Co dnes vaříte?

crca
9. led 2011

Pokud už tady takové téma je tak se omlouvám,ale už vůbec nevím co vařit 🙄 Tak mě tak napadlo,že by to bylo dobré téma,aspoň bude z čeho vybírat. 😅 Je nám 20 měsíců,takže už vařím tak nějak to,co jíme my,jen to moc nesolím a nekořením,ale to si člověk upraví podle svého,jen nemám už fakt inspiraci 😒 Dneska jsem udělala jen porkovou polívku 😀

kixi
7. bře 2012

@brusinka.pusinka diky moc, ted nevim co :D libi se me to v te zelenine tak asi to vyzkousim!

sarunatko
7. bře 2012

My dneska zapečené brambory, co dům dal - jsou tam kuřecí prsa, zbytek vysočiny, kukuřice, hrášek, smetana a sýr 🙂

falca1
7. bře 2012

tak budeme mít po večeři mls, upekla jsem majolkovou buchtu od @brusinky.pusinky 😀

falca1
7. bře 2012

@misula.g no já je budu dělat taky poprvé, ale udělám mletý maso a zbytek nacpu jako pitu 😀. Nemám totiž moc surovin 😀

yesu
7. bře 2012

Holky nevím jestli sem to četla tady, ale nevím kde jinde....takovej recept na zapečený mletý s bramborama, nevíte kde to najdu?

brusinka.pusinka
7. bře 2012

@yesu str.10, str59, a někde je jěště zapečená brambrová kaše se špenátem a mletým masem

kulenka
7. bře 2012

@falca1 U nás teď tahle buchta dost frčí 😀 A ani mi to nevadí, není s ní moc práce 😎

brusinka.pusinka
7. bře 2012

@yesu strana 342

brusinka.pusinka
7. bře 2012

@kulenka
@falca1 jsem ráda že se ujmula😀

yesu
7. bře 2012

@brusinka.pusinka děkuju, udělám z toho asi jeden recept.... 🙂

falca1
7. bře 2012

@kulenka taky jsem ráda že je rychlá a navíc jsem si začala dělat zásoby skleniček od majonézy z alberta a takhle je sklenička najednou prázdná 😀 .
A hrozně dobrej byl ten perník s povidlím od brusinky - obě buchty jsou u nás teďka v kurzu 😀

kulenka
7. bře 2012

@falca1 Jo, ty skleničky jsou dobrý na marmelády, taky je skladuju 🙂
Perník ale dělám podle Antonína a jiný už ne ee 🙂

falca1
7. bře 2012

@kulenka jo přesně budu zavařovat marmeládky 😀, a je tu receptík na perníček podle Tondy 😀 ???

kulenka
7. bře 2012

@falca1 Koukni na www.koreni.cz 🙂 V receptech je Skleničkový perník 😉 Doufám, že to nebude brané jako reklama, ale na jejich koření ujíždím 😀

falca1
7. bře 2012

@kulenka díky kouknu 😀

kulenka
7. bře 2012

@falca1 Ještě k těm marmeládám - taky skladuju skleničky od marmelád z Lidlu, takové ty s hranatou základnou, jsou asi větší na objem, ale přijde mi, že se to líp skladuje, než ty kulaté 🙂

kulenka
7. bře 2012

Toto je třeba strašně dobré 😝 A dipu dělám moc moc, pak si ho mažeme na bagetu atp. 😀
http://www.koreni.cz/recipes.php?rid=104

falca1
8. bře 2012

@kulenka ty se mi už tolik nelíbí 😀

sarunatko
8. bře 2012

@kulenka Ach bože, to jsi sem neměla dávat ten odkaz... neeee 🙂

misula.g
8. bře 2012

@falca1 Tak musím říct, že se moc povedly. Dala jsem kuřecí nudličky, ledový salát, papriku, okurku, rajče a dresing ze zakysané smetany s česnekem. Mňam mňam 🙂

nikiii
8. bře 2012

Dojídáme rýžovej nákyp se švestkama a k tomu uděláme gulášovou polívku. A upečeme asi bábovku.

oli26
8. bře 2012

prosim prosim nejaky jednoduchy receptik na takoveto maso v mrkvy? 😝

brambora20
8. bře 2012

@oli26 Já dělám vepřové v mrkvi, miluju to, ač jako děcko duš.mrkev nesnášela: Vep.plecko nakrájím na kostky, prdnu na cibulku a dusím, posolím, mezitím nastrouhám nahrubo mrkev, než to dodělám, maso trošku už pustí štávu, pak tam hodím tu mrkev, musí to vypada,t že té mrkve je hodně, ale ztratí dušením na objemu...zase posolím a dusím na min.ohni, až je to měkké, ještě přidám i klidně ster.hrášek, nakonec zapráším moukou...
Lze mezitím přilít vody, at to není nasuchu, nebo trošku bujonu, kdo má jak rád chut....

brambora20
8. bře 2012

@oli26 jo a ještě nakonec dám na chut rozpustit kousek másla, to je pak výborné, k tomu vařený brambor zase s máslem. MŇAM

kammka
8. bře 2012

my dnes budem dojídat.. v lednici je ještě jedna porce rajské, květáková polívka a filé s bramborem od včerejška.. a k tomu zeleninka.. a na poledne jedem na kontrollu na orl..

kammka
8. bře 2012

@brambora20 tak ve školní jídelně mi to taky nejelo, ale teď to taky můžu 🙂

oli26
8. bře 2012

@brambora20 je dekuju moc, ja to taky strasne rada a dostala jsem na to chut 😀

kulenka
8. bře 2012

@sarunatko Co myslíš, že jsem dělala další půlhodinu poté, co jsem to sem dala? Prohlížela a slinila 😀

brambora20
8. bře 2012

My dnes vaříme kuřecí na žampíkách s rýží a zelňačku, tu milujuuuuu. Musím si užít ty prdlaveé polívky do zásoby, pže na kojo si zas dám pak asi oddech...
JInak já včera měla chut na soju, nemáte někdo dobrý recept?

falca1
8. bře 2012

@misula.g nám taky, mleté maso, cibule, rajčata, mrkev a tzaziky 😀

vůbec nevín co udělat na oběd 😢