Co dnes vaříte?

crca
9. led 2011

Pokud už tady takové téma je tak se omlouvám,ale už vůbec nevím co vařit 🙄 Tak mě tak napadlo,že by to bylo dobré téma,aspoň bude z čeho vybírat. 😅 Je nám 20 měsíců,takže už vařím tak nějak to,co jíme my,jen to moc nesolím a nekořením,ale to si člověk upraví podle svého,jen nemám už fakt inspiraci 😒 Dneska jsem udělala jen porkovou polívku 😀

sarunatko
10. pro 2011

My dnes kuřecí jen tak narychlo na pánvi s nějakým kořením a k tomu brambory. Byli jsme dopoledne nakupovat, tak se nic složitějšího nestíhá.

kammka
10. pro 2011

dala jsem guláš do trouby a jsem hotovson..
udělám si čajík a zalehnu na gajuč 😎

beruskanula
10. pro 2011

u nas dnes kachna, br. knedlik a zeli..bude jiste i na zitra, manza je na ni sam 😀

ia.
10. pro 2011

hovězí vývar s nudlemi a čína s rýží.

peroli
10. pro 2011

@kfitecko23 vyzkoušej a uvidíš... je to vážně hrozně dobrý 😉 a sice je tam sojovka, worcestr a maggi ale i tak to občas malýmu dám.. dostane vždycky jen tak 2-3 placky a myslím že v takovýmhle množství a jednou za cca 2-3 (někdy i 3-4) měsíce mu to snad neublíží 😉 ono upřímně.. když se člověk občas podívá na složení všech těch možných i nemožných věcí PRO DĚTI!!!! tak to je kolikrát i horší 😝

veru23
10. pro 2011

hovězí vývar s nudlemi, játra na cibulce a rýže, okurkový salát

petrusam
10. pro 2011

@dana3262 já dělám klasiku - zalejvám jen vejcem a zapeču 🙂

kfitecko23
10. pro 2011

@peroli já mám tyto jídla strašně ráda, mohla bych to jíst pořád 🙂 určitě vyzkouším a s tím že to dávaš i malýmu vůbec nevadí, já taky dávám jídla co vařím pro nás ochutnat malému. Naposedy včera jsem měla kuře a br.kaši a ted se olizoval až za učima 🙂 😝

kammka
10. pro 2011

tak guláš je sice s minimem práce a už tu úúúžasně voní, ale po hodině a půl je maso stále tuhé a omáčka řídká.. no vlezla jsem do toho, nevydržela jsem.....ale chuťově fakt super..

jdu na nějaký těsto, asi na rohlíčky
pak linecké, čokoládová kolečka, husarské koláčky...a pak se uvidí..
ale tohle musí bejt...

dana3262
10. pro 2011

@petrusam
@kammka ok. Dik! 🙂

labell
10. pro 2011

@peroli jj ten recept znám od mirisky je to moc dobrý, to mě vůbec nenapadlo. Díky!!

forji
10. pro 2011

@peroli ano potvrzuji ....mňamózní dobjůtka 🙂

kammka
10. pro 2011

holky, tak guláš nebyl tak úplně guláš, já dělám jinak z hovězího..ale byl super, budu to dělat. jen příště to pořádně oroštuju od začátku a bude to dřív hotový... 😉
a v lednici je těsto na rohlíčky a husarské koláčky, obojí z 1,5 dávky.. jdu na čoko kolečka...
péct budem buď večer nebo zítra

kammka
10. pro 2011

TAK MÁM ČTYŘI TĚSTA..... 😎 😀

peroli
10. pro 2011

u nás olivovo-medový kuřecí křidýlka 🙂

mikkisek
10. pro 2011

@kammka husarské koláčky neznám - dáš receptík? Díky 😉

falca1
10. pro 2011

dneska králík s rýží a florentinky, včera vanilkové rohlíčky 😀

anieanne
10. pro 2011

@kammka A podle jakého receptu jsi ho dělala, toho mého ?

tygrous
10. pro 2011

Holky, mam blby dotaz😅 Strasne moc mi chutnaji pudinkove bananky ze strojku, ale nemam mlynek a jeste jsem to ani nikdy sama nedelala, tak nevim, jake je to testo...ale zato mam nacini na strikane cukrovi - slo by tohle testo strikat timhle??? Diky😉

eriska
10. pro 2011

@aaadus prosím, hodíš receptík na vánočku? my sice máme každoročně na štěpána u babinky na snídani čerstvou, ale jsem si říkala, že bych to taky zkusila ukuchtit 😅

já jsem dneska zadělala na pudinkové slepovánky a dopatlala jsem vosí hnízda, zítra je slepím, takže hloupý dotaz, holky, do důlku dám jen salko či domácí "bejlízku", dám piškot a do krabice? nevyteče mi to?

moudivlacek
10. pro 2011

dneska nakupy, stromecek, jidlo... takze obed az ve 4 rychlovka, italske rizoto s jarni cibulkou a parmazanem
na zitra nalozim kureci kousky do marinady a upecu s brambrorem nebo kasi

babulinkab
11. pro 2011

kuřecí miniřízečky v česnekovém těstíčku, br. kaše, okurkový salát

verunka8
11. pro 2011

gyros, česnekový dresing, opékané brambory

peroli
11. pro 2011

tatarkové řízečky 😵

lucifereeek
11. pro 2011

včera hovězí vývar, hovězí s mrkvičkou a bramborem, dneska kuře s rýží

nikiii
11. pro 2011

kuřecí řízky zapečené s jablíčky, hermelínem a šlehačkou , pečený brambory.

samik2008
11. pro 2011

kuřecí vývar,sekaná s bramborem

anieanne
11. pro 2011

Kuřecí stehna pečená na zelí, br. knedlík.

Holky, pjůser 😅 Včera jsem si připravila těsto na strojkové cukroví, a dnes zjistila, že sice mám mlýnek, ale ne s těma nástavcema... Když ho třeba jen vykrájím vykrajovátkama na linecký, bude to dobrý ? Nebo je tam nutné to prohnat tím strojkem, aby se to nějak nadýchalo ?

martinka87
11. pro 2011

Zdravim.... Prosim o tipy,vyndala jsem z mrazaku veprocvou kytu,ale nemam napad co s ni.... Mate nejaky odzkouseny,dobry receptik? 😉

moudivlacek
11. pro 2011

dneska marinovana kureci stehynka s ryzi, bude i na zitrek