Co dnes vaříte?

crca
9. led 2011

Pokud už tady takové téma je tak se omlouvám,ale už vůbec nevím co vařit 🙄 Tak mě tak napadlo,že by to bylo dobré téma,aspoň bude z čeho vybírat. 😅 Je nám 20 měsíců,takže už vařím tak nějak to,co jíme my,jen to moc nesolím a nekořením,ale to si člověk upraví podle svého,jen nemám už fakt inspiraci 😒 Dneska jsem udělala jen porkovou polívku 😀

jimmy1
16. pro 2011

@kammka chi, včera mi po špenátu bylo zase zle, tak jsem dneska obědvala rohlíky se šunkou a ejhle bylo mi celkem fajn...
vaření se mi protiví 😝 zítra to asi dopadne podobně a malej dostane po polívce asi skleničku 😉 ale v neděli už budeme mít doma tátu, tak to budu muset něco ukuchtit chcačky nechcačky 😎

kammka
16. pro 2011

@jimmy1 jo, já se taky dost děsím víkednu.....asi budu vařit na gauči, nasázím to do pekáče a pak do trouby, ta si s tím poradí.....

beruskanula
16. pro 2011

@nikiii ,
@aaadus : ulky hotove..ted se vrham na ten nepeceny salam 🙂

ja nektere nakonec naplnila tim salkem, ale vetsinu jsem neplnila-na prani muze 🙂 😀 , pry mu vic chutnaj neplneny, a mne taky, tze druhe salko v poho zbylo 🙂

cara.m
16. pro 2011

Jdu si pro radu 🙂 Mám v lednici kedlubny a přemýšlím co s nimi 😀 máte nějaký fajn recept na kedlubnovou omáčku, kterou bude moci i roční prcek? Kuju 😵

zuhur
16. pro 2011

@cara.m omáčku ne, ale my děláme kedlubnu jako zelí a to by už roční špunt mohl.

babulinkab
17. pro 2011

@cara.m anebo polívku z kedlubny

babulinkab
17. pro 2011

těstovinový salát + okurkový salát

eriska
17. pro 2011

hoj holky,ja dneska nevarim,prcek chrupka u babinky,tatka odjel lovil,tak dozdobim cukrovi,udelam nepeceny a uklid.

nikiii
17. pro 2011

Já dneska zkouším novej recept - Vepřové kostičky pečené s medovo-pivní směsi, tak jsem sama zvědavá jaký to bude. A ke kafíčku tam máme medovník, mňam.

aaadus
17. pro 2011

kuřecí steak a hranolky, malý kuře s rýží

beruskanula
17. pro 2011

holky 😀
chtela jsem recept na pracny, ale uz jsem ten muj papirek s receptikem nasla😀....

jinak, u nas dnes cina od vcerejska😀 a malej ma testoviny s rajcatovou omackou🙂

mikkisek
17. pro 2011

rajská polévka, zapečené těstoviny s cuketou a mletým masem

Holky, plníte některá vosí hnízda vaječňákem? Manža ho "vyžaduje", tak by mne zajímalo, jestli jste ten vaječňák něčím zahustily nebo ho daly bez úpravy? Díky moc.

vendulka
17. pro 2011

francouzské brambory a zelenina

peroli
17. pro 2011

Coca-Colový kuřecí stehýnka s brkaší a okurkovým salátem s bílým jogurtem 😵

kukynka2
17. pro 2011

@peroli Péti jak se dělají,to zní zajímavě 😉

nikiii
17. pro 2011

@peroli
@kukynka2 Taky se přidávat k prosbě, zní to moc dobře

moudivlacek
17. pro 2011

dneska nic,od rana jsme nejedli,ted jsme se vratili z pohotovosti ☹ malej ma 6tyden kasel,nikdo nic nevi,nic nepomaha a v noci to nabralo rychlej spad, tak na vareni neni nalada, mela jsem tu pripravenyho lososa s mlrvi a bramborem, tak to uvarim kdyztak na vecu,kdyz bude lip 🙂

misicka455
17. pro 2011

Klasika , špenát brambor vajíčko

tyrisa
17. pro 2011

Řízek z krkovičky,brambory na másle okurkový salát...

peroli
17. pro 2011

@kukynka2 @nikiii holky to je takovej úplně jednoduchej recept...

COCA-COLOVÁ KŘIDÝLKA - STEHÝNKA

cca 1 kg kuřecího masa - nejlíp křidýlek (ale já je neměla tak jsem dala vrchní stehýnka)
asi 4-5 lžíc sojové omáčky
cca 1/4 l coca-coly

Maso hodíme do misky, polijeme 2-3 lžícemi sojové omáčky, promícháme aby se to všude "nabalilo", opečeme z obou stran na rozpálené pánvičce s troškou oleje, zakápneme ještě troškou sojovky (cca 2-3 lžícemi), zalijeme kolou, aby vykukovali jen vršky masa a chvíli pod pokličkou podusíme, občas obrátíme (omáčka by měla tím dušením/vařením zhoustnout)...
To je všechno 😉 samozřejmě množství sojovky a koly si může každej podle potřeby upravit 😉

nikiii
17. pro 2011

@peroli Tak to vypadá totálně jednoduše, to se mi líbí mooooooc. Takže děláš celou dobu jen na sporáku, žádná trouba? To brzo vyzkouším, díky moc. 😵

kammka
17. pro 2011

@moudivlacek jejda, tak jen aby bylo líp... ☹ 🙂

peroli
17. pro 2011

@nikiii jj, jen na sporáku.. dneska jsem to dělala z těch horních stehýnek ale příště si nachystám ty křidýlka... jsou na to vhodnější 😉

alenv
17. pro 2011

dneska obalované žampiony, zítra těstovinový salát se zeleninou a kuřecím masem plus sýry

nikiii
18. pro 2011

smažený květák, bramborová kaše nebo brambory s cibulkou (ještě nevím) a okurkový salát.

moudivlacek
18. pro 2011

holky nemate osvedceny recept na zampionovy krem? diky , mam tu zampiony a jeste jsem nedelala
jinak my s malym dojidame lososa s brambory a mrkvi a manza zemlovku na zitra mu do prace delam veprovou kotletu

falca1
18. pro 2011

dneska špagety carbonara 😀 s falešnou rybí polívkou.

petja
18. pro 2011

Stejně jako @nikii,akurát salát s čínského zelí k tomu 😉

zuhur
18. pro 2011

Dneska byla plněná kuřecí prsa s pečenými bramborami. A teď jdu asi na další cukroví, protože jsem to včera totálně zazdila 😀 😀 😀

gab7
18. pro 2011

dnes byla gulášová polévka,domácí pizza s ananasem a šunkou 😉
a dělali jsme s dětma ořechová kolečka plněná krémem,děti pak zdobily 🙂 ,tak už máme vanilkové rohlíčky,linecké,jetelinky,perníčky,a ještě nám zbývají dodělat vosí úly a máme letos hotovo - oproti loňsku půlka ☹ ,nějak není čas ☹