Co dnes vaříte?

crca
9. led 2011

Pokud už tady takové téma je tak se omlouvám,ale už vůbec nevím co vařit 🙄 Tak mě tak napadlo,že by to bylo dobré téma,aspoň bude z čeho vybírat. 😅 Je nám 20 měsíců,takže už vařím tak nějak to,co jíme my,jen to moc nesolím a nekořením,ale to si člověk upraví podle svého,jen nemám už fakt inspiraci 😒 Dneska jsem udělala jen porkovou polívku 😀

pomnena
1. srp 2015

zitra file se syrem a bramborovou kasi, pecena zelenina, dezert si dame v kavarne😊

lullli
5. srp 2015

Dneska rychlovka: zeleninový vývar se strouhankovými knedlíčky a těstoviny se zeleninou a míchaným vajíčkem.

katka_mel
5. srp 2015

U nás dnes kyselice a tchýně poslala rajskou s těstovinou.

blahova_andrea
5. srp 2015

dnes jsem na zítra dělala těstoviny a hovězí na houbách a smetaně

sasanka033
6. srp 2015

cinu - kureci s mrazenou zeleninou a sklene nudle

hanula11
6. srp 2015

Zapečené těstoviny se šunkou, vařenými a normálními vejci, sýrem ...
A ještě jsou buchtičky s krémem. 🙂 😵

sasanka033
6. srp 2015

@hanula11 mnaaaaam, buchticky, kde bydlite???😀 tak ja dneska udelam aspon puding🙂

hanula11
6. srp 2015

Z kynutého těsta, umíchala pekárna. Rozložit na plech, nožem udělat "řádky", jdou krásně rozdělit.
Je to z těsta na pudinkáče, hodí se na všechno.
Na buchty, bublaninu ...
@sasanka033
RECEPT
PUDINKÁČE s karamelovým pudinkem

Těsto je dělané v domácí pekárně, ale dá se udělat i ručně.

Suroviny dát do pekárny v tomto pořadí:
1/4 l mléka, 1 dcl oleje, 3 žloutky, 40 dkg hladké mouky, 10 lžiček cukru,:špetka soli, asi 17 g kvasnic a šup do pekárny.
Udělat válečky o průměru asi 1 cm a dlouhé asi 20 cm a smotat.
Celkem z tohoto množství mouky je cca 36 ks o velikosti 10 cm (ale záleží od kuchařky).
Nechat na plechu chvíli nakynout, potřít rozšlehaným vejcem.
Péci při 180°C asi 12-15 min.Vychladlé rozkrojit a plnit
3/4 l mléka, 3 pudinky, 4,lžíce cukru - klasicky uvařit pudink. Vychladlý vyšlehat s 3/4 kostkou másla.
🙂 😵

hanula11
6. srp 2015

a ještě jsou šneci, beru je na návštěvu odpoledne,
makoví a ořechovo-skořicoví 😉

http://www.ceskatelevize.cz/porady/10084897100-...

hanula11
6. srp 2015
pomnena
6. srp 2015

dnes vcera vecer pecena sekana s rozmarynem, ktera vydrzi az do soboty 😝 Dnes byla s bramborem, zitras rajcatovo-cuketovou omackou a v sobotu s krenem, okurkou a cerstvym chlebikem. Tyhle dlouhodoby obedovy projekty mam nejradsi 😎

ladyhacek
6. srp 2015

pečená kuř. stehna s rýží a večer si asi udělám cuketu 🙂

rainbow_x
6. srp 2015

Kuř. řízky + bramborová kaše + okurkový salát 🙂

domi2911
6. srp 2015

Dneska se moc máme. Losos s bramboromrkvovou kaši a smetana. Plus rajcatovy salat .

victress
6. srp 2015

@pomnena já taky a jaký to má honosný název - jedno jídlo na 3 dny 😀 😀 😀

sangita
6. srp 2015

Polévka květáková s trochou dýně, rýže natural, černá fazole s kapustou, syrová paprika a salát..

sasanka033
7. srp 2015

testoviny s tomatovou omackou, tunakem a olivami

denitek
7. srp 2015

peču kuřátko s bramborovou kaší (na který jsem teď závislá😀 ) okurkový salát(letos máme okurek na rozdávání) a jako dezert puding, bilý jogurt a kanadské borůvky 🙂

lullli
7. srp 2015

@denitek taky jsem v těhotenství milovala bramborovou kaši s okurkovým salátem :D
My dneska máme fazolové karbanátky s bramborem a čerstvou zeleninou a na odpoledne cuketovou buchtu.

qz
7. srp 2015

Dnes se vařím sama 😀

ladyhacek
7. srp 2015

zapečené pohankové těstoviny s lilkem, šunkou a goudou (rajský protlak a vajíčko - šlehačka nebyla)

> jinak manžel že chce zhubnou a mám vařit lehká jídla (vím, že tady už taková diskuze je) , ale on nejí moc zeleninu tak krom přírodního plátku mě moc jídel nenapadá ☹

sangita
7. srp 2015

Ryzovo-kukuricne testoviny, omacka s cukety, mrkve a rajskeho protlaku s tofu, posypane nori, paprika a rajcata..

mjanca
8. srp 2015

cuketova smes na spagety 🙂
vecer udelam mrkvovou polevku s krupici a vejcem

profiss
8. srp 2015

Já vykostím kuře, udělám z něho směs na zelenině a k tomu jasmínová rýže...

hanula11
8. srp 2015

koprova omáčka s domácím knedlíkem, vajíčka,

zítra budou nejspiš odpalovane knedlíky se Švestkama s cukrem a máslem

sasanka033
8. srp 2015

dneska ryba s bramborama a hraskem

mon_88017
8. srp 2015

nic 😀 😀 😀 Vyhlašuju den "LOVU ZDAR" 😎

hanula11
8. srp 2015

Abys nechytla úpal, dnes snad už ani ty vosy nelítají, bo by se upekly 😔 😵 .

aqeris
8. srp 2015

dneska gratinované bramory s kuřetem a špěnátem a zítra hovězí na žampionech s rýží, ale potom co jsem se začetla, tak mám chuť snad na všechno :D

victress
8. srp 2015

pečená vinná klobása, bramborová kaše, okurkový salát