Co dnes vaříte?

crca
9. led 2011

Pokud už tady takové téma je tak se omlouvám,ale už vůbec nevím co vařit 🙄 Tak mě tak napadlo,že by to bylo dobré téma,aspoň bude z čeho vybírat. 😅 Je nám 20 měsíců,takže už vařím tak nějak to,co jíme my,jen to moc nesolím a nekořením,ale to si člověk upraví podle svého,jen nemám už fakt inspiraci 😒 Dneska jsem udělala jen porkovou polívku 😀

zuhur
31. kvě 2011

U nás je to dnes jasné, dojíždíme zbytky 😀 takže budou řízky s bramborem a včera večer jsem ještě upekla jogurtovou bábovku - to je mňamka veliká 🙂

@brusinka.pusinka hodila bys mi sem recept na tu banánovou buchtu? Manžel je banánovej 😅

zuhur
31. kvě 2011

@brusinka.pusinka já k vám snad začnu jezdit na oběd 😀 😀 😀

brusinka.pusinka
31. kvě 2011

@zuhur
220 g hladké mouky
300 ml smetany na vaření (12%)
1 lžička citronové kůry
1 vanilkový cukr
1 lžička prášku do pečiva
4 lžíce citronové šťávy
5 - 6 banánů
2 žloutky
70 g cukru moučky
70 g strouhaného kokosu
tuk na vymazání formy
hrubá mouka na vysypání formy
dortová forma
Postup
Do mísy dáme prosátou mouku s práškem do pečiva, solí, citronovou kůru, vanilkový cukr, přimícháme smetanu a 2 lžíce citronové šťávy. Vymícháme hladké těsto, které necháme půl hodiny proležet.
Mezitím si připravíme banány - oloupeme a nakrájíme na cca 1 cm kolečka.
Polovinu těsta dáme do vymazané formy. Na těsto poklademe kolečka banánů. Banán pokropíme zbylou citronovou šťávou a vše přikryjeme druhou polovinou těsta. Povrch moučníku potřeme opatrně rozšlehanými žloutky a posypeme rozmíchaným kokosem s cukrem. Pečeme ve vyhřáté troubě (180°C) cca 30 minut. Při pečení se řídíme zkušenostmi s vlastní troubou.

zuzi82
31. kvě 2011

Tak my si dnes dáme roštěnou na houbách s rýží a na večeři bude ještě krůtí polívečka, ale nakonec s těstovinkama 🙂

zuhur
31. kvě 2011

@brusinka.pusinka děkuji, už je uložená

hpaja
31. kvě 2011

Ahojky, dneska jsem objevila tuhle diskusi a koukám, jak se tady vyvařuje 🙂
My máme dneska buchtičky se šódo, už se kynou 🙂 a zeleninovou polévku s kapáním.

eriska
31. kvě 2011

@zuhur prosím, hodíš receptík na bábovku? ty já miluju..s vaječným koňakem a tvarohovou , ty u mě vedou..a tahle vypadá mooc zajímavě

my dneska uděláme těstovinky se smetanovou omáčkou, šunkou a kedlubnou, na sváču se chladí dortík ze šlehačky a meruněk s želém..

včera jsme měli vepřovou panenku s pepřovou omáčkou a hranolky..holky, jak děláte pepřovku? já do výpeku z masa přihodím máslíčko, do něj kuličky zeleného pepře, dijonskou hořčici, pak přileju smetanu, nechám povařit do zhoustnutí a pak dochutím čerstvým drceným pepřem a solí..je moooc dobrá🙂 ale i tak by mě zajímalo, jak ji děláte vy..😉

deyana
31. kvě 2011

holky, poraďte prosím nějakou rychlou umáčku k masu s rýží.. maso budu dělat zvlášť.. díky

zuhur
31. kvě 2011

@eriska

Jogurtová bábovka

200g hladké mouky
1 prášek do pečiva
1 vanilinový cukr
200g bílého jogurt
3 vejce
200g cukr krupice (tohle je množství podle receptu, ale já bych dala míň, je dost sladká)
100g olej

Do mísy vsypeme mouku a smícháme ji s práškem do pečiva a oba cukry. Do mísy přidáme sladký jogurt, vejce a olej.
Všechny suroviny smícháme v nádobě za pomocí mixéru po dobu asi 30 sekund.
Vytřeme tukem formu na bábovku a vysypeme ji strouhaným kokosem. Troubu rozehřejeme na 180 °C. Těsto nalijeme do formy a pečeme, až bude bábovka hotova.
Jogurtovou bábovku můžeme podávat samotnou nebo ji můžeme ozdobit polevou.

zuhur
31. kvě 2011

@eriska ještě jsem zapomněla - já vzhledem k tomu, že mám silikonovou formu, tak nevymazávám, tudíž jsem ani nevysypávala kokosem. Určitě bude dobrá i jako mramovová s kakaem 😉

berenika39
31. kvě 2011

@deyana na kmíně? rychlé, jednoduché. maso na cibulce osmahnout, je jedno jestli plátky nebo kostky, nudličky. osolit, opepřit, celý kmín- docela dost, podlít vývarem, případně dát masox, v nouzi podlít vodou🙂, ne aby to plavalo 🙂 . Když je to měkké, přileju vodu, když to vře , přidám trochu hladké mouky rozmíchné ve studené vodě. Povařit, dochutit. Plátek másla nakonec nic nezkazí🙂.

