Co dnes vaříte?

crca
9. led 2011

Pokud už tady takové téma je tak se omlouvám,ale už vůbec nevím co vařit 🙄 Tak mě tak napadlo,že by to bylo dobré téma,aspoň bude z čeho vybírat. 😅 Je nám 20 měsíců,takže už vařím tak nějak to,co jíme my,jen to moc nesolím a nekořením,ale to si člověk upraví podle svého,jen nemám už fakt inspiraci 😒 Dneska jsem udělala jen porkovou polívku 😀

janicka1984
2. bře 2013

smažený květák (syn květákový mozeček), brambory. a jako zákusek šlehačková bábovka s kokosem a čokoládovou polevou

edeltraut
2. bře 2013

Máme koprovou omáčku s knedlíkem a perník 🙂. Na zítra nejspíš uzené s kaší a vývar.

monyliny
2. bře 2013

U nás grilované kuř.prsíčka a nezdravé hranolky 😅 a salátek...

lasirena
2. bře 2013

U nás pečený bůček s bramborem, hezky kalorická bomba 😀

edeltraut
2. bře 2013

@lasirena Mňam 😉

sipkovarose
2. bře 2013

u nás čína a hranolky a ke kafíčku tohle 😎

beruskanula
2. bře 2013

bramboračka a palačinky

sofinulik
2. bře 2013

dneska sme dojedli kmínovou polívku s vajickem, jeste jsou od vcera koblizky s jahodovou penou, dneska odpoledne budou slovenske priohy plnene bramborem s tvarohem (to od tchyne), zitra kureci vyvar, pecena krkovicka v celku, zeli, knedlik, a ja si udelam trochu rajcatove omacky, tady u nas ji nikdo vic nemusi 😝

pitruskaskarolinkou
2. bře 2013

HOvězí plátky na švestkovo-brusinkové omáčce, štouchané brambory s cibulkou
Buchta Margot

sabisek
2. bře 2013

@pitruskaskarolinkou Prosim o receptik na hovezi na svestkovo brusinkove omacce, dekuji

sabisek
2. bře 2013
kammka
2. bře 2013

u nás včera koprovka, knedlík, vajíčko
dnes kachní stehno pečené, k tomu rýže s kari pastou
zítra buď fazolky na kyselo nebo zapečená brokolice s bramborem....
polévka po celý víkend dýňová s cizrnou

a tatínek udělal nákup na mou objednávku: červená čočka, cizrna, pohanka+pohanková mouka, Quinoa...akorát ten nákup nechal v práci v kabáči.. a byl děsně v šoku, že to stálo 400,-

janicka1984
3. bře 2013

kuřecí řízek, bramborový salát. eskymo řezy 🙂

nikiii
3. bře 2013

Plněná roláda, bramborová kaše a křehký švestkový koláč.

monyliny
3. bře 2013

U nás dnes hovězí vývar s játrovými knedlíčky a kdo chtěl,tak i s domácími nudlemi 🙂 Plněné bramb.knedlíky uzeným a špenát.....ke kávě se stále dojídá mrkvový koláč-moc nám nejede,ale sníst se musí 😉

beruskanula
3. bře 2013

kuře na paprice a těstoviny- máme i na zítra

kristi
3. bře 2013

@beruskanula dobrej napad, mam tu kureci a nevim co s tim, tak taky udelam

beruskanula
3. bře 2013

@kristi : 😉

ivett
3. bře 2013

francouzské brambory...

michamicha
3. bře 2013

@ivett hmm, ty bych si dala, už na ně mám chuť asi tak 2 roky, ale zapečený jídla manžel nejí a syn je nesmí (s vajíčkem či smetanou) tak mám smůlu ☹ jenom kvůli sobě si je delat nechci, protože vařit 2 různý obědy teda fakt nee ☹

radka_h
3. bře 2013

Vyuzená stehna.Už se pomalu ,ale jistě připravujeme na sezonu 🙂

wahu
3. bře 2013

Masové kuličky pečené na zelenině, kari rýže, kakaový dortík s višňovým džemem a tvarohovou pěnou.

lola90
3. bře 2013

Obed: Rizoto se zeleninou a masem a ted ke svace vajickova,syrova,rybi a brusinkova pomazanka k Veceri : Krkovice na madarsky zpusob s kasi,domaci tatarkou a jako dezert puding s ovocem...

verunkaw
3. bře 2013

Obídek: Znojemská omáčka, maso a rýže..
Večeře: Domácí langoše ( pro malou puding s piškotama)
😝

nellygray
3. bře 2013

K obědu pečená treska a cuketa, k tomu polentová kaše. Zatímco se pekla ryba, rozhodla jsem se rychle upéct nějakou buchtu z domácí jablečné přesnídávky, kterou děti nějak v poslední době nechtějí, tak jsem udělala toto http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=89597. Trochu jsem se toho bála, ten recept mi přijde trochu podivnej, navíc mi včera odešla baterie ve váze, takže jsem to dělala od oka, ale je to překvapivě dobré a strašně rychlé.
Co bude k večeři, to ještě nevím, ale odpoledne mi přivezou obří nákup z tesca, tak něco vymyslím, až to budu uklízet. 😀

pitruskaskarolinkou
3. bře 2013

u nás dnes zbytek ze včera a upekla jsem kvasový chleba 🙂

heaven_angel
3. bře 2013

pečené koleno s hořčicí a křenem, dezert alá tiramisu, večer udělám asi jen salát s opečenou šunkou, vejcem a medovohořčičný dresing a včera pečené plněné brambory a hrášková polévka

babulinkab
3. bře 2013

zítra jsme s dcerkou samy doma, tak jen rychlovka rybí prsty a br. kaše

a jinak už jsem začala sbírat cibulové šustí (nebo jak to nazvat), abych měla krásně hnědá velikonoční vajíčka 😉 😉 😉

aaadus
3. bře 2013

Včera sekaná z br. kaší, jablečné muffiny s tvarohem. Dnes hovězí vývar s knedlíčky, hovězí na houbách s těstovinou, bábovka ze zakysané smetany.
Foto muffinů a kuře po baskicku