Co dnes vaříte?

crca
9. led 2011

Pokud už tady takové téma je tak se omlouvám,ale už vůbec nevím co vařit 🙄 Tak mě tak napadlo,že by to bylo dobré téma,aspoň bude z čeho vybírat. 😅 Je nám 20 měsíců,takže už vařím tak nějak to,co jíme my,jen to moc nesolím a nekořením,ale to si člověk upraví podle svého,jen nemám už fakt inspiraci 😒 Dneska jsem udělala jen porkovou polívku 😀

gabka32
25. srp 2011

holky co se hodí ke gnochi.. koupila jsem na zkoušku a ted nevím co k tomu 😕 jestli třeba kuřecí se smetanou nebo špenát....? poradte 😉

brusinka.pusinka
25. srp 2011

@gabka32 přesně jak píšeš špenát , sýr, smetana , kuřecí maso a třeba i rajčatová nebo boloňská omáčka 😀 a mleté masko 😉a d se i na sladko třeba dětem moc chutná se sladkou strouhankou nebo mákem a nebo se zakysanou smetanou s vanilkovým cukrem a rozvařeným ovocem

gabka32
25. srp 2011

@brusinka.pusinka dík, jsi zlatá 😀

kammka
25. srp 2011

dneska to vidím na smaženou mořskou štiku s br.kaší, máme tady v suterénu výrobnu lahůdek a voní mi sem oknem cosi smaženého.. mám plnou hubu slin..... dnes jsem se už prohřešila proti dietce - dala jsem si kousíček švestkového koláče, tak to doprazím večeří 😀 s mírnou přílohou a asi k tomu udělám rajčátkový salátek s bílou cibulí, letos prvně pěstovala máma, pár mi jich dala, tak vyzkoušíme..

zuzi82
25. srp 2011

My si dnes dáme španělské ptáčky s rýží, ale v tom horku není chuť ani vařit ani jíst. 😉

babulinkab
25. srp 2011

kuřecí vývar
kuřecí miniřízečky v česnekovém těstíčku, šťouchané brambory, rajčatový salát

beisis
25. srp 2011

zapečené špagety

piskle2011
25. srp 2011

Kuřecí řízky+štouchaný brambor 😎

mikkisek
25. srp 2011

tak my dneska také řízky+brambory, na večeři domácí pizza

jankaander
25. srp 2011

my měli roštěnou s bramborem-od babičky,já tak dobrou neumím a zítra bude zapečený kuřeci s paprikama a nivou a amerikány

ivanavorlickova
26. srp 2011

U nás dnes bude cikánská hovězí s bramborem - knedlík nechceme a rýži jsme teď měli dva dny s roštěnou 🙂

eriska
26. srp 2011

tak my včera nakonec meruňkové knedle z mrazáku, a dneska třeba konečně ta pizza z listového těsta🙂

brusinka.pusinka
26. srp 2011

tak my máme ražničí s bramborovými dukátky a zelným salátkem a jinak tradáááá na koupák 😉 😀

gabka32
26. srp 2011

tortila s kuřecím masíčkem a zeleninou a večer asi udělám segedin, at má MM na zítra, já jdu do práce 😒

@brusinka.pusinka jak děláš zelný salát? určitě jich máš v zásobě více 😉 až budeš mít chvilku, tak napiš recept 😵

pelenka
26. srp 2011

Testovinovy salat s obranym gril. stehnem, na vic dneska neni sila ani chut

eyael
26. srp 2011

polévka kuřecí s nudlema ze včera, dcera špagety, já chleba obalený ve vajíčku /no jo, těhu chutě 😅 /, k večeři budou halušky s bryndzou a slaninