Co dnes vaříte?

crca
9. led 2011

Pokud už tady takové téma je tak se omlouvám,ale už vůbec nevím co vařit 🙄 Tak mě tak napadlo,že by to bylo dobré téma,aspoň bude z čeho vybírat. 😅 Je nám 20 měsíců,takže už vařím tak nějak to,co jíme my,jen to moc nesolím a nekořením,ale to si člověk upraví podle svého,jen nemám už fakt inspiraci 😒 Dneska jsem udělala jen porkovou polívku 😀

nikiii
28. zář 2012

@kixi Teda ty děláš chutě 🙂

nikiii
28. zář 2012

Jinak my dneska pečený kuřecí paličky a bramborová kaše. A výjimečně nepečeme, protože odpoledne jedeme na svatováclavský trhy a to znamená, že budou trdelníky, se nemůžu dočkat už teď 🙂

babulinkab
28. zář 2012

rajská polívka
tortilly plněné kuřecími kousky v česnekovém těstíčku+směs syrové a sterilované zeleniny+dresing ze zakysané smetany

kammka
28. zář 2012

my vyrazili s tátou na nákup, je tu děda,tak jsme nemuseli brát Fany, což by ani nešlo, má horečku.. takže zdržení velké..teď vařím kosti a zeleninu, udělám takovou bohatší bramboračku,neporadíte mi někdo, nadýmají krupky hodně??že bych je tam sypla..a k tomu brambory+špenát+volské oko, vatovec bude jako chuťovka asi až večer..nebo jak to stihnu..prostě až to bude hotové, tak se bude jíst..no ale teď bude jíst chlapečíček, už ho slyším z kočárku.. 🙂

krizecek
29. zář 2012

dneska vaříme cibulovou polévku a hermelín pečený s houbami+ brambory z plechu

2hanah
29. zář 2012

@kammka Nás teda kroupy nadýmají hrozně, místo nich dávám do polévek na zahuštění chvíli povařit vločky, je to moc dobré.

kristi
29. zář 2012

náš víkend - kuře na zelí a rozlítaní ptáčci

vendulka
29. zář 2012

panenka na bylinkách se žampionovou omáčkou,těstoviny a zeleninový salát 🙂

vendulka
29. zář 2012

včera byly kuřecí paličky s hráškem,porkem,fazolkami a šťouchané brambory s cibulkou, rajčatový satát 🙂

radka_h
29. zář 2012

včera jsme měli kuřecí paličky s br. kaší a pekla jsem jablečný koláč. A dneska už mi v hrnci bublá guláš a kynou knedlíky. Večer nevařim malej je u babí a dědy a my s tátou jedeme na derbyyyyyyyy 😀

marhulinka
29. zář 2012

@nikiii u nás taky milujeme všichni,jak květákové,tak brokolicové nebo zelné placky🙂 Taky jsem už zahušťovala strouhankou,ale teď mám většinou doma nějakou "zdravější" mouku,tak dávám tu.

marhulinka
29. zář 2012

Včera jsme byli u rodičů bylo toho hodně,já měla jen krupkovou polévku a k odpolednímu čaji štrůdl,jinak nebyla nějak chuť na jídlo.
Dneska šunkofleky a uzená polévka s nudlemi a tvarohová bábovka s sebou na návštěvu

hvezda007
29. zář 2012

já dnes dýňová polévka, smaženice z hub, v troubě perník, ozdobím ho tak, že ho namažu nahoře marmeládou nebo džemem a poleji čokoládou na vaření, mňam

nikiii
29. zář 2012

Já jsem chtěla dělat původně lasagne s mletým masem, ale pro velkej nedostatek času jsem v půl dvanáctý začla dělat holandský řízky 😀 Ke kafíčku jsme si včera z trhů přivezli valašskej hruškovej frgál, a ještě rychle udělám puding s ovocem. Co zítra ještě netuším ☹

aaadus
29. zář 2012

musaka, zítra čočková polévka a zbytek netuším, asi karboše s br. kaší

kammka
29. zář 2012

@2hanah děkuju, já je tam raději nedala,a ty vločky příště, nemám je doma...

dnes pro pracanty kačer, zelí, brknedlíky, polévka ta bramborajda ze včerejška, já měla místo červeného zelíčka z hlávky špenát...
na zítra vepřové srdíčko na smetaně asi s rýží, polévka nejspíš rajčatová s tarhoňou

babulinkab
30. zář 2012

kuřecí vývar
zapečené přírodní vepřové řízky s cibulí, míchanými vejci, sýrem, šťouchané brambory a zeleninový salát

nikiii
30. zář 2012

Svíčková s domácím knedlíkem. A jablíčkový muffiny.

petrajavor
30. zář 2012

tak u nás je tento víkend smažený...jelikož nás každý den někdo pozval na obídek vaření mi odpadlo,až v po udělám čínu
jinak pá: kyselice, bram.kaše+fileta
so: grilovaná panenka, smaž.květák a brambor
ne: knedlíčková polévka, řízky (kuř+vepř) a bram.salát

heaven_angel
30. zář 2012

hovězí vývar s masem a nudlema a rajská s knedlíkem

romcovaklarka
30. zář 2012

Ahoj, děláte někdo něco ze sladkých brambor - batátů? Včera jsem v nějakém zatmění mysli dvě větší koupila a teď nevím, co pořádně s nimi 😅

xuxie
30. zář 2012

@romcovaklarka já je moc nemusím, ale malému chutnají, tak je někdy dělám s různou náplní, jako pečené brambory: Omyju, osuším a celé upeču na pečícím papíře. Až změknou (trvá to dlouho), tak nechám vystydnout, rozříznu napůl, vydlabu vnitřek. Ten rozmixuji s troškou másla, sýra nebo tvarohu, smíchám s cibulkou nebo i nějakým masem, pokud ti třeba zbylo pečené kuře, nebo rybka + nějaké bylinky (většinou pažitka, rozmarýn). Napatlám to zpátky do těch batátů, zapeču a můžeš podávat třeba s jogurtovým tzaziki nebo zakysanou smetanou...
Snad inspirovalo 🙂

xuxie
30. zář 2012

babička nám ulovila králíka, tak bude ten, zapečený společně se zeleninou a brambory. A polévku uděláme na zítra mrkvovou se zázvorem a pomerančem.

ia.
30. zář 2012

my dneska slovenskou zelňačku a zapečené těstoviny s uzeným masem

timbouctou
30. zář 2012

dlouho jsem nic nenapsala, a ted napíšu hodně. Máme velkou dýni, tak jsem dělala dýňovou polévku, dýňový pudink, dýňovou omáčku s mletým a rýží, dýňovo - sýrový koláč - ale ten se teprv dělá, tak uvidíme, co z toho vyleze 😀. A do toho se nám dnes k obědu vlezl řízek s bramborovým salátem 🙂

peroli
30. zář 2012

v pátek bylo u nás "Grilované" kuře z papiňáku a "Pečené" brambory z papiňáku
včera Svíčková
dneska Čínský salát se sojanézou

kristi
1. říj 2012

Dneska bude neco z hub - aspon teda polivka z tech par kousku, co jsme nasli kolem Prahy. No a mam tady boruvky a maliny a chut na livance

nikiii
1. říj 2012

@kristi Myslím že jedu k vám na oběd, minimálně teda na tu druhou hlavní část 😀

prdecek
1. říj 2012

dneska na oběd sekaná a brambory či kaše a na večeři aspik a domácí pivní chleba 🙂

vendulka
1. říj 2012

kuřecí maso s porkem, brokolice, brambory s petrželkou a jogurtovo-česnekový domácí dresing 🙂