Co dnes vaříte?

crca
9. led 2011

Pokud už tady takové téma je tak se omlouvám,ale už vůbec nevím co vařit 🙄 Tak mě tak napadlo,že by to bylo dobré téma,aspoň bude z čeho vybírat. 😅 Je nám 20 měsíců,takže už vařím tak nějak to,co jíme my,jen to moc nesolím a nekořením,ale to si člověk upraví podle svého,jen nemám už fakt inspiraci 😒 Dneska jsem udělala jen porkovou polívku 😀

berenika39
14. pro 2011

@zuhur mise splněna 😉

moudivlacek
14. pro 2011

😀 😀 😀

@brusinka.pusinka priste asi budes muset hlasit odchody a prichody 😉

brusinka.pusinka
14. pro 2011

😀 😀 😀 😀 holky nebojte my se nestratíme a vy jste si krásně pomohly sami mezi sebou jak tak koukám 😉 😀 jste šikulky šikovné

mikkisek
14. pro 2011

holky prosím - představte si, manžel mi koupil ořechové těsto v cukrárně 0,5kg - už 3 večery jsem louskala vlašské ořechy, takové malé, co mají tvrdou skořápku a já měla ruce docela od nich dodělané, tak mi chtěl udělat radost. Co s tím těstem? Jednu variantu vykrojit kytičky, kolečka - slepit nutelou, krémem, to udělám z půlky těsta a co myslíte z té druhé? Dát třeba do formiček, vyklopit a "pocákat čokoládou"? Děkuji za tipy!

berenika39
14. pro 2011

@mikkisek máma dělá z ořechového tyčinky, normálně ukoulíš váleček a nakrájíš na stejné kousky, třeba 4cm...a pak studené se jedna půlka máčí do rozpuštěné čoko na vaření.

mikkisek
14. pro 2011

dnes zeleninová polévka + pohankové palačinky s borůvkovým žahourem 😉

brusinka.pusinka
14. pro 2011

@mikkisek a co ořechové košíčky , z formiček a náplň ořechy máslo marmeláda cukřík, a polít čokoládovou polevou a posypat buď ořechy nebo zdobeníčkem 😉 nebo dát nahoru lentilku 😉

alenv
14. pro 2011

holky jak vypadá vaše štědrovečerní večeře? Zajímalo by mě jak je to i jidne 🙂

mikkisek
14. pro 2011

@berenika39 to je super nápad, díky moc!

mikkisek
14. pro 2011

@brusinka.pusinka děkuju, taky super! Nakonec toho těsta budu mít málo 😉

brusinka.pusinka
14. pro 2011

@alenv
Jíme první oplatek s medem pak máme sýrovou minirolku s křenem, polívku rybí, salát a kapříka a nebo řízek pro ty co nemají radi rybky,pak máme závin , boží milosti a nakonec oříšek.P pak krájíme jablíčko, pouštíme lodičky a nakonec přijde ježíšek 😉 😀

moudivlacek
14. pro 2011

@brusinka.pusinka jezis u vas jsou hody,ja furt nechapu, jak to davate 😀 ja bych mela metrak...

@alenv u nas rybi polivka,ale ne kazdej rok,ja ji neumim,tak zalezi,kde na Stedry den jsme 😀 a pak bramborovy salat (ten dela kazdy taky jinak, u nas brambory, mrkev hrasek cibule vajicko bily smetanovy jogurt a par lzicek majolky okurky a lzicka laku z okurek sul pepr) a bud kapra, nebo letos chceme lososa, nekdo ryby neji,tak rizky kureci veprove teleci

alenv
14. pro 2011

@brusinka.pusinka jééé to je krásný... u nás se usedá klasicky k štědrovečerní večeři, kdy je ryba, řízky a bramborový salát.. i klobásy kdo má rád nebo druhý den.. po dojedení a poslouchání koled si povídáme co se stalo v uplynulém roce v klidu dopijem a přijde ježíšek.. když jsem byla malá tak tradice se dělaly během dne.. to chci zavést i ve své rodině, ale až bude Alešek větší

berenika39
14. pro 2011

@mikkisek hlavně žádná moc práce, hned hotový, bez formiček, nádobí🙂

moudivlacek
14. pro 2011

@alenv to je fakt nekdo me rikal,ze maji misto kapra vinnou klobasu,tu miluju,ale nikdy me nenapadlo ji jist na Stedry den

alenv
14. pro 2011

já dělám salát brambory, vajíčka, okurky, salám, horčice, olej, majonéza, jablko, sůl, pepř a pak kupuju takovou nakládanou zeleninku kde je mrkev a dávám jen symbolicky hrášku.. jinak u nás řízky vepřové a kuřecí

alenv
14. pro 2011

@moudivlacek já byla tak zvyklá z domova, vždy byl kapr, řízek a klobása 🙂

moudivlacek
14. pro 2011

@alenv asi zavedu 😵

brusinka.pusinka
14. pro 2011

můj salát je z brambor , mrkve, celeru,okurky, cibule, domácí majolky a sůl pepř a jeden nadrobno rosekaný zavináč 😉 hrášek jen poskromnu a mražený ne sterilovaný a 2 lžce hořčice 😉
Druhý den máme kačenku se zelím a s knedlíkem s nádivkou kaštanovou a na štěpána máme vinné klobásky s domácí chlebem a pokud zbyde salátek tak i s ním což se stalo jen jednou 😀 U nás ryba kapr a jak řízek tak na modro dle chuti 😉 strávníků 😀 s manžel ten jen krůtí řízek spíše k televizi 😀 Ryby milujeme už se těším na kupování kapříka pepíka s Karamelkou 😀

nikiii
14. pro 2011

jééééééééééééééé, Brusinkaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, našla se, hurááááááááááááááááááááá 🙂

janinka23
14. pro 2011

@petule33 -280 g hladké mouky, 70 g cukru moučka, 100 g mletých ořechů, 200 g másla ( je nutné opravdu máslo, nikoli Hera), na obalení cukr moučka + vanilkový cukr. Péct cca 10 min při 180 st. Lepší jsem nejedla, uplně se rozplývají na jazyku.

