Co dnes vaříte?

crca
9. led 2011

Pokud už tady takové téma je tak se omlouvám,ale už vůbec nevím co vařit 🙄 Tak mě tak napadlo,že by to bylo dobré téma,aspoň bude z čeho vybírat. 😅 Je nám 20 měsíců,takže už vařím tak nějak to,co jíme my,jen to moc nesolím a nekořením,ale to si člověk upraví podle svého,jen nemám už fakt inspiraci 😒 Dneska jsem udělala jen porkovou polívku 😀

gab7
3. únor 2012

@michamicha bramboračka s hlívou,to zní dobře 😉 .to děláte klasickou bramboračku a přidáte místo hub hlívu? díky 😉

weri1
3. únor 2012

@nadja73 dávám ale pomletý kvalitní hovězí nebo kuřecí a tak....z obchodu nedávám ani nám

michamicha
3. únor 2012

@gab7 s hlívou jí budu dělat poprvý v životě 😅

gab7
3. únor 2012

@michamicha aha 😀 ,tak pak napište jaká byla 😉 ,jsem zvědavá.jinak já dělám klasickou bramboračku s houbama.tak myslím,že s tou hlívou,by mohla být výborná.hodně dělají i dršťkovou z hlívy,ale tu jsem taky ještě nezkoušela,tak nevím.
tak ať se vám povede,a chutná 🙂

nadja73
3. únor 2012

@weri1 nemam mlynek na maso☹

weri1
3. únor 2012

@nadja73 mě tu masna namele co si vyberu...a koukám ,že si taky z Prahy, tak určo někde ti tu službu udělají....oni co mají svý mletý, tak tam nemelou kůže a já nevím co ještě 😝

nadja73
3. únor 2012

@weri1 jak rika muj kolega , namelou tam psi i s boudama 😀 😝 mozna v Jindrisske v te masne by mohli, tam mivaji velky vyber a maji i mlynek za pultem, tam by to mozna slo.

reruna
4. únor 2012

dnes bude rajská

babulinkab
4. únor 2012

drožďová polévka
pečené masové koule, rajská, vrtáky

pajula
4. únor 2012

gulášová polévka a rozlítáný ptáky s rýží 🙂

karmenta
4. únor 2012

Kuřecí vývar a kuřecí gyros s nudlemi

nikiii
4. únor 2012

U nás dneska směs na wokpánev - kuřecí maso, sojový maso, zeleninový lečo, kukuřička, sojovka, koření, trocha kečupu. A s hranolkama.

bunny06
4. únor 2012

@pajula
dobry den, muzu vedet, co jsou rozlitani ptaci? Uz nazev zni tak, ze bych to mohla zvladnout uklohnit i ja🙂

samik2008
4. únor 2012

plněné papriky,rajská a těstoviny

pajula
4. únor 2012

@bunny06 - jsou to španělský ptáčci,ale nepřevázaný provázkem,ale volně vařený- vše dám dohromady do hrnce(okurka,vajíčko,slanina)neplním do masa.... je to jednodušší než je vázat.

pajula
4. únor 2012

ROZLÍTANÍ PTÁČCI

Ingredience:
2 lžíce mouky hladké
4 lžíce olej
1 ks cibule (velká)
1 kostka masox
2 ks vejce 
600 g hovězí zadní(dávám i vepřové)
150 g slaniny
2 lžičky hořčice
100 g měkký salám
3 ks kyselá okurka

Maso nakrájíme na plátky. Ty naklepeme, osolíme, potřeme hořčicí a obalíme v mouce. Cibuli očistíme a nakrájíme nadrobno.
V hrnci rozpálíme olej, plátky po obou stranách opečeme, přidáme nakrájenou cibuli, slaninu, masox, zalijeme 3 dl vody, hrnec uzavřeme a dusíme 40 minut.
Mezitím si uvaříme vejce natvrdo, zchladíme, oloupeme a spolu s okurkami a salámem nakrájíme.
Pak hrnec otevřeme, do šťávy přidáme vejce, okurky a salám. Zahustím trochu jíškou(či moukou).Prohřejeme.
Podáváme s rýží.

llluckaaa
4. únor 2012

kuřecí vývar a kuřecí závitky s rýží

aaadus
4. únor 2012

tomatová polévka, kuře na tatarce s rýží

mochenkaa
4. únor 2012

dnes nic. M přišel nečekaně z práce zelený až hrůza. Takže on čaj a piškoty, já si něco vezmu z ledničky a mám navařené 😀

helcas
4. únor 2012

porkovy krem, slepici na paprice s ryzi

bunny06
4. únor 2012

@pajula
Dekuji za receptik i vysvetleni. No me pracci vzdycky vylezli jako nedefinovatelne cosi v hrnci, takze tohle bude perfektni. Diky moc, zitra uvadim! Hezky vikend a dobrou chut Bunny

jimmy1
4. únor 2012

k obědu palačinky a k večeři si táta objednal hajducké zelí 😵

ined77
4. únor 2012

rodiče:šunkové rolky se šťouchaným bramborem, rajčatový salát, starší dítko:sluníčková polévka, rajská om.s hovězím masem, knedlík, mladší dítko:brokolice s bramborem 🙂 .

nadja73
4. únor 2012

kureci vyvar , kureci rizky obalene v medovych lupinkach a bramborova kase

peroli
4. únor 2012

dnes jakési Vepřové s rajčaty (takovej hokus pokus 😅 ) zítra Jednoduchá svíčková 😵

kammka
4. únor 2012

dnes kachna pečená se zelím, k tomu kupovaný houskový knedlík, polévka rajská.. dost se divím, že jsem vůbec něco uvařila, je mi nějak blbě... ☹

luciesofi
4. únor 2012

Mrkvovo-bramborový krém, řízek s bramborovou kaší a jako dezert brownies 🙂

cervena_vila
4. únor 2012

Francouzská bramboračka, co v ní skoro stojí lžíce a zítra dýňová polívka. Užívám si víkend bez manžela, ten má jiné chutě. 🙂

hest
4. únor 2012

@cervena_vila já taky využila absenci manžela a udělala koprovku (celý život jí nenávidím, od těhotenství s Karol jí miluju), minule si smlsl i Vojta, dneska nechtěl..

tyrisa
4. únor 2012

polévka mrkvová s bramborem,kuřecí maso s mrkví+rýže,palačinky s nutelou a banánem.....