Co dnes vaříte?

crca
9. led 2011

Pokud už tady takové téma je tak se omlouvám,ale už vůbec nevím co vařit 🙄 Tak mě tak napadlo,že by to bylo dobré téma,aspoň bude z čeho vybírat. 😅 Je nám 20 měsíců,takže už vařím tak nějak to,co jíme my,jen to moc nesolím a nekořením,ale to si člověk upraví podle svého,jen nemám už fakt inspiraci 😒 Dneska jsem udělala jen porkovou polívku 😀

1luciferka1
20. črc 2013

mám doma 8kilo malin, takže ráno byla ovesná kaše s malina, na obídek tvarohové knedlíky s malinama a na večer chystám grilovačku a malinové mochitoooo 🙂

jimmy1
20. črc 2013

dnes uzená polívka (pro Martínka teda asi zbytek cibulačky od včera), šunkofleky, zeleninový salát 🙂

sofinulik
20. črc 2013

@1luciferka1 ty jooooo 😝 miluju maliny....a ve stancich ta jejich nekrestanska cena....páááááni

sofinulik
20. črc 2013

@edeltraut http://koutnavovi.blog.cz/0906/bleskovy-ovocny-...
zrovinka ho koštujem....a super, mela jsem trochu obavy ze je z hrube mouky a bude tuhy ale v pohode je nadychany....a tu drobneku dej taky dvojitou davku jak tam pise autorka, jedna by byla fakt malo, i ja mam dvojitou, na půlku jsem dala zavarovane merunky a na půl mrazene maliny a boruvky, je to dobrota 😀

sofinulik
20. črc 2013

my dnes dojime brambor, domaci sekanou a okurkovy salatek, a ted jsem dodelala ovocny kolac s drobenkou (půl plechu s merunkama a půl s malinama a borůvkama) 😵

lucifereeek
20. črc 2013

česnečka, kuřecí maso se slaninou a sýrem s hranolkama a muffiny s ovocem

mrnous81
21. črc 2013

Dnes plněná kuřecí kapsa a vařený brambor s pažitkou 🙂

maxinkaa
21. črc 2013

Kuřecí vývar se zeleninkou a nudlemi, mexický guláš ala tchýně 🙂

sarkad2856
21. črc 2013

dnes,máme těstoviny s bolnskou omáčkou 🙂

xuxie
21. črc 2013

Polévka ze šťovíku. Ratatouille a divoká rýže. Madam má králičí filet a jáhly s kousky dušené zeleniny.

sofinulik
21. črc 2013

dnes jsem delala vyvar z veprovych reber s nudlema a klasiku pecene kure a ryzi basmati a zeleninovy salat...od vcera je jeste ovocny kolac s drobenkou 🙂

lkasparo
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
1luciferka1
22. črc 2013

@sofinulik já mám tady od nás z farmy za 100kč kilo 🙂 a z těch 8kilo už tu mám poslední kilo a půl, takže to dnes dojíme a zas nic nebude 🙂

luciinka001
22. črc 2013

dneska mame zapecene testoviny s uzenym masem a okurkovy salat 🙂

1luciferka1
22. črc 2013

bulgur s opečenou zeleninou ( cukety, fenykl, paprika, cibulka) a pečené kuřátko

jimmy1
22. črc 2013

dojídáme 🙂 hajducké zelí, vepřová plec na rajčatech, paprikách a cuketě s rýží.

seb
23. črc 2013

co to je hajducké zelí ? 🙂
my budem mít filé s bramborem, jestli ho seženu, dělá tady někdo dětem nějakou jinou rybu bez kostí než losos? pangas prý není moc zdravý a jiný bez kostí už neznám

vendullka
23. črc 2013

Palačinky z žitné mouky, plněné zeleninou na másle, zapečené se sýrem

edeltraut
23. črc 2013

Meruňkový tvarohový knedlíky a na večer tatínek vykostil kuřátko, tak bude grilovačka 🙂

drndapetka
23. črc 2013

Dnes Kuskus s krevetami a zeleninou 🙂

gable
23. črc 2013

@seb delala jsem prckovi sumce a kapra,oboji nafiletovane tak,ze jsem potom vytahla jenom zebra 😉

eimmy
23. črc 2013

ze včerejška kuřecí vývar s nočkama a pečené kuřátkoo a nádivou a rukolový salát

seb
23. črc 2013

@eimmy můžu se zeptat jak se dělají ty nočky 😅 já jsem kuchařský antitalent 😖

seb
23. črc 2013

@gable hm to asi takhle nafiletované nekoupím v obchodě, že ne ? 😎

1luciferka1
23. črc 2013

dnes jsem se na salátu vyřádila: polníček, ledový salát, mrkev, mungo, cherry rajčata, cizrna, olivy, sušená rajčata, vejce, ředkvička a tuňák, zakapáno olivým a dýňovým olejem a balsamicem 🙂

1luciferka1
23. črc 2013

@seb proč by nebyl pangas zdravý? to je kec, všichni výživový poradci ho do jídelníčku zařazují 🙂

1luciferka1
23. črc 2013

@drndapetka hmmmmm, miluju krevetyyyyyyyyyyyy 🙂

gable
23. črc 2013

@seb sumce nevím,ale kapr se prodává filetovaný 😉

martinka24
23. črc 2013

dnes byly přírodní kuřecí řízky a domácí hranolky, polévka kuřecí se zeleninou a vejcem , k večeři těstovinový salát s tuňákem, zeleninou a vejci na tvrdo

mrnous81
23. črc 2013

dnes bramboračka a špagety s kuřecí směsí posypané sýrem 🙂