kammka
14. pro 2011

🙂
my rybí polívku, kapra, salát - brambor, okurka, hrášek taky mražený, mrkev a zálivka z majolky, jogurtu, hořčice a láku..plus sůl pepř...pak zobem cukroví a sotva dejcháme 😀 😀
no a třeba říznem jablíčko a tááák...
nic zvláštního..
pak ti dva vypadnou ven k rbníčku a já otevřu jako oknno Ježíškoi a pak jdu za nima a .....pak se rozbalí dárečky a já mám z rodiny jedinou tradiční věc na večer - koukání na novou Štědrovečerní tv pohádku..a Martin s malou jdou spálit nějakou prskavku..
během dne zajedem pro Betlémské světlo, pozdravíme zířátka, hodíme něco kaprům do rybníčka na návsi...
doma jsme s tátou zdobili stromek, což Martin nechápe, ten radši krmí tu zvěř 😀 no třeba ho někdy přesvědčím, aby se angažoval s rodinkou....

kammka
14. pro 2011

@brusinka.pusinka jako ten klasický zavináč????? kyselý?? jak v něm je cibule a zelí??? to zní zajímavě..
není to tam moc cejtit?????

nikiii
14. pro 2011

U nás to máme trochu složitý - nikdo nejíme rybí polívku, nemusíme moc kapra a manžel salát 😀 Takže míváme hrachovou polívkou s opraženým rohlíkem, a potom pečený brambory (já občas sama salát) a smažený filé (nebo pangase) a řízky. Je to sice divná štědrovečerní večeře, ale na jiným kompromisu jsme se zatm neshodli 😀

nikiii
14. pro 2011

Holky, nemáte někdo recept na klasickou sekanou, která by se mi ale při pečení neroztekla na nízkou širokou placku? Nevim co dělám pořád špatně 😀

berenika39
14. pro 2011

@nikiii upeč ji ve formě na srnčí hřbet nebo biskupský chlebíček nebo nějaké podobné .....zrovna jsem na ně koukala v tescu, za pár korun s teflonovým povrchem, takže to půjde dobře vyklopit. jinak jestli máš obyčejnou, tak vymazat máslem (sádlem) a vysypat strouhankou.
Ta forma má děsnou výhodu, můžeš jí naplnit jen zčásti, dát tam vajíčka, papriku, nevím co, prostě aby to na řezu bylo pak kráááásnýýýýý, maso, zase něco, maso....

zuhur
14. pro 2011

@brusinka.pusinka supéééééér, našla jsi se 😉

U nás je na štědrý den k večeři: hrášková polévka (pro manžela a teď asi i pro syna) a pro mě rybí. Pak je smažený kapřík a bramoborový salát. A ten náš je z: brambor, mrkvičky, kukuřice a hrášku, cibule a okurek. Dávám trošku láku z okurek a půl na půl majolka a jogurt.

Sranda je jak si každý dělá ten "svůj" salát.

Já mám problém, že u manžela většinou nebyly vánoce příšliš veselé, takže je prostě nemá rád. Snažím se už čtyři roky ho přesvědčit, že to může být moc fajn, ale je to beran, takže to jde pomalu. Na druhou stranu - poprvé budeme opravdu ve svém a i Jindříšek si to letos užije víc, tak snad začne mít vánoce časem rád taky. Mě se tradice líbí, ale u nás doma se to moc nedrželo. Chtěla bych některé zavést u nás doma, ale musím postupně.
Jinak klasika - po večeři Ježíšek a cukroví a taky vánoční pohádka.

Chtěla jsem se zeptat - držíte všichni půst? Já jsem z domu zvyklá, že na snídani byla vánočka a k obědu (večeřelo se u nás až tak k sedmé, tak abychom to vydrželi) kousek kapříka na másle s chlebíkem. Manžel ráno vánočku zdlábne rád, ale kapra na másle ne, tak hledám inspiraci - navíc i ten prcek to nevydrží.

zuhur
14. pro 2011

@nikiii důležitý je hlavně, že je to štědrovečerní večeře a je fuk co máte. Ostatně hrachová je taky tradiční vánoční 😉

tygrous
14. pro 2011

@zuhur U nas k snidani vanocka a k obedu u nasich cerstve vyuzena domaci klobaska (tata vzdy na Stedry den udi svoje klobasky) a u tchyne vinna klobasa😉
Jinak my klasika - rybi polivka a smazeny kapr a salat, ale u mych rodicu byl kapr s br.kasi, protoze tata na to byl zase zvykly z domova. A br.salat se az jedl druhy den s pecenym krocanem a zbytkem kaprich rizku...

zuhur
14. pro 2011

U nás se většinou dělá smaženého kapra schválně víc a je druhý den studený k snídani s chlebem 🙂