Co dnes vaříte?

crca
9. led 2011

Pokud už tady takové téma je tak se omlouvám,ale už vůbec nevím co vařit 🙄 Tak mě tak napadlo,že by to bylo dobré téma,aspoň bude z čeho vybírat. 😅 Je nám 20 měsíců,takže už vařím tak nějak to,co jíme my,jen to moc nesolím a nekořením,ale to si člověk upraví podle svého,jen nemám už fakt inspiraci 😒 Dneska jsem udělala jen porkovou polívku 😀

moudivlacek
5. zář 2011

jj, testo jsem nalila do zapekaci misy,na ty "kydla" uvareny pudink a vse zapekla,takto to stalo v receptu 😀 ne nebude to jsem pekla v sobotu,ale nejak jsem se vas zapomnela zeptat, povychladnuti to bylo jeste horsi,uplne se ten pudink svrastil,jako esteticky fakt nci moc,tak se chci poucit pro priste neb doma chutnala
😵

mochenkaa
5. zář 2011

dnes cibulová polévka, naložená vepřová panenka s bramborem a jako moučník koňaková bábovka.

miskadis
5. zář 2011

špagety s boloňskou omáčkou a ke kafíčku bábovku🙂

babulinkab
6. zář 2011

čína, rýže, okurkový salát

megy
6. zář 2011

bramborky, vepřové plátky se zeleninou na páře a mrkvový salátek🙂

brusinka.pusinka
6. zář 2011

dneska máme zelňačku a holubce pečené v rajčatové štávě a brambor a jablkové štrůdly s müsli medovo -oříškovým 😉

simonceli
6. zář 2011

my dneska máme brokolicový krém s krutony, křupavé kuřecí kousky, bramborovou kaši a zavařený rybíz (od mého tatínka) 🙂

kwikwi
6. zář 2011

My dnes testoviny se zelim-hlavkovym a slaninkou.A jste spagety od vcerejska 🙂

kwikwi
6. zář 2011

@brusinka.pusinka ahoj.Strudl s musli?Jak to?dej recept.Manzel miluje strudl a delam ho dost casto ale todle jsem jeste neslysela 🙂

brusinka.pusinka
6. zář 2011

@kwikwi dělám normální štrůdlík dneskaz kynutého těsta jindy z listového ale potup je ten že nedávám strouhanku aby naála vodu z jablíček ale dám medové üsli s oříškami a na to poladu na tenko nakrájená jablíčka zasypu hnědým třinovým cukříkem a skořičí a pospu zase müsli a pak zabalím peču normálně a moji to mají moc rádi 😉 do jednoho dávám i rozinky do druhého né . Syn s dcerkou je miluje manžel nesnáší 😉 😀

eimmy
6. zář 2011

kuřecí medajlonky na medu a citronu a k tomu růžičkovou kapustičku s parmazanem

kwikwi
6. zář 2011

@brusinka.pusinka Dekuji,urcite vyskousim 🙂

eriska
6. zář 2011

@moudivlacek není to ten recept odtud? koukni do seznamku, taky jsem dělala, ale ten pudink se nalije ještě na testo a s tím se peče a pak se na to dá zakysaná smetana a nastrouhaná margotka a chutná a vypadá to báječně😉

my dneska kuřátko s rýží, dojíme kuřecí vývar s nudličkama a na sváču asi jablíčkový dortík

moudivlacek
6. zář 2011

@eriska nene neni, je to tento
http://www.recepty.cz/recept/jogurtovy-margot-k...

proste ten pudink pokazil cely dojem

eriska
6. zář 2011

@moudivlacek hele, hlavně, jestli buchta chutnala😉 a jestli byla "jen" pro rodinku, tak ta vzhled přežije😉 příště ho zkus nalít hned, než to půjde do trouby..

