Co dnes vaříte?

crca
9. led 2011

Pokud už tady takové téma je tak se omlouvám,ale už vůbec nevím co vařit 🙄 Tak mě tak napadlo,že by to bylo dobré téma,aspoň bude z čeho vybírat. 😅 Je nám 20 měsíců,takže už vařím tak nějak to,co jíme my,jen to moc nesolím a nekořením,ale to si člověk upraví podle svého,jen nemám už fakt inspiraci 😒 Dneska jsem udělala jen porkovou polívku 😀

alenv
20. bře 2012

@ia. je je koupila na MMB za 5 Kč kus

beruskanula
21. bře 2012

dnes jatra na cibulce, ryze a zitra plnene bramborove knedliky s uzenym a zeli

aaadus
21. bře 2012

uzená polévka od včera, špagety carbonara

marhulinka
21. bře 2012

Dnes nudlová polévka,stroganov s těstovinama a na mlsku máme šlehačkovou buchtu s jablky a mandarinkami a k tomu pečený čaj

reruna
21. bře 2012

sekaná, br. kaše, šlehačková bábovka

ined77
21. bře 2012

vepřová panenka na přírodno, kolínka, polévka od včera zeleninová s rýží.

sunnies
21. bře 2012

@pitruskaskarolinkou prosím tě, do těch tvarohových muffinek opravdu patří celá Hera?

brusinka.pusinka
21. bře 2012

dnešní mňam včerejší plívečka a pláte ala španělská ptáček s indiánskou rýži

falca1
21. bře 2012

dneska kuřecí polívka a špenát s bramborem 😀

ia.
21. bře 2012

dneska kulajda. Dala jsem si dva šufánky a stačí až nad hlavu, druhé nedělám 😅

anieanne
21. bře 2012

Vývar se zeleninou, žampionová omáčka s rýží a bábovka.
@brusinka.pusinka Jéé, ten plátek vypadá suprově, už jsem dlouho nedělala, tak jsi mě teď navnadila 🙂

kammka
21. bře 2012

dneska ze včera rajská, tentokrát s rýží, večer byly palačinky, tak dnes budou asi se špenátem a malá bude mít krupičku..a našla jsem na zahradě v kachním budníku 17 slepičích vajec, tak je musím dát bokem a budu je spotřebovávat na pečení, začnu dnes třenou bábovkou, hezky každý vajíčko zvlášť do hrníčku zkontrolovat.. zatracený slepice útěkářky.. 😠 chtěla jsem dělat vánočku, ale do tý přijde jen jedno vajíčko, tak na to kašlu.. aspoň budou zbejvat čerstvý, v neděli mám spicha s kamarádkama na kafe, urvou mi pro vajíčka ruce u ramen 😀

zuhur
21. bře 2012

@kammka teda to je provokace s těma vajíčkama 😀 😀 😀

petrajavor
21. bře 2012

tak doma máme bábovku s hrozny....jinak torteliny s masem a sýrovou omáčkou.....a pak ještě dělám zapečené brambory s masem a sýrem...

kammka
21. bře 2012

@zuhur no já vím, ale je dobrá doba na pořízení nosnic.... 😉

zuhur
21. bře 2012

@kammka no jo, ale na balkóně by se jim asi nelíbilo, takže se musím rozhodnout jestli je ubytovat v ložnici nebo v obýváku 😀

kammka
21. bře 2012

@zuhur já myslela, že jste se stěhovali do domečku...

kixi
21. bře 2012

Moje vecere, testovinky, paprika, susena rajcata, rukola, vse orestovano, jen parmezan me dosel..ale i tak mnamka..

cervena_vila
21. bře 2012

Na zítra vývar z kachních krků.
Mám kus krůtího prsa, ráda se nechám inspirovat vašimi oblíbenými krůtími recepty. 😵

miskadis
21. bře 2012

Dneska kotlety na smetaně a bude to i na zítra.

zuhur
21. bře 2012

@kammka ne, bohužel jen do bytu. Ale snažím se to tu udělat co nejkrásnější 😀

nikiii
22. bře 2012

Dneska kynutý knedlíky s borůvkama sypaný tvarohem.

babulinkab
22. bře 2012

rajská polívka
smažený květák, šťouchané brambory, rajčatový salát 😉 😉 😉

sunnies
22. bře 2012

holky, nevíte, jestli do těch tvarohových muffin patří opravdu celá Hera?...jinak u nás dnes bramboračka a palačinky 🙂

zako
22. bře 2012

dneska mrkvová polévka s kapkou smetany a strouhaným sýrem...a livanečky s tvarohem a máměrádou🙂

nikiii
22. bře 2012

@sunnies Já ji tam dávala...

sunnies
22. bře 2012

@nikiii moc děkuji, mně to přišlo hrozně moc 🙂, ale ráda bych je vyzkoušela

nikiii
22. bře 2012

@sunnies Možná by jí tam míň být mohlo, bylo to mastný docela dost. Ale jinak byly moc dobrý.

sunnies
22. bře 2012

@nikiii dobrá, zkusím ji trochu ubrat.

kammka
22. bře 2012

@zuhur aha, já jen že to tak dlouho trvalo.... 😀 😀 😀 no ale byt budeš mít vyťuťanej raz dva, to jen my , co jsme si pořídili starý chalupy na hypotéku, nevíme co dřív...jestli podpírat plot, nebo dělat podlahy ve stodolách, nebo.... a tak, to sem nepatří.

dneska asi udělám jahelný nákyp se švestkama, když jsem tak brzo vstala.... 😖