Co dnes vaříte?

crca
9. led 2011

Pokud už tady takové téma je tak se omlouvám,ale už vůbec nevím co vařit 🙄 Tak mě tak napadlo,že by to bylo dobré téma,aspoň bude z čeho vybírat. 😅 Je nám 20 měsíců,takže už vařím tak nějak to,co jíme my,jen to moc nesolím a nekořením,ale to si člověk upraví podle svého,jen nemám už fakt inspiraci 😒 Dneska jsem udělala jen porkovou polívku 😀

deyana
2. lis 2011

holky zkoušely jste některá, nechat těstoviny v omáčce přes noc? jaký to bude, nenasajou všechnu omáčku do sebe? vařím manžovi do práce a oni si to tam jen ohřívají a mají mít těstoviny, tak jestli to můžu hodit do jednoho hrnce.. díky 🙂

moudivlacek
2. lis 2011

@deyana no asi zalezi jaky, spagety asi ne,kolinka vic,ale pokud to vylozene nezamichas,tak by to melo byt OK

deyana
2. lis 2011

@moudivlacek jako že špagety to nenasajou, myslíš?

moudivlacek
2. lis 2011

@deyana no beru to podle toho,kdyz mam ke spagetam omacku,tak je jim pomalu suchy a pak zbyde omacka,do kolinek se me to krasne vsakne
jen nechapu,jak maji mit testoviny,to ji mjako v praci ucujou,co na obed 😅
a co to dat do dvou vanicek?

deyana
2. lis 2011

@moudivlacek ne, oni jí venku a jen si to ohřívají, pracují v podstatě na samotě, a mají jen jednu plotýnku a aby stíhali si to aspoň ohřívat, tak aby to bylo v jednom hrnci 🙂

nikiii
2. lis 2011

@deyana Trošku ta omáčka zhouste jak to vcucne trochu vody, ale jinak se tomu nic nestane, když dcerkám nechávám těstoviny s omajdou na další den, tak to taky často smíchávám a nic mě to neudělá, jen je to hustší.

berenika39
2. lis 2011

@deyana určitě to taky prckovi nechávám na druhý den smíchané, klasika rajskou, kuře a smetaně, šup do jedné misky na ohřátí na druhý den.. ani mě nenapadlo, že by to bylo jiné...ty těstoviny, když už jsou uvařené, tak už si vodu nasákly 😀 , víc nepoberou🙂, klidně to dej dohromady

deyana
2. lis 2011

díky holky 🙂

mamkamarketa
2. lis 2011

zeny poradte prosim
jak se vybira ananas? dycky naky vyberu v domeni,ze bude dobry a pak mam pocit,ze zeru drivi 🙄

berenika39
2. lis 2011

@mamkamarketa v pixle🙂))))

mamkamarketa
2. lis 2011

@berenika39 zapomela jsem dodat CERSTVY 😀

kammka
2. lis 2011

@mamkamarketa já ti nevím..ale včera jsme jeden měli a byl super..

berenika39
2. lis 2011

@mamkamarketa já vím, ale já mám skore tak jeden dobrej na tři blééé...asi by měl být měkký, tmavší...nevím...

weri1
2. lis 2011

@mamkamarketa když jde lehce vytrhnout list ze středu měl by být dobrý

weri1
2. lis 2011

@mamkamarketa nesmí jít moc lehce ale když nejde vytáhnout tak je zase nezralý

mamkamarketa
2. lis 2011

@weri1 diky a barva? 😀

weri1
2. lis 2011

@mamkamarketa jéééžiš to nevím 😀 tak poznáš jakej je ne?

eriska
2. lis 2011

@mamkamarketa přesně jak píše@weri1 , já teda ještě koukám na to, aby zespodu neplesnivěl, to se mi taky jednou podařilo koupit a barva, já kupuju žlutý, ne zelený🙂

u nás dneska rýžová polívečka a bramborové knedlíky plněné uzeným a špenát..

kristi
2. lis 2011

dneska jsem nevarila

eyael
2. lis 2011

@kristi - jeje, to bych si mooc dala! A nebo tatarák 😀 Ale musím si ještě min půl roku počkat ☹

kristi
2. lis 2011

@eyael no jo, to ti nezavidim teda......musis vydrzet a pak si to o to vic uzijes.....jako tatarak jsem zacala jist az tak pred dvema lety, clovek se k tomu musi proste nejak odhodlat....stejne jako smradlavy syry,olivy, sushi atd....

eyael
2. lis 2011

@kristi - vydržím 😉 mimísek za to stojí 😉 o to víc se mám na co těšit 🙂

eriska
3. lis 2011

my si dáme dneska květákové placičky a ke sváči asi uděláme čokoládové muffinky🙂

nikiii
3. lis 2011

kuřecí závitek s rýží a štrůdl

brusinka.pusinka
3. lis 2011

dneska bez vaření prababička nás pozvala na obídek , bude cigánská pečeně se švestkami a gnochi a poblívka z hovězí oháňky 😉 a koláčky s dýňovou marmeládkou 😉
@kristi vy padá to užasně 😉 to musela být bašta 😉

kammka
3. lis 2011

@brusinka.pusinka pak po kom to dítě je, že 😀 hele hoď sem fotku tý tvojí prababi, to mně fakt zajímá...

brusinka.pusinka
3. lis 2011

@kammka to je manželova babi , prababi našich kuřátek 😉 a hle tady ji máš s Karamelkou loni v létě 😉 na druhé jsme s brababi Maruškou moji tetou Simonou a Manželovou maminkou Milenkou 😉 takže= prateta, máma babi a prababi ;.) a malá Karamelka 😉 😵

kammka
3. lis 2011

@brusinka.pusinka čupr holky...naší prababi je skoro 85, sice peče, ale že by uvařila tříchodový oběd, to ani náhodou... a už moc nechodí. sice vyleze do schodů ke tchýni (mojí) ale s největším sebezapřením

aaadus
3. lis 2011

hrachovka, rýžový nákyp s meruňkami

brusinka.pusinka
3. lis 2011

@kammka naše má 77 let a klidně vyšlápne Lysou horu 😀 byla se svý přítelem v tatrách na brusinkách takže máme zavařené 😉 a jinak peče užasné cukroví a dortíky 😉 😀 😝 😵 😵
Tvoje prababi má uctihodný věk klobouk doů 😉