Co dnes vaříte?

crca
9. led 2011

Pokud už tady takové téma je tak se omlouvám,ale už vůbec nevím co vařit 🙄 Tak mě tak napadlo,že by to bylo dobré téma,aspoň bude z čeho vybírat. 😅 Je nám 20 měsíců,takže už vařím tak nějak to,co jíme my,jen to moc nesolím a nekořením,ale to si člověk upraví podle svého,jen nemám už fakt inspiraci 😒 Dneska jsem udělala jen porkovou polívku 😀

brusinka.pusinka
15. únor 2012

tadxy je abum jak pekly dneska buchtu 😀 😝 😵 https://www.modrykonik.cz/fotoblog/brusinka.pus...

sarunatko
15. únor 2012

@pitruskaskarolinkou Ten perník vypadá tak krásně, že jsem se na něho hned vrhla a už je v troubě. Akorát se mi nechtělo do sklepa pro povidla a měla jsem tady jen trochu, tak jsem to dala půl na půl s rybízovou marmeládou.

pitruskaskarolinkou
15. únor 2012

@sarunatko uplně v pohodě ta marmoša - mám taky vyzkoušený 😉 Nepoznáš rozdíl 🙂

reruna
15. únor 2012

včera jsem dělala pizzu a ty tvarohovo-povidlové šneky - fakt mňam, dneska bramb. kaše a sekaná, mazanec, zítra rajská s těstovinam a zbytek sekané

sarunatko
15. únor 2012

@pitruskaskarolinkou Tak už je kus spapkanej a je fakt výborná!

kulenka
15. únor 2012

Na zítra mrkvový krém 🙂 A dala bych si rybí salát 🙂

aaadus
16. únor 2012

Díky počasí nejedeme k babičce na oběd, kde měly být buchtičky se šodó, ale pro prolezení zásob bude vločková polévka a rýžový nákyp s meruňkami. A jdu pohledat recept na ty pletýnky, protože doma není ani kousek pečiva a do obchodu se dostaneme kdo ví kdy ☹

nikiii
16. únor 2012

My si dneska dáme květákový placičky a brambory s cibulkou, k tomu asi nějakej kompot, a upečem si možná něco dobrýho, to se ještě uvidí jak budeme stíhat.

oli26
16. únor 2012

prosimmm jak se dela sekana, ja bych si dala, ale v zivote jsem ji nepekla 😀

babulinkab
16. únor 2012

plněný bramborový knedle uzeným, zelí, cibulka

brusinka.pusinka
16. únor 2012

@oli26 na straně 239 je můj receptík
Kuskus s masíčkem a zeleninkou a dipem 😀

mates22
16. únor 2012

@brusinka.pusinka kuskus, výborný nápad, už jsme dlouho neměli 😀

nikiii
16. únor 2012

@oli26
@brusinka.pusinka A je výýýýýýbornej, už jinak nepeču 😉

brusinka.pusinka
16. únor 2012

@nikiii 😀

reruna
16. únor 2012

@oli26 http://domacipekarny.dama.cz/recept.php?r=3669 a můžeš samozřejmě dělat i bez pekárny, umícháš si sama a peče se to v troubě tak 1h a 15 minut, pro dva dělám jen z půl kg masa

mates22
16. únor 2012

@oli26 Tak já dělám tuto: 20dkg sýra nastrouhat, 1/2 kg mletého masa, 1 vejce, strouhanka, česnek, cibule, majoránka, sůl

Osmahnu si cibulku, jenom tak zesklovatět a nechám vychladnout. Pak v míse všechny ingredience smíchám dle chuti, strouhanku přidávám do té doby, aby se dala udělat šiška - to je podle masa, někdy je třeba míň a jindy víc. Nakonec šišku ještě lehce tou strouhankou popráším, šoupnu na pečícím papíru do trouby a peču ta 30-45 minut.

oli26
16. únor 2012

@brusinka.pusinka dekuji moc ja jsem uchynsky nemehlo 😀

tyrisa
16. únor 2012

Vepřové výpečky,špenát a br. knedlík.... mňam 😀

reruna
16. únor 2012

@mates22 tak s tím sýrem to musím někdy vyzkoušet

brusinka.pusinka
16. únor 2012

včerjší buchta syna a dcerky je výborná teda byla výborná 😀 a snídaně moje humus se šunkou a ovoce😀 jinak mám vařeno udělala jsme hráškový krém a kuskus😀 😀 fota dodám až budu jíst😀

mikkisek
16. únor 2012

@brusinka.pusinka To máš doma moc šikovné pomocníky! Malá je kouzelná, ale tvého syna obdivuju - nebo spíš teda Tebe jak jsi ho zvládla perfektně vychovat - je vidět, že má ke karamelce i mamce moc hezký vztah!

maudn
16. únor 2012

špagety s rajskou omáčkou

pettulka
16. únor 2012

já dnes dělám vepřové a kotletu na kosty na čeneku s těstovinama 🙂

laloona
16. únor 2012

hovězí vývar s nudlemi a svíčkovou s karlovarským knedlíkem 🙂

brusinka.pusinka
16. únor 2012

@mikkisek moc díky 😀 jsou to moje sluníčka 🙂

mikkisek
16. únor 2012

krémová česnečka podle brusinky (jak jinak než výborná), cuketa s rajsou omáčkou a domácím knedlíkem

brusinka.pusinka
16. únor 2012

dnešní mňam 😀 😀

boban
16. únor 2012

@brusinka.pusinka prosímtě,dělám ty šátešky s tvarohema mám ocit že jsme tam dala hodně mlíka 😅 co můžu řidat aby to bylo hustší?? 😅 😀

brusinka.pusinka
16. únor 2012

@boban jěště jeden vanilkový pudink...... a jaký máš tvaroh z kostky nebo z vaničky?

boban
16. únor 2012

@brusinka.pusinka z kostky,používám jen kostkový tvaroh 😉 jdu to tam prdnout 😀 to jsme ale pekařinka 😀 😀