Co dnes vaříte?

crca
9. led 2011

Pokud už tady takové téma je tak se omlouvám,ale už vůbec nevím co vařit 🙄 Tak mě tak napadlo,že by to bylo dobré téma,aspoň bude z čeho vybírat. 😅 Je nám 20 měsíců,takže už vařím tak nějak to,co jíme my,jen to moc nesolím a nekořením,ale to si člověk upraví podle svého,jen nemám už fakt inspiraci 😒 Dneska jsem udělala jen porkovou polívku 😀

pet.s
1. bře 2012

@mochenkaa tak na to mu dlabu....kde jsou ty časy, kdy nám místo večeře stačila soulož 😀 😀 😀

pet.s
1. bře 2012

holky, blíží se Velikonoce...nějaký recept na perníčky, které není potřeba nechat rozležet?

mochenkaa
1. bře 2012

@pet.s ale toho by se nenajedly děti 😀 😀

brusinka.pusinka
1. bře 2012

@pet.s strana349 nebo tak nejak by melo byt zapecene mlete maso se spenatem s br.kasi:-) jsem na mobilu blbe se to hleda😉

weri1
1. bře 2012

@nellygray máme doma to samý - nejedlíka. když nechce tak mu nedám, ještě se nervovat, že nejí....asi nemá hlad, nebo má jen takový období, nejhorší je dítko do jídla nutit

luciesofi
1. bře 2012

Dnes byla bramborová kaše s opečenou cibulkou, kuřecí maso se žampiony a zítra budou těstoviny se špenátem, smetanou a parmezánem 🙂

tyrisa
1. bře 2012

Dnes jsme obědvali venku....na večeři jsem udělala rybí pomazánku a upekla brusinčiny mrkvové šátečky 🙂

marhulinka
1. bře 2012

U nás dnes byl vývar s celestýnskýma nudlema a knedlík s vajíčkem...ná jen čuchala,páč jsem na dietě 😅

pet.s
1. bře 2012

@mochenkaa v té době nebyly....spali jsme v novém ještě nezařízeném bytě, k večeři měli suchý chleba a pili a vodu a jak jsme sposlu byli šťastní a mysleli sik, že na věky věků..a za 20 let? Ani mě nepozdraví, když jde s tou svojí a to spolu máme děti 😠 😠 😠

mochenkaa
1. bře 2012

@pet.s někteří chlapi jsou fakt jak nenormální 😒

baibies
1. bře 2012

My dnes měli polivečku se zeleninou a drobením a grilovaného hermelína.. ;) a zítra babo rad... ;)

pet.s
1. bře 2012

@weri1 teda, musím říct, že jsi mě potěšila...vážně strašně moc...já vždycky když slyším jak bojují doma s jídlem, tak se mi vrátí všechny ty hrůzy bezmocnosti, sedíš nad jídlem, víš, že nechceš, ale musíš. Jak se mi zvedal žaludek, jak mi pak odpoledne bylo špatně, často jsme zvracela.....zrovna večer jsem tu dceři vyprávěla jak nás v jídelnách nutili dojídat hnusné a samozřejmě už studené jídlo. Vždycky se mi začne zvedat žaludek i po těch letech.
Já bych to zakázala jako formu týrání.
Nellygray nezlob se. Chápu, že to neděláš, ze špatného úmyslu, ale fakt se zamysli, jak mu musí být. To že ty to vidíš jako dobré chutné jídlo, to on nevidí. On to vidí jinak. Nech ho a uvidíš, že se ti rozjí sám. A když ne, tak štíhlí chlapi jsou fakt sexy. 😀 😀 😀
Na jiné diskuzi popisovala nějaká maminka jak nutila malou do jídla, až ji rozbrečela. Já zase zažila v DD kolegyni, která nutila 5 letou holčičku do jídla až se malá pozvracela. Ptám se proč?

marhulinka
1. bře 2012

Za sebe doporučuju taky nenutit do jídla!! Rozjí se,jako se rozjedli všichni malý nejedlíci.

pet.s
1. bře 2012

@mochenkaa někteří??? všichni.... asi není spokojený, že díky vztahu s ním jsem přišla o byt za 1,5 milionu, a ještě za něj zaplatila exekuce cca za 650 tisíc...a to mi dluží ještě 261 tisíc na alimentech. Prostě vztah za všechny prachy 😀 😀 😀 😀 Ale zbylo mi to nejcennější...Ti moji dva puboši 😀 😀 😀

beruskanula
1. bře 2012

@pet.s ,
@weri1 : souhlasím s vámi🙂...nas malej ma obcas obdobi-jako kazdy ditko, ze nechce nic jist, nenutim ho, ale nabizim, nuceni nema fakt cenu 😝 samo mne jeho nepapaci obdobi trapi, ale fakt nenutim

