Co dnes vaříte?

crca
9. led 2011

Pokud už tady takové téma je tak se omlouvám,ale už vůbec nevím co vařit 🙄 Tak mě tak napadlo,že by to bylo dobré téma,aspoň bude z čeho vybírat. 😅 Je nám 20 měsíců,takže už vařím tak nějak to,co jíme my,jen to moc nesolím a nekořením,ale to si člověk upraví podle svého,jen nemám už fakt inspiraci 😒 Dneska jsem udělala jen porkovou polívku 😀

verunka8
14. črc 2011

čočka na kyselo,vejce, párek, chleba

tyrisa
14. črc 2011

Špagety s kuřecím masem

kammka
14. črc 2011

ahojky, teda tady se už dělá i domácí šunka...akorát jsem měla zato, že rychlosůl je obyč glutamát sodný..nebo ne??

pelenka
14. črc 2011

Domácí šunčička

jimmy1
14. črc 2011

Zeleninová polévka s kuskusem, šunkafleky a salát z čínského zelí.

petrusam
14. črc 2011

knedlovepřozelo

berenika39
14. črc 2011

smažený květák, brambor, tatarka doma:1:1 jogurt a majolka, hořčice,pepř,sůl,citron plus najemno neskané okurky,cibulka,pažitka.

zuzi82
14. črc 2011

Zapečené těstoviny s paprikou a krůtím masem 😉

kammka
14. črc 2011

tak jsem se poptala svojí dr. na tu rychlosůl, pracuji v diabetologické ordinaci.. je to pěknej humus, lépe se bez ní obejít. je to dusitan.ale pochopitelně v tomto případě asi těžko půjde nahradit, způsobuje totiž rychlé měknutí masa. bez ní by asi ta šunka byla dost žvejkačka..leda se pokusit o něco jako šunkovou tlačenku: libové maso předvařit po naložení do normální soli spolu s vepřovými nožkami či jiným matrošem, který dobře sulcuje a pak nacpat do tlačenkového střeva..

mikkisek
14. črc 2011

dnes si manžel poručil knedlo vepřo zelo - má ho mít když máme 4.leté výročí 😀

aaadus
14. črc 2011

Včera pangas s bramborem, dnes cuketové řízečky. Zítra příjdou holky z práce, tak jim dělám nakládané papriky a v ledničce už je tiramisu

kristi
14. črc 2011

dneska se prekonavam - lososovy tatarak s foccaciou, pak kureci prsa pecena na masle, houbova omacka a br. kase

petrusam
14. črc 2011

dneska k večeři vyzkousím ty krupicové noky přelité vanilkovým pudinkem 😉

228filip
14. črc 2011

U 😎 nás dneska Tzatziky a smažák z hermelínu

alenv
14. črc 2011

@kristi je jak děláš lososový tatarák?? Já lososa jím často a tohle bych chtěla vyzkoušet 😉

kristi
14. črc 2011

@alenv dneska poprvy, koupila jsem čerstvého v Tescu a našla si nějaký recept, škrábe se to úplně samo...takže jsem t naškrábala, do misky dala jendu menší cibulku hodně najemno, přidala lososa, sůl, pepř, ol. olej a citron. Takhle podobně ho jíme v Grosetu a milujeme to....tak snad to bude dobré

alenv
14. črc 2011

zapečené těstoviny s kuřecím masem, nivou, hermelínek, smetanou a slaninou 🙂
jinak pro sebe losos se zeleninou..
zítra zřejmě výpečky, se zelím a bramborovým knedlíkem nebo hovězí guláš

alenv
14. črc 2011

@kristi tak to je jednoduché.. já si dělám často tataráček z vepřové svíčkové je takovej jemnější než z hovězího.. já zrovna dneska lososa dodělala sakryš 😀 ale kupuje jen čerstvého ten je fakt nejlepší a vždycky si dělám sushi

kristi
14. črc 2011

@alenv kdyz si to das do vyhledavace, tak ti vyjede hafo receptu. Ovsem worchestrovkou bych to nedochucovala, staci citron, olej a pepr 🙂 Bychom si ohledne jidla teda rozumnely, mnam

alenv
14. črc 2011

@kristi jj já jsem docela labužník😀 mám ráda od mexický po japonskou kuchyni 😀

kristi
14. črc 2011

@alenv jj, tak to ma byt.... 🙂

eriska
14. črc 2011

@kammka tak už píšu nejspíš pozdě, ale s kančím děláš stejně, jako s vepřovým, takže podle zvyku..svíčkovou dělám tak, že masko zasypu novým kořením, celým pepřem, bobkovým listem a v případě zvěřiny ještě jalovcem (taky to všechno můžeš nadrtit v hmodíři a ještě to do maska vetřít) pak to trošku zakápnu olejem a posypu hodně mrkve, petržele, celeru a slaniny. Můžeš to tou zeleninkou i prošpikovat, to je ještě lepší. nechá se uležet a pak zalije vývarem a peče..zeleninku vyndáš, rozmixuješ, propasíruješ a přidá se smetana na zjemnění..jinak si myslím, že kýtu klidně můžeš naložit na grilování, já mám kančí kýtu zrovna naloženou, dala jsem tam koření krkovička s česnekem, ještě jsem přidala kousky česneku, trošku citronu a olej. a ta kýta je dobrá i jen prošpikovaná kořenovou zeleninou, slaninou a upečená a k tomu jen čerstvý chlebík..mňamina, nám to chutná víc,než svíčková

my dneska pečené kuřátko s novým bramborem a k tomu broskvový kompot, k večeři čína z krůtího masa..včera byla rajská bez masa s těstovinami, knedlíkem a sypaná sýrem..a zítra budou nočky s kuřecím masem a smetanou..

zzuzca
14. črc 2011

@pelenka sunka super, si sikulka, tiez na to zberam odvahu 😀 hodis este recept na ten toust. chlieb? 😉 chlieb peciem minimalne obden ale toust. som este nerobila. som zvedava 😅 😅

pelenka
15. črc 2011

@zzuzca Tousťák
323 g mléka
30 g medu
85 g másla
10 g soli
434 g hladké mouky
1,5 lžičky sušeného nebo necelá 1/2 čerstvého droždí. Program toast na pekárně. Dělala jsem z poloviční dávky, pekla v troubě (neměla jsem čas čekat 4 hod až projde program na toast). Byl extrémně nadýchaný, po nakrájení na plátky jsem ho projela topinkovačem, abych na něj vůbec mohla namazat máslo🙂

zuzi82
15. črc 2011

Vepřové v jogurtu s pórkem a rýže

kammka
15. črc 2011

@eriska díky, už naloženo..špikovala jsem špekem, který jsem nakrájela na nudličky a dala do mrazáku ztvrdnout na kost, pak jen díra nožem a jde to samo až do hloubky 🙂

kaculetka
15. črc 2011

U nás dnes těstoviny zapečené se špenátem, brokolicí, slaninou, smetanou a 2 druhy sýra, manžel pečené kuře. 🙂

aaadus
15. črc 2011

Tomatová polévka s parmezánovými nočky, švédské masové koule s bramborem, k večeři naložené papriky s opečenou bagetkou a balkánem. Zítra čočka na kyselo s volským okem, párkem, okurkou a chlebíkem. Večer grilování. A v neděli nejspíš jogurtové řízky s br. kaší a okurkový salát.

vojtisek2007
15. črc 2011

rajská s mletým masem a těstoviny

babulinkab
16. črc 2011

rajská polévka
těstoviny - motýlci, brokolice v páře, kuřecí nudličky na cibulce, dresing helman´s a posypat nivou 😀 😀