aha, to se mi moc nepovedlo, ted to čtu znova, ty budeš mít to maso zvlášt, mě už mozek fakt nějak nefunguje....omluva, ale třeba se někdy bude hodit.

brusinka.pusinka
31. kvě 2011

@deyana co třeba kari omačka
2 lžíce másla, 2 lžíce hladké mouky, 1 smetana, 1 hrnek vývaru, jablko, 1 malá cibule, sůl, 1 lžička kari koření
Postup
Na másle osmahneme jemně nakrájenou cibulku, přesypeme mouku a rozmícháme světlou jíšku, rozředíme ji vývarem a vaříme 20 minut. Přidáme nastrouhané jablko, sůl, kari koření a ještě krátce povaříme.

nebo Pepřová
Na 250ml
30g másla
1 najemno nasekaná cibule
1 stroužek česneku
40g čerstvého zeleného pepře
125ml hovězího vývaru
150ml smetany ke šlehání
150ml 12% smetany
30 g másla rozpusťte na pánvi na středním plameni. Vsypte 1 najemno nasekanou malou cibuli. Smažte za stálého míchání 5 minut doměkka. Přidejte 1 stroužek česneku, prolisovaný, a 40 g čerstvého či slitého nakládaného zeleného pepře. Minutu míchejte. Vlijte
125 ml hovězího vývaru, 150 ml smetany ke šlehání a 150 ml 12% smetany, zamíchejte. Přiveďte k varu. Stáhněte oheň a nechte 10 minut bublat, aby se objem zmenšil na půlku.

kkaminka
31. kvě 2011

@ines22 jedině jasmínová rýže od vietnamců!!!Určitě vyzkoušej!

berenika39
31. kvě 2011

@zuhur okamžitě jdu tu bábovku zkusit. mám tu tři bílé jogurty, kterým jde už o život, tak se využijí. super, že děkuji 😀

zuhur
31. kvě 2011

@kkaminka a naprosto dokonalá věc co vietnamci prodávají - my tomu doma říkáme rýžovar . Rýže se tam dělá v páře a je neskutečně dobrá a hlavně - dáš vodu, zapneš a nemusíš nic hlídat. Já v tom dělám už i celý rizoto 😀

zuhur
31. kvě 2011

@berenika39 klidně si to přepočítej na větší množství - mizí neskutečně rychle 😉 😀

berenika39
31. kvě 2011

@zuhur to je ok, dělám většinou ze čtvrt kila mouky a tří vajíček. myyslíš, že by nějak děsně vadila ph mouka? mám hladké málo 😝 .

zuhur
31. kvě 2011

@berenika39 netuším jak to dopadne u této bábovky, ale já když nemám tak to taky namíchávám a ještě se mi žádná buchto-nehoda nestala 😅

kammka
31. kvě 2011

@aaadus jak děláš buřty na pivě?? na černém pivě, kečup a hořčici??

zuzi82
31. kvě 2011

@kammka Já buřty naříznu, vložím kolečko cibule, naskládám do pekáčku, pokapu kečupem a zaliju černým pivem a šup s tím do trouby. 😉

berenika39
31. kvě 2011

@zuhur dík, mě taky ne, dám půl na půl, uviídme, uvidíme....

deyana
31. kvě 2011

holky díky, opisuju.. musela jsem chvátat takže nakonec to dopadlo takhle: bílá, červená paprika a cibule - osmahnout, přidat rajčata, nechat pustit šťávu, dát protlak, provařit s vodou, ochutit a bylo hotovo, naštěstí to je docela dobrý tak snad mu to bude chutnat..

@berenika39 na kmíně by mi neprošlo, manža nemá rád kmín 🙂 ale děkuju..

@brusinka.pusinka super receptíky, hned si to dám na ledničku ať mám inspiraci, já už nějak nevím co vařit 😅

ines22
31. kvě 2011

@kkaminka A kde se nechá koupit ta rýže?

kkaminka
31. kvě 2011

@ines22 U nás mají vietnamci večerku,tak tam ji kupuji.Ale viděla jsem ji i v Brně v Bistru kde vaří!

zuhur
31. kvě 2011

A přidávám fotečku z dnešního oběda.
Salát je jen lehký: uvařené brambory se salátovou okurkou a červenou cibulí. Přelité vodou s cukrem a citronem + troškou oliv. oleje.

berenika39
31. kvě 2011

@zuhur dneska boduješ 😀 😀 😀 , bábovka je už skoro dopečená a ted jsem dumala, co s bramborama, uvařenýma ve šlupce ze včera. tak už vím, že děkuji🙂)).
Zítra zase napiš, kdybych nevěděla 😀

moudivlacek
31. kvě 2011

testovinky s italskym korenim a parmazanem

marecek4
31. kvě 2011

lasagne už se těším až trošku vystydnou a dáme si do nosu

peroli
31. kvě 2011

mi dneska Číňanovy placičky jen tak s chlebíkem a cherry rajčátky 😵 😵

zuhur
31. kvě 2011

@berenika39 no horší je, že já netuším co budu zítra vařit. Ale ve středu to bývá většinou sladký oběd. Tak přemýšlím co jsem dlouho nedělala 😅