holky, nemáte ozkoušený receptík na panna cottu? na netu je hafo receptů, ale já bych radši odzkoušený

romana29
6. zář 2011

Dneska pangas na kari, rýže a brokolice. Gábinka měla taky, ale bez toho kari a šmakovalo jí 🙂

moudivlacek
6. zář 2011

@eriska ale ja to prave nalila hned a pak zapekla 😀

moudivlacek
6. zář 2011

u nas dneska fr brambory

eriska
6. zář 2011

@moudivlacek jeee, promiň, už to čtu...tak já myslím, že škraloup nevadí,ne? můžeš na to dát tu zakysku a vzhledově to bude dobrý😉..hmmm, francouzský bych taky mohla uvařit..jsme dlouho neměli..

aaadus
6. zář 2011

Hovězí polévka s kapáním, rajská s knedlíkem

reruna
6. zář 2011

@moudivlacek ten recept vypadá dobře, podobné recepty jsem už mockrát dělala, akorát ne margot, ale většinou je ten princip stejný - lité těsto nalejeme do formy či na plech, na to nalijeme cikcak horký uvařený pudink a dáme péct, pak to musí vychladnout, jinak se to nedá krájet, nevím, mě se to vždy povedlo asi tak, jak je tam ta fotka přidaná a takové recepty mám moc ráda, pudink se mi nikdy nezdrcnul.... nevím, kde mohla být chyba - příliš dlouhé pečení? dodržela jsi poměr ingrediencí?
Dnes řízek, brambory

moudivlacek
6. zář 2011

@eriska no ja z toho nemala ani drobek 😀 snedl manzel s malym,ale malej se osklibal a skraloup vytahoval,proste jsem cekala,ze si ten pudink trosku sedne a bude v buchte poznat,tot kdyz se seskrablo,tak toho moc nezustalo,zkusim priste variantu ze to lehce zmacknu dovnitr,to by mohlo byti lepsi 😵

@reruna dodrzela jsem vse,peklo se to primerene,abY byl vnitrek buchty peceny,no nic chybama se clovek uci,hl,ze to nebylo na vyhozeni 😀 jinak pry moc dobre,manzelovi i ten skaloup chutnal,mozna jsem jen moc velka perfekcionistka 😉

reruna
6. zář 2011

@moudivlacek a to těsto na tu buchtu bylo tak tuhé, že ten pudink zůstal nahoře? mě to vždycky propadne dovnitř

pelenka
6. zář 2011

@moudivlacek Tenhle typ buchty peču roky a nikdy mě nenapadlo ten "škraloup" řešit, přišlo mi normální, že co je vlhký oschne. Doporučuju do toho hotového pudingu vmíchat zakysanku nebo řídký tvaroh, zůstane pak vláčnější 😉

pelenka
6. zář 2011

@moudivlacek Jo a ještě je lepší nedávat horkovzduch🙂

moudivlacek
6. zář 2011

@reruna nebylo tuhe,ale zase ani ridke,priste mu pomuzu a basta

@pelenka taky bych neresila,ale malej to proste nechtel jist a nipal to dolu 😉 priste vmicham do testa a bude

simonceli
7. zář 2011

Tak dneska máme kuřecí kousky s brokolicí, květákem, mrkví a kukuřicí a šťouchané brambory, jen taková rychlovka, musím do práce...... ☹

moudivlacek
7. zář 2011

holky na beremku maji tady diskuzi s receptama,je tam par sladkych dobrot 😵
http://www.beremese.cz/diskuse/tema/jidlo-na-sv...

u nas vecere patizonove bramboracky

obed leco bud s chlebem nebo uvarim testovinky

skurinka
7. zář 2011

Dneska -rostenky a ryzicka mnaaaaaaaaaaaaaaaaam

kammka
7. zář 2011

já včera dělala lívance, do těsta jsem přidala hrubě strouhaná jablka.. a vločky, ty dávám vždy.. mazané marmeládou meruňkovou nebo jahodovou a navrch tvaroh se zakysankou.. těsto a tvaroh míchala Fanynka 😀