Co dnes vaříte?

crca
9. led 2011

Pokud už tady takové téma je tak se omlouvám,ale už vůbec nevím co vařit 🙄 Tak mě tak napadlo,že by to bylo dobré téma,aspoň bude z čeho vybírat. 😅 Je nám 20 měsíců,takže už vařím tak nějak to,co jíme my,jen to moc nesolím a nekořením,ale to si člověk upraví podle svého,jen nemám už fakt inspiraci 😒 Dneska jsem udělala jen porkovou polívku 😀

katka_mel
11. srp 2015

Včera járová směska s rýží, dnes brambor a rybí prsty. Zítra budou asi špagety s kečupem

sasanka033
11. srp 2015

vcera jsem delala takovou nouzovku ze zbytku a jak byla dobra! cibule, cuketa a paprika na panvi, do toho zbytek protlaku, vedle uvarit ryzi, sul, pepr a sladka paprika, smichat a mnam!

helen_ka
11. srp 2015

Včera jsme měli pizzu, 2 druhy salátů na osvěžení (mrkev+jablka, rajčatový s vejci a pečivo), dnes jsme si s přítelem na oběd došli 🙂

maxinkaa
11. srp 2015

Špagety s vepřovým masem a červenou omáčkou, zítra udělám kaši a brokolicové pečené placičky. Mám 8l borůvek, tak o víkendu budou borůvkové knedlíky 🙂

baru88
11. srp 2015

Ahoj holky, občas si sem k vám zaběhnu pro inspiraci 😉 a bude se snažit i podělit o moje typy 🙂

včera - omáčka kuře na paprice, knedlík, kuřecí polévka (zbytek od neděle)
dnes - jáhlový nákyp se švestkami
zítra - nejspíš nějaká hustější polévka s pečivem (možná čočková, nebo gulášová)

jitavrtule
11. srp 2015

u nás ze včera žampionová polévka a tabouleh s kuřecím prsem. Dneska asi udusím kus hovězího a budou tortilly s hovězím a zeleninou. odmítám v tomhle hicu péct (trouba hřeje) nebo nějak dýl stát u plotny (plotna hřeje).
vrcholem mýho kulinářskýho snažení je v těhle vedrech max výroba domácí zmrzky 😝

pomnena
11. srp 2015

vcera večer pecene kure s ryzi a zeleninou z jednoho pekace-udela se vlastne "samo", aneb dalsi obed na dva tri dny😜 Dezert-tvaroh s ovocem a javor.sirupem, pekne studeny z lednicky ( zmrzka je na me uz moc ledova)

mjanca
11. srp 2015

u nas dnes husta polevka s bagetou a k veceri francouzske brambory, zitra mam zalusk na toto: http://dobruchut.azet.sk/recept/29073/cuketova-...

lullli
11. srp 2015

Květákové placky s dušenou zeleninou a makové buchty 🙂

girafka
11. srp 2015

Zemlovku s jablickama,broskvema a tvarohem 😀 A nejradsi bych sezrala celej pekac :-P

majkylove
11. srp 2015

@girafka že já to tu vůbec otvírám sakra 😀

avano
11. srp 2015

Dýňovou polívku, už se těšim, je to letošní první vypěstovaný hokaido 😉

sasanka033
12. srp 2015

dneska noky se smetanou, spenatem a parmezanem🙂

ladyhacek
12. srp 2015

dnes karbanátky + (mleté maso, nastrouhaná cuketa, trochu nastrouhané sýra) .- mňamka
a manželovy na zítra do práce sekanou - ještě že jsem to sem psala > já na ní zapomněla, ale je ok 🙂

sasanka033
12. srp 2015

@ladyhacek mnaaam, ty karbose musim taky zkusit! jake mlete a jaky davas syr? a davas treba cibuli?

ladyhacek
12. srp 2015

@sasanka033 mleté bylo myslím vepřové - manžel vždy kus koupí a nechá to umlít a já dostanu hotové 🙂. Sýr gouda.
Měli jsem každý dva pěkný- Hrstka sýra, 1/2 cukety (já osobně bych dala celou, ale manžel není moc na zeleninu tak jsem nechtěla pokoušet, že to nesní tak převládalo maso. Teď když kojím tak koření minimálně-sůl, pepř, trochu papriky+vajíčko trochu hrubé mouky a strouhanka - já jsem odebrala ze základu na sekanou a pak jen přidala cuketu a sýr a obalila 🙂.
Jinak mamka dělá i karbanátky z ovesnýma vločkami a také dobré 🙂

ladyhacek
13. srp 2015

zapečené těstoviny s cuketou, uzeným, rajčetem a sýrem (přelila jsem vajíčkem s mlékem)

denitek
13. srp 2015

<3 lasagneeeee 😀 😎

mjanca
13. srp 2015

upecu hovezi, zelene fazolky se slaninou a brambory 🙂, na vecer hraskova polevka s krutony - mnam 😉

aqeris
13. srp 2015

já jsem měla včera těstovinový salát, dneska budou tortily s kuřetem a zítra losos s bramborem 🙂

sasanka033
14. srp 2015

@ladyhacek nemam cuketu, muz ji dneska snad priveze ze zahradky, tak jdu udelat ty karbose kapustovy!🙂

tmagda
14. srp 2015

květák s bramborem 🙂

katka_mel
17. srp 2015

O víkendu jsme měli pečenou Kachnu se zelím a knedlíkem, dnes ze zbytku zelí udělána kyselice na jednu porci a uzená polévka s kroupami. 🙂

smallinka
17. srp 2015

hrachová kaše s párkem 🙂

maxinkaa
17. srp 2015

Mám z víkendu kuře na zelí a bramborový knedlík, sekanou v anglické slanině s kaší dnes od plněné papriky s rajskou a těstoviny od tchýně 🙂

ninusch
17. srp 2015

Dnes kuřecí paličky na medu a hořčici se šťouchanými brambory, zítra čočka na kyselo s opečenou šunkou a volským okem 🙂

aqeris
17. srp 2015

za posledních pár dní:
smažený hermelín s bramborama
těstoviny se šunkou a smetanovou omáčkou
losos se salátem
bramboráčky (bez česneku) s kuřecími nudličkami na pórku
vinná klobása s bramborovou kaší a okurkovým salátem
omeleta se slaninou a zeleninou
sýrové těstoviny s kuřetem a salát
panenka ve slanině se špenátovým rizotem
lasagne
nepečený ananasový koláč

lullli
17. srp 2015

Včera těstoviny s rajčatovou omáčkou a raw jablkový dort. Dnes hlívový guláš s rýží a na odpoledne máslové sušenky.

ladyhacek
17. srp 2015

vepřové na kmíně s těstovinami a zítra ze zbytku masa směs se zeleninou 🙂

mjanca
17. srp 2015

dneska katuv sleh a bramboracky a upekly jsme kynute sladke rohlicky /plnene tvarohem/