😉 😀 😀 ať chutná 😉

aemmi
1. dub 2011

@brusinka.pusinka Jo, chutnat určitě bude 😉 , kdybych tu neměla namočenou tu cizrnu, tak ji udělám ještě dneska s hovězím, ale tak už to asi nechám na po neděli, přes víkend budeme vyžírat příbuzný 😀

eriska
1. dub 2011

u nás špagetky carbonara a malý bude mít krémovou omáčku se špagetami

mpavlinka
1. dub 2011

Těstoviny s kuřecím masem, brokolicí a smetánkou 😉

kristi
1. dub 2011

prave se snazim udelam slany kolac s lososem, zatim dobry

mamina5
1. dub 2011

Jé super diskuze,hned kouknu na inspiraci na víkend 😀
My dnes-kuřecí nudličková a sekaná s br.kaší 🙂

fangi
1. dub 2011

O víkendu chci zkusit polévku - zelňačku s cizrnou, tak uvidíme...

Nemáte někdo nějaký mňam recept s cizrnou? Nějak nevím, co s ní 😅

brusinka.pusinka
1. dub 2011

@fangi zkuz kuknout tady občas když si nevím rady kuknu sem 😉 😀
http://recepty.vareni.cz/vyhledavani/?ingredien...

fangi
1. dub 2011

@brusinka.pusinka Děkuji za odkaz 😉 Nevim si rady často,tak pořád něco googlim 😀

brusinka.pusinka
1. dub 2011

@fangi já jen občas když dojde inspirace ale jinak vařím denně a to od 14 let 😉 😀 😀 😀 miluji vaření 😉

aemmi
1. dub 2011

@fangi já cizrnu dělám bud jako směs - cizrna+zelenina+tofu (to budu mít dnes) nebo jde do salátů, jde z ní udělat kaše jako hrachovka, za studena jako pomazánka, nebo použít ve směsi s jinými luštěninami 😉

fangi
1. dub 2011

@brusinka.pusinka Tak to už jste někde jinde, já vařím teprve 4tý rok a zatím jen pro dva,takže ještě nejsem moc znalá 🙂

fangi
1. dub 2011

@aemmi Děkuji! Jak děláte pomazánku?To bych zkusila...

aemmi
1. dub 2011

@fangi http://www.mebio.cz/recepty/zelenina/hummus/ tady je odkaz
Nebo přidám máslo, nebo olivový olej, okořením podle chuti, sůl, pepř, třeba mletá paprika, nebo kari, česnek, cibulka nadrobno, hořčice a pod. a všechno rozmixuju...mně to chutná, ale manžel to nechce 😀

fangi
1. dub 2011

@aemmi Zkusím, děkuju 😉

fangi
1. dub 2011

@aemmi Snad to nebude humus 😀 😀

aemmi
1. dub 2011

@fangi není zač...no, já když poprvé slyšela ten název, tak jsem se taky dost zarazila 😀

marooshka
1. dub 2011

kristi: dala bys mi prosím recept na ten slaný koláč s lososem?
Jinak já budu o vík. dělat asi vrabce s chlupatýma knedlíkama a se zelím podle kluků v akci 😉 je to jednoduchý a výýýborný.
Dnes brokolicovou polévku, chutná všem. Taky je u nás oblíbená mexická fazolová polévka.

crca
autor
1. dub 2011

Dneska polévka s krupičkou a vejcem a přírodní řízek mám od včera,včera byla rýže,dnes jsem jen uvařila těstoviny 😉

vally11
1. dub 2011

bramborová kaše, file, okurka

kristipa
1. dub 2011

@fangi ahoj, já cizrnu používám třeba do hrstkové polévky místo hrachu, přijde mi že má podobnou chuť a jinak se to dá upravit i jako příloha k masu apod.

tyrisa
2. dub 2011

Marinované kuře s rýží,tzaziki - zákusky mňam

mamkamarketa
2. dub 2011

wrap s grilovaneho kurete se zeleninou, syrem a zalivkou 🙂

lojzina
2. dub 2011

sunkofleky

babulinkab
3. dub 2011

kuřecí nudličky, dušená mrkev, brambory v páře

wansday
3. dub 2011

krůtí karbanátly s jarní cibulkou a bramborovou kaší, zeleninov polévka a zelný salát 🙂

kaciska
3. dub 2011

Kuře na paprice a manželovi kuřecí řízek a americký brambor 🙂

samik2008
3. dub 2011

U nás dnes vaří tatínek,vepřové nudličky na paprice a bramborová kaše,já budu mít k tomu špagety

benjik
3. dub 2011

vaří manžel,dělá hovězí polévku s domácím sypáním a dančí maso se svíčkovou