Co dnes vaříte?

crca
9. led 2011

Pokud už tady takové téma je tak se omlouvám,ale už vůbec nevím co vařit 🙄 Tak mě tak napadlo,že by to bylo dobré téma,aspoň bude z čeho vybírat. 😅 Je nám 20 měsíců,takže už vařím tak nějak to,co jíme my,jen to moc nesolím a nekořením,ale to si člověk upraví podle svého,jen nemám už fakt inspiraci 😒 Dneska jsem udělala jen porkovou polívku 😀

brusinka.pusinka
5. kvě 2011

@peroli jj někde jsem četla ale nezkoušela, u nás setotiž moc kuřecí nenosí u nás řízky raději vepřové 😉 😀 😀 😀 😀 hold prasátko je prasátko, ale ten šlehajdovej určo vyzkoušíme

zuhur
5. kvě 2011

Dneska bramboráčky se škvarkama na plechu.

aemmi
5. kvě 2011

špagety zapečený v bešamelu a polévka od včera krémová bramboračka.

eriska
5. kvě 2011

@brusinka.pusinka moc,moc díky..určo oboje vyzkouším, už jen napsaná vypadají moc dobře🙂

holky, nevím, jestli se můžu zeptat, netýká se to přímo vaření..v sobotu jdeme kamarádovi na 30. chtěla bych mu udělat nějaký mňamkový dortík..máte typ? může být pečený i nepečený..chtěla bych vyzkoušet něco nového a dobrého..díky za nápady

reruna
5. kvě 2011

tady se to jen hemží recpety, super 🙂 Zítra mexické tacos - jsou teď v Lidllu mexické dny, tak kdo jste neměli ještě, tak zkuste, kupte si balení tacos- jsou to kukuřičné velké lupínky ve tvaru U, které naplníte jakoukoli směsí a dáte zapéct na 10 minut do trouby na 180 st. Náplň třeba - dušené mleté maso s loupanými rajčaty a mrkvovým pyré - sů, česnek, koření podle chuti - naplnit do tacos, posypat strohaným sýrem, zapéct, obložit zeleninou. nebo jiná náplň - sterilovaná kukuřice, kousky tuňáka, nakrájená rajčata nebo rajčatové pyré, sůl. určitě vás napadne cokoli, je to moc dobré

kami1984
5. kvě 2011

vepřové maso na hořčici a rýže s kukuřicí

reruna
5. kvě 2011

@zuhur batáty - neloupeme, rozkrojíme na čtvrtiny a uvaříme v páře 40 - 45 minut, Nebo je necháme v celku a pečeme troubě 50 - 60 minut při 200 stupních, pak vybereme lžící vnitřky a rozmixujeme na pyré - zamrazíme.
Pak použijeme např na topinky - krajíce chleba obalíme ve směsi z vajec, batátového pyré, skořice a lněného semínka. Osmažíme a podáváme posypané moučkovým cukrem, nebo s ovocem, javorovým sirupem atd. (batátové pyré možno nahradit ananasovým, banánovým, dýňovým)

Nebo kuřecí nugety - kuřecí maso na kousky obalujte nejdříve ve směsi vajíčka s batátovým (brokolicovým, špenátovým či květákovým) pyré a pak ve směsi strouhanky, lněného semínka a strouhaného sýra. Osmažte.
Dále se dá batátové pyré přidat do lasagní, do boloňské omáčky na špagety., do kakaa...
kdo má sendvičovač - tak udělejte směs z tvarohu, batátového pyré, bílku a 1 lžičky cukru, dejte mezi dva toastové chleby a zapečte
recepty jsou do Jessicy Seinfeld - Aby dětem chutnalo

beruskanula
6. kvě 2011

dnes kureci cina s ryzi a zitra zeleninove leco 🙂

aemmi
6. kvě 2011

Holky, co udělat z krkovice, krom pečeně s knedlíkem a řízků, poradtě prosím....

ines22
6. kvě 2011

Ahoj holky, můžu se k vám taky vnutit? Už jsem si tu ukradla pár zajímavých receptíků, takže díky.
My dneska vaříme těstoviny s kuřecím masem a sýrovou omáčkou.

brusinka.pusinka
6. kvě 2011

@aemmi ZBOJNICKÁ KRKOVIČKA
600 g krkovičky, 50 g hladké mouky, 100 g slaniny, 200 g hub, 2 cibule, 5 stroužků česneku, 5 kuliček nového koření, sůl, pepř, olej.
Maso nakrájíme na plátky, naklepeme, nasolíme, opepříme a obalíme v mouce. Ochucené maso zprudka orestujeme na horkém oleji a uložíme stranou.
Do výpeku vložíme nakrájenou slaninu, cibuli, houby, česnek, nové koření, pepř, přidáme zpět maso, zalijeme vývarem nebo horkou vodou a dusíme doměkka. Během dušení občas ode dna zamíchat, omáčka zahuštěná moukou se trochu usazuje.
Doporučená příloha: vařený brambor nebo šunková rýže

