Co dnes vaříte?

crca
9. led 2011

Pokud už tady takové téma je tak se omlouvám,ale už vůbec nevím co vařit 🙄 Tak mě tak napadlo,že by to bylo dobré téma,aspoň bude z čeho vybírat. 😅 Je nám 20 měsíců,takže už vařím tak nějak to,co jíme my,jen to moc nesolím a nekořením,ale to si člověk upraví podle svého,jen nemám už fakt inspiraci 😒 Dneska jsem udělala jen porkovou polívku 😀

dandelion
30. pro 2011

přidávám se ;) my dneska pivní kuře na zelí s br knedlíkem.. 🙂)

1luciferka1
30. pro 2011

rýže a pečené kuře

krakorka
30. pro 2011

kapr s jablky a bramborový salát(sladkokyselá zálivka)-mńam mňam

rennu
30. pro 2011

dnes vývar s nudlemi a květák jako mozeček s bramborem 🙂

brusinka.pusinka
30. pro 2011

dnešní bašta plněná kapsa z bůčku s bramborem 😉 😀 a šťáva z čerstvého ovoce 😉 😀

petrajavor
30. pro 2011

U nás je dneska špenátek s bramborem,drahý k tomu má klobásku a jako dezert hrk hrk dezert 🙂

brusinka.pusinka
30. pro 2011

a naše cukrovíčko kterého zbylo už pomálu 😉😀 😀

zuhur
30. pro 2011

Dneska zapečená krkovička se slaninkou.

@peroli - nebyla jsi dnes dopoledne v Ikei?

peroli
30. pro 2011

@zuhur nene. smrdíme doma 😀

zuhur
30. pro 2011

@peroli 😀 Zdálo se mi, že jsem tě zahlídla, ale bylo to fakt jen krátce, takže jsem si nebyla jistá 😉

peroli
30. pro 2011

@zuhur tak jsi mě měla jít pozdravit 😀 😀

cervena_vila
30. pro 2011

@petrajavor co je hrk hrk?
My měli žraločí polívku (vývar, trocha citr. kůry, zázvoru a žralok) a vyšla překvapivě dobře. A guláš, který se moc nepovedl...

petrajavor
30. pro 2011

@cervena_vila hrk hrk dělám,když se mi nechce nic dělat a nebo když čekám návštěvu tak a stíhám max rychlej prolet obchodem,jinak hrk hrk jí říkám,protože je hned hotová a taky s ní třepeš 🙂
Jinak pokud fakt nemám čas nebo jsem íná koupím si koupím korpus (v obchodě pod dorty,mají jej všude stojí 25kč) a pak nahážu do misky 2x smetanu na šlehání,2x mandarinky v konzervě (i s vodou), 2x vanilkový pudink (ten co se dělá bez vaření s tím na vaření by to nešlo), 1x ztužovač šlehačky (být nemusí), nádobu zavřu a hrkám s ní...za chviličku je hmota tužší a hrkání jde těžko,takže mám hotovo. Všechno vyklopím a rozetřu na ten korpus a je hotovo. 🙂
Manžel to má moc rád a já nemám práci 🙂 Jinak si dobrá do žraločí polívky bych se nepustila.

misicka455
30. pro 2011

Vinařský gulášek dovezený z hospůdky, mňam

misicka455
30. pro 2011

@petrajavor tuto buchtu jsem jedla u kámošky a je vyborná ještě ten vrch posypala strouhanou čokoládou , chci taky vyzkoušet . ten pudink normoš v obchodě mezi pudinkama seženu ?

petrajavor
30. pro 2011

@misicka455 jojo já používám Dr.Oetker Creme Olé vanilkový...mají jej v obchodě je na tom napsané bez vaření,co vím mají jej všude...jinak já čokoládu ani šlehačku nedávám díky tomu,že tam dávám ztužovač a ten to ještě přisladím je to sladké dost...ale to je na každém... 😉

cervena_vila
30. pro 2011

@petrajavor To bylo z donucení, koupila jsem si steaky ze žraloka v akci a pak nějak nevěděla co s tím, ale je to moc dobrý maso, takže se k tomu vrátím. 🙂

petrajavor
30. pro 2011

@cervena_vila no asi o tom začnu taky uvažovat...jinak vidím,že čekáš prcka o den dřív než my 🙂

cervena_vila
30. pro 2011

@petrajavor No jo, o den 🙂 ten dezert někdy musím vyzkoušet, zní to taky moc dobře. Manžel je na kombinaci "něco bílého na koláči s kompotem", tak to určitě bude mít úspěch

aaadus
30. pro 2011

bramboračka, kuře s rýží. A zítra bramboráky a na večeři sládkovy kuřecí topinky - jsme sami tak si dáme něco nezdravého 🙂

petrajavor
30. pro 2011

@cervena_vila no manžel miluje čokoládové dorty,ale tenhle může taky 🙂

zuhur
30. pro 2011

@peroli no já jsem chtěla, ale ty/ona jsi mi utekla 😀 😀 😀

zuhur
30. pro 2011

@cervena_vila @petrajavor tady v diskuzi už byl založen dokonce hrk hrk klub 😉 😀 jeden čas se tu hrkalo o stošest. Já teď cpu návštěvy cukrovím a pak začnu taky hrkat - už mi to chybí.

petrajavor
30. pro 2011

@zuhur 😀 tak to já raději peču dortíky a tak,ale tohle mám jako rychlovku,když nás honí mlsná 😀

zuhur
30. pro 2011

@petrajavor já taky ráda napeču, ale tohle je super právě jako rychlovka a hlavně dobrá rychlovka

eriska
30. pro 2011

@zuhur @petrajavor @cervena_vila to jsem nějako nestihla, hrkací klub😀D u nás se to dělá na piškot, jako samotný se to nedělá a místo mandarinek dáváme plechovku ananasu..já ho ještě rozkrájím na kousky..a je to fakt dobrota..

alenv
30. pro 2011

prosím všechny kuchtičky, já i muž budeme mít ted narozeniny a chceme sezvat obě rodiny, chtěla bych nějaké občerstvení, ale netradiční.(ne šnečky, hubky a tak.-D).. sladké i slané.. znáte nějaké dobré tipy..

moudivlacek
30. pro 2011

zitra budeme doma jen s malym,tak zadny velike veseli,je syrova, cesnekova a vajickova pomazanka a ted se pecou snecci z listoveho testa 😵

cervena_vila
30. pro 2011

@zuhur já jsem hrkala na koleji bramborovou kaši, když jsem neměla šťouchadlo.

cervena_vila
30. pro 2011

@alenv kámoška mi udělala na svatbu sushi, nebo co nějaký těstovinový salát? U nás se obvykle jen nakrájí zelenina a obloží talíře, na chlebíčky nikdo nemá nervy. Když jsem je dělala naposled, byly sežrané rychleji, než jsem stačila domazávat a obkládat...