@nellygray takze fakt nenutit

weri1
1. bře 2012

@pet.s já teď spíš bojuji se strachem ,že nemá dostatek toho co by měl mít....je ještě na MM, ale to mu už nějak moc vitamínů a vápníku nedává. Jako jí fakt hodně málo, skoro nic bych řekla, dnes se trošku rozjedl- začala jsem mu dávat kupovaný příkrmy, tak aspoň to sní, ale z mléčných výrobků nic, takže jsme dostali vápník a vigantol a prostě zkoušet . Jako si představím, kdyby mě někdo nutil do jídla...hrůza. Ale abych ho mučila u talíře a prostě jez, tak to ani omylem, stejně to nesní 🙂 jsem ráda, že ještě někoho potěším 😅

mochenkaa
1. bře 2012

@pet.s pocházím z podobné situace 😉 takže vím jak to myslíš.

Za mě taky nenutit. Já byla nucené dítě, časem se to zlomilo a teď bych naopak potřebovala nežrat 😀

marhulinka
1. bře 2012

@weri1 on se rozjí,neboj,dřív nebo později...někteří prostě jsou vyloženě nežravý 😀 a za pár let by to do nich nikdo neřekl

marhulinka
1. bře 2012

@mochenkaa 😀 😀 joo to znám a teď bych taky potřebovala opak 😀 😀

weri1
1. bře 2012

@marhulinka tak na to se těším...on je nežravec pořád, jen by sosal prso 😀

marhulinka
1. bře 2012

@weri1 buď ráda,že aspoň sosá 😀 Mě vždycky mamka říká,jak to se mnou bylo těžký,když jsem byla malá,už jako mimino,jak jsem viděla flašku s mlíkem jsem řvala jak tur 😀

mochenkaa
1. bře 2012

@marhulinka @weri1 já začala jíst až na základce začátkem puberty. Ale to jsem snědla víc, než sním teď (a to včetně toho, že jsem těhotná 😀 ). Ale babička mi neustále předhazuje, že se u mě nabrečela že nechci papat a že já jí říkala že nebudu jíst, že jestli to sním tak se poblinkám 😀
Jsem rozhodnutá to u svých dětí dělat tak, že pokud budu vědět že to jídlo mu nevadí tak mu řeknu, že nechceš nech, ale až budeš mít hlad tak si vezmeš toto a ne čokoládku či něco jiného. A pokud to nebude mít rád tak už vůbec nenutit, já sama jsem rypák na jídlo 😅

weri1
1. bře 2012

@mochenkaa jóóó já si říkala hodně věcí co budu nebo nebudu dělat u svýho dítka a jak se to vše přehodnotí.....ale s tím jídlem člověk fakt nic nezmůže, na sílu to nemá cenu

marhulinka
1. bře 2012

@mochenkaa jj taky malého nenutím,když nechce...Sama vím,jaké to bylo,když jsem seděla u stolu,předemnou talíř s jídlem a já nacpané maso v puse třeba dvě hodiny 😀 😅 😝 A jako ve školce mě jedna "hodná teta" dávala pohlavky,že tu polévku teda sním - nikdy na to nezapomenu a ráda bych tu tetu teď potkala

marhulinka
1. bře 2012

@weri1 kdybys jako malá nejedla a někdo tě nutil,věř,že bys to se svým dítětem tak nedělala 🙂 Já i manža jsme to zažili a prostě jsme toho odpůrci 😀 Páč víme,že každý se nakonec rozjí 😀 😀

weri1
1. bře 2012

@marhulinka já nesměla domů ze školky dokud jsem nevypila bílou kávu 😝 😝 víš co je nejhorší, když dítko nechce každý den nic ☹

marhulinka
1. bře 2012

No a zítra nevím co uvařit ještě,vyndala jsem kuřecí prsa...něco aby to bylo pro děti...já můžu jen vařený 😝

mochenkaa
1. bře 2012

@weri1 jasně že člověk hodně věcí přehodnotí, ale zrovna tady si myslím, že to trauma je velké na to, abych to udělala taky 🙂
@marhulinka přesně 🙂

weri1
1. bře 2012

@marhulinka já taky malého nenutím, i když jsem nucena nebyla...jak taky nutit, nacpat mu to do pusy a zavřít pusu a jez?? 😀 to asi ne, že...on se teď naučil plivat, tak vše plive 😀

weri1
1. bře 2012

mě se zdá, že se příspěvky nečtou celé 🙂