brusinka.pusinka
6. kvě 2011

@ines22 jasně že můžeš neptej se a klidně piš 😉

1luciferka1
6. kvě 2011

@aemmi já ji krájím na silnější plátky, okořením směsí koření: Krkovice s česnekem, přidám ještě i čerstvý česnek, marinuju v oleji a pak ugriluju nebo osmahnu a pak dopeču v troubě a k tomu pečené česnekové brambory a dresink ze zakysané smetany - je to strašná mňamka 😉

brusinka.pusinka
6. kvě 2011

my máme dneskaZapečenou bramborovou kaši s kelem a mletým masem, a polívku dneska děláme kulajdu 😉

gabka32
6. kvě 2011

@eriska
TORTILU dělám naplněnou zeleninovo-masovou směsí - osmahnu cibuli, papriku, přidám maso, mexické koření, pak přidám trochu kečupu nebo koupené mexické omáčky, kukuřici z plechovky a nakonec jak vypnu sporák tak vmíchám nakrájený ledový salát. tortilu ohřeju podle návodu, dám na ni směsku, zatočím a navrch tak 2-3 lžíce zakysané smetany 🙂
- určitě by to bylo dobré i jen se zeleninou, v létě zkusím třeba cibuli, papriku, cuketu a lilek 😉
- a ještě obměna - zkusila jsem z tortil udělat quacamole (jestli to teda je správně 😀 ) na pánvi rozehřát trochu másla, ale možná ani být nemusí, dát tortilu, na ni plátky sýra, případně i šunku a další vrstvu sýra a přiukrýt druhou tortilou. opéct ještě i z druhé strany a nakrájet jako pizzu a dá se samotné nebo i třeba s tou masovou směsí 😉

gabka32
6. kvě 2011

@aemmi a co krkovici naloženou v hořtici? http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=6294 na MMB vždycky najdu inspiraci, jsou dobré i komentáře k tomu... tady musím stíhat recepty opisovat, těžko se pak hledají 😀
- nebo klasika naloženou v oleji s kořením a pěkně na gril 🙂
- známá dělala jednou krkovičku pečenou na cibuli - kolik masa, tolik cibule (i 1kg či více) na kostky nakrájet, dát do pekáče, na to na plátky maso a zalít smetanou... byla to teda kalorická bomba, mi osobně to moc nechutnalo, ale někdo třeba zaplesá 🙂

babulinkab
6. kvě 2011

@eriska já na tortilu osmahnu na cibulce kuřecí maso, okořením kořením co máme rádi
nachystám si zeleninu - rajče, okurka, paprika, může být sterilovaný hrášek, kukuřice - fantazii se meze nekladou, prostě to co máš právě v ledničce
vezmu si kelímek zakysané smetany - zamíchám v něm 2 stroužky česneku, nějaký bylinky, třeba i majoránku - prostě co kdo rád
smíchám dohromady maso, zeleninu a dresing, ohřeju tortillu, navrším směs a posypu sýrem

teď mají v lidlu tortilly - tak jsme hned 5 balení přikoupili 😀 😀

weri1
6. kvě 2011

@babulinkab mňam 😉
my dnes hovězí guláš

weri1
6. kvě 2011

@babulinkab nahříváš tu tortilu nějak?

babulinkab
6. kvě 2011

@weri1 my ohříváme jen tortillu pár sekund v mikrovlnce, náplň nijak neohřívám

jajkax
6. kvě 2011

@aemmi My děláme z krkovice rádi toto 🙂 Krkovice v pikantním cibulovém sosu.
4plátky krkovice
4cibule
4stroužky česneku
kečup, sojová omáčka, worčest, sůl pepř
trochu černého píva dle chutí

Osolé a opepřené plátky naklepané krkovice dáme do olejem vymaštěného pekáčku, až maso trochu opečeme, tak celé pokrejeme cubulí na půlkolečka a česnekem, můžeme trošku podlím vodou.Až cibule trochu změkne přidáme kečup a dochutíme sojovkou a worčestrem, můžeme připikantnit něčím ostrečjším.Jak kdo má rád.Případně rozředíme trochou piva.Pečeme dokud sosík nezíská požadovoanou hustotu.Hodí se s bramborama, hranolky, i rýží.

peroli
6. kvě 2011

@eriska a kolik vás na ten dortík bude? já fakt doporučuju Floridu dort... 😵 😵 je to NESKUTEČNĚ!!!!!! dobrý, takový lehký a osvěžující a i když je tam víc kroků tak je to i strašně jednoduchý 😉
Pokuď je vás víc tak udělej dva 😉
A meruňkovej kompot (pokuď nemáš domácí) koupíš normálně třeba v Albertovi 😉

