Co dnes vaříte?

crca
9. led 2011

Pokud už tady takové téma je tak se omlouvám,ale už vůbec nevím co vařit 🙄 Tak mě tak napadlo,že by to bylo dobré téma,aspoň bude z čeho vybírat. 😅 Je nám 20 měsíců,takže už vařím tak nějak to,co jíme my,jen to moc nesolím a nekořením,ale to si člověk upraví podle svého,jen nemám už fakt inspiraci 😒 Dneska jsem udělala jen porkovou polívku 😀

pattie
2. únor 2011

Dělala jsem včera svíčkovou, takže mám i na dnešek. A k tomu udělám asi nudlovou polévku

k.ate
2. únor 2011

Holky, díky za tipy 🙂 Zepter je na nás momentálně moc drahej, chcem kupovat auto, tak by to finančně nešlo dohromady, možná jednou... 😀 Nakonec jsme objednali nerez sadu od Kolimaxu, je to českej výrobce, koukala jsem na ně v obchodě a vypadaly hezky, tak jsem zvědavá, jak se v nich bude vařit. Každopádně se na ně těším jak malá 😀

No a co budu vařit netuším, rozšoupnu se pořádně až s tím novým nádobím 😀 Takže to vidim na nějakou slátaninu typu špenát s kukuřicí nebo tak 😀

vendulka
2. únor 2011

dneska jsem udělala jen zeleninovou polévku s pohankou

luci_enka
2. únor 2011

dneska jsme meli kure na paprice a houskovy knedlik z mikrovlky 😵

vojtisek2007
2. únor 2011

smažený květák + vařený brambor 🙂

kristi
2. únor 2011

biftek ze svickove, peceny brambor se zakys. smetanou, fazolky na slanine, peprova omacka a jahody v sampanskem......mame vyroci 😉

skurinka
2. únor 2011

@kristi tak vse nej k vyroci 🙂

ja dneska delala zapecene spagety s moji sracickou na spagetky a okurkovy salat ..a zejtra asi gulasovku a palacinky 🙂
Jinak me delate devcatka chute

kristi
2. únor 2011

@skurinka dekuju moc 😵

weri1
2. únor 2011

koprovka

vendulka
3. únor 2011

kuře na bylinkách a zeleninová omáčka se smetanou a s rýží

mart.s.
3. únor 2011

špízy z vepřové panenky a zapečené brambory

brusinka.pusinka
3. únor 2011

hrstková polévka a těstoviny se špenátem,nivou a smetanou 😉
zítra budou Halušky a perkelt🙂 a brynzová polévka

crca
autor
3. únor 2011

Polívka od včera drožďová s vločkama a brokolicové placičky s br.kaší a jahůdkový kompot 😉

verulinkahonzik
3. únor 2011

My měli včera česnečku se šunkou a sýrem, kuřecí čínu a rýži 🙂 a jak vís tu tak pročítám tak už mám hlad na dnešek musím vymyslet něco dobrýho 🙂

rozarka65
3. únor 2011

Ahojky!🙂 Kde čerpáte receptíky na dobré a husté polévky?

germik
3. únor 2011

ahojky holky, možem sa spytat kedy varíte? S 1 dietatom to nebol problém ale ako sú teraz 2, nejak mi to vychadza len doobeda ked menší spinka a malá je pri mne. Varíte cez den s detmi alebo večer, ked všetko spí? 🙂 Ja už vtedy na varenie nemam energiu 😒

crca
autor
4. únor 2011

Dneska jsem zkusila udělat celerovou polívku se šunkou a sýrem a do toho jim dám pár kuliček smaženého hrášku a špagety s mletým masem 😉
@germik Jinak já mám dvě děti naráz a někdy je to teda umění uvařit 😀 Večer zásadně nedělám nic,jsem ráda,že si sednu aspoň na chvíli 😅 Vařím každý den(teda skoro) a prostě si buď hrajou nebo pozorujou jak vařím,dávám jim ochutnat 😅 ,ale někdy je to fakt na palici,takže buď udělám jen polívku,nebo mám pro ně nakoupenou rezervu skleniček,tak sáhnu tam 😀

k.ate
4. únor 2011

tak já dneska asi udělám tvarohový knedlíky s borůvkama (jestli teda ještě budou v mrazáku), sice manžel asi nebude nadšenej, ale nebere mi telefon, tak má smůlu 😀

mamkamarketa
4. únor 2011

my mame dneska spenatovou polivku, a zapecene brambory s brokolici. vecer bude tunakova pomazanka a chleba

rozarka65
4. únor 2011

My máme dneska takovou "kejdu"...osmahnu cibulku, kousky rybičky, trochu koření, zaliji smetanou, přidám lučinu, zamíchám na malé kostičky uvařené brambory a zeleninu a na talíři posypat sýrem...rychlé a dobré...🙂

babulinkab
4. únor 2011

Lívance s maso-zeleninovou směsí, ledový salát a polévka z červené čočky

crca
autor
5. únor 2011

Hovězí polévka s nudlema a lečo s bramborem

pusolamy
5. únor 2011

francouzské brambory, ale netusim co vymyslet na zitra 😔

kami1984
5. únor 2011

My dneska měli br. kaši s čerstvou pažitkou a fašírkou(sekaná) a k tomu okurkový salát. Zítra si manža objednal sťouchané brambory s cibulkou a k tomu zelí a uzené.

vojtisek2007
5. únor 2011

bramborovné knedlíky plněné uzeným + zelí + osmažená cibulka a hrachová polévka -zbyla i k večeři .-)

kristi
6. únor 2011

dneska premierove kralik na cesneku, chlupaty knedliky a zeli......snad to nepokazim

janinac
6. únor 2011

Hovězí plátky na žampionech se smetanovou omáčkou + rýže 😉

azeretka
6. únor 2011

juj, skvělé téma, moc chválím a přidávám se 😉
my dnes budeme mít celerovou polévku s krutony a katův šlech s hranolky z trouby

bulinka
6. únor 2011

včera rybí karbanátky a bramborová kaše, dneska gulášová polévka a hovězí na hlívě ústřičné s rýží 🙂

babulinkab
6. únor 2011

Kuře pečené s brambory a mrkví v římském hrnci, ledový salát a kuřecí vývar