Co dnes vaříte?

crca
9. led 2011

Pokud už tady takové téma je tak se omlouvám,ale už vůbec nevím co vařit 🙄 Tak mě tak napadlo,že by to bylo dobré téma,aspoň bude z čeho vybírat. 😅 Je nám 20 měsíců,takže už vařím tak nějak to,co jíme my,jen to moc nesolím a nekořením,ale to si člověk upraví podle svého,jen nemám už fakt inspiraci 😒 Dneska jsem udělala jen porkovou polívku 😀

white_tie
6. črc 2013

my máme smaženej sýr s opíkanýma bramborama. : )

maxinkaa
6. črc 2013

Já dělala včera slavnostní čínu na večeři a zbylo ještě na dnes. Jinak máme balené zelí a zítra květákové placičky s bramborovou kaší 🙂

ladie
7. črc 2013

Kulajda od vcerejska, pecene kure, ryze. A pece se tvarohovo-boruvkovy kolac.

maybe72
8. črc 2013

Kuchařinky, jak jinak kromě zavařování zpracovat třešně??? Vypadá to na velkou úrodu, kdyby nám špačci něco nechali, tak ať vím, kam s nimi... Díky!

adele26
8. črc 2013

Dneska to vypadá takhle: http://www.akcednes.cz/akcni-letak/394/dr-oetke... jsem líná něco kuchtit 😀

eerryy
8. črc 2013

maminky, poradíte nějakou dobrou buchtu z meruňek? nebo jiný dezert. Děkuji 🙂

xuxie
8. črc 2013

Mám tohle období fakt ráda, jak je z ćeho vařit a všechno tak super voní 🙂

Polévku jsme měli takovou klasiku zeleninovou, jen jí děĺme jako rychlovku, v mrazáku mám schovaný koncentrovaný vývar, ten naředím, okořením, provařím a do toho pak naházím jen zeleninu z páry a schlazenou přímo do talíře před podáváním-malá finta a ta zelenina je pak krásná, barevná a křupavá 🙂
Hlavní jídlo byly kuřecí paličky pečené v plátku pršutu a salát. Junior měl kukuřici, ten salát nějak nerad, prý nejí travičku a lístečky 😉

lkasparo
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kammka
9. črc 2013

lišky a žampiony s vepřovou kýtou a rýží..

sofinulik
9. črc 2013

@petule246 a kolik toho oleje? 2dcl?

maxinkaa
9. črc 2013

Květákové placičky, š´touchané brambůrky s cibulkou 😉

petule246
9. črc 2013

@sofinulik - jestli je to do té bublaniny, tak půl hrnku (sklenice) oleje

lkasparo
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
1luciferka1
10. črc 2013

včera lasagně a dnes je dojíme ale už uvařím segedin, aby se odležel 🙂

vendullka
10. črc 2013

Špenát s noky a vajíčko

berynka
10. črc 2013

Brokolicová polévka a caprese s bagetou 😉

ladie
10. črc 2013

Včera rajská polévka s noky a mexiko s rýží.
Dneska gulášová polévka, rumpsteak, pečené brambory a hromada zeleniny. A jako "zobání" na večer k TV pořádná dávka ovoce (byli jsme na trzích a pořádně jsme se rozšoupli 😀 )

petule246
10. črc 2013

květákový mozeček s bramborama

luznicarka
10. črc 2013

holky kamarádka mě požádala o upečení dortu pro dceru na oslavu a má jedno přání aby byl krém lehký ne máslový poraĎte prosím jestli lepší smetanový ( potažmo šlehačkový s ovocem ) nebo se zakysankou a opět na vrch ovoce a želatina. A pokud máte nějaký osvědčený recept tak prosím prosím 🙂

luznicarka
10. črc 2013

@maybe72 dělala sem loni marmošku a moc nám chutnala 🙂

pajushka
10. črc 2013

@maybe72
@luznicarka
Taky jich tu mám požehnaně a chystám se na marmeládu, jak jsi ji dělala? Chci zkusit bez želírovacího cukru, s jablky (přirozený zdroj pektinu)

luznicarka
10. črc 2013

@pajushka vypeckovala dala normální cukr a želírovací látky a přisipla kyselinu citronovou tý jen trochu aby to enbylo moc a až se to rozvařilo tak sem projela tyčákem a naplnila 🙂

1luciferka1
11. črc 2013

@luznicarka pařížský krém z pařížské šlehačky a mascarpone - mňamkaaaaaaaaa 😀

findejsova1
11. črc 2013

my budeme mít špenat, knedlu, vajičko.

kammka
11. črc 2013

@luznicarka já dělám pribiňákový, tj. šlehačka s nízkotučným tvarohem, napřed vyšlehat šlehačku a pak do toho ten tvaroh..korpus lehce pod krém máznu nějakou marmoškou..ale není to nutné 🙂

eimmy
11. črc 2013

buřtguláš a večer holanský řízek brm. kaše a okurkový salát
na zítra jsem koupila roštěnky nemáte některé nějaký super recept ?????????????????????????????????

zelva
11. črc 2013

Hodila jsem do trouby kuřecí stehýnka v rajčat. omáčce a k tomu budou těstoviny 😉

eimmy
11. črc 2013

jo a ještě budu péct hruškový štrůdl se skořicí a ořechy

trisestri
11. črc 2013

dnes merunkovo-tvarohove knedliky http://hospodyne.mojerecepty.sk/2008/12/merunko...