FLORIDA DORT:
----------------------
1) KORPUS:
8 dkg cukru krupice
11 dkg hladké mouky
4 lžíce oleje
12 dkg vajec (deko sem tam nevadí 😉 )
vanilkový cukr
pár kapek citronové šťávy (nemusí být)
trošku vody

2) NÁPLŇ:
4 dkg cukru krupice
5 lžic mléka
12 dkg vody
2 dkg vanilkového pudinku (škrobu)
1 žloutek
vanilkový cukr
+- 5dkg másla

3) ŠLEHAČKA:
1 kelímek smetany ke šlehání
1 ztužovač
2-3 lžíce cukru moučka

4) DOHOTOVENÍ:
meruňkový kompot (fakt doporučuju jen meruňky, třeba s broskvema, jahodama apod to už není ono)
čokoláda (na vaření nebo hořká) na hrubo nastrouhaná

1) Žloutky smícháme s cukrem, vanilk.cukrem, citr.šťávou a 3 lžícemi teplé vody. Vmícháme mouku a sníh a nakonec olej. Pečeme dozlatova v dortové formě vyložené pečícím papírem pár minutek na +-200´C.
2) Smícháme vodu a mléko. 2/3 dáme s cukrem, žloutkem a vanilk.cukrem vařit. Až to bublá nalijeme 1/3 mléka smíchaného s pudinkem a vaříme do zhoustnutí. Do vychladlého pudinku zašleháme máslo. (krém musí být tak akorát ani tekutý jak pudink ani hustej jak klasickej máslovej krém třeba do dort - prostě takovej jakoby hustší pudink)
3) Smetanu, cukr a ztužovač vyšleháme do tuha.
4) Na korpus rozložíme okapané meruňky, potřeme krémem, šlehačkou a celý povrch postrouháme nahrubo čokoládou. V ledničce necháme trochu zatuhnout.

PS.: Vím že ty vajíčka a voda na deka zní asi divně ale já ten recept mám ještě z cukrárny ze školy a tam se to dělalo na váhu a dělám to tak dodnes... Fakt si tu vodu i vajíčka vážím 😅 😀 😀

peroli
6. kvě 2011

jinak mi dnes asi litej bramborák na plech 🙂 ten na pánvičce se mi nikdy nepovede ale tenhle pokaždý 😵 😵 a i mi víc chutná 😉

zuhur
6. kvě 2011

@peroli taky dělám bramboráky na plech (včera 😀 ), ale ne litý. Já zas ty na pánvi nejím - vadí mi to množství tuku - vždycky mi je z toho blbě.
Dnes jím sama, takže kuskus s kukuřicí a tuňákem.

vojtisek2007
6. kvě 2011

@peroli
@zuhur
my když děláme na pánvi - tak je to bramborák a když dáváme na plech do trouby, je to cmunda - do bramboráku dáváme majoránku,česnek,kmín,šlehačku,vejce,sůl, cibuli, mouku.....a do cmundy jen vajíčko a osolit a mouku.....

a jinak dnes jsem měla oběd v práci - boloňské špagety a nic moc teda....co vaří doma netuším 🙂 🙂 🙂

peroli
6. kvě 2011

@zuhur @vojtisek2007 hoďte vaše recepty, já dávám ten svůj 😉

BRAMBORÁK NA PLECH

1 - 1,2 kg brambor
2 vejce
hladká mouka
sůl
pepř
majoránka
5 - 6 stroužků česneku (zdá se to moc ale není)
sádlo na vymazání plechu (je lepší než olej, bramborák pak nebude tak mastný)
(můžeme přidat kabanos, uzené maso nebo jinou uzeninu nebo i kysané zelí)

Brambory a česnek najemno nastrouháme, přidáme vejce, mouku, majoránku, sůl a pepř, vše podle chuti nebo jak jsme zvyklí. Vymažeme si plech sádlem a těsto na něj nalijeme, uhladíme a poklademe ještě pár plátky sádla, bramborák nebude tak vysušený! Pečeme na cca 200° do červena.

karmenta
6. kvě 2011

@peroli já jsem vždy pekla s recepty kde byla vajíčka na kusy, můžu vědět kolik odhadem je na korpus potřeba vajec?

aemmi
6. kvě 2011

Holky, všem díky za tipy, určitě neco využiju 🙂

peroli
6. kvě 2011

@karmenta já mám taky všechny recepty na kusy 😀 😀 jen tenhle jedinej je na deka... jinak jsou to tak +- 3 vajíčka 😉

karmenta
6. kvě 2011

@peroli tak to je dobré, já mám recepty kde je aspon 6vajec. Zkusím v sobotu ten korpus a asi i krém, já mám krém pudinkový kde na litr mléka a 3 pudinky je celé máslo. Takže toto by nemuselo být tak tučné. Díky za tip, snad se mi to povede.
Ještě se zeptátm, asi blbě, ale radši - můžu ten korpus prokrojit, dovnitř dát krém a vršek dortu normálně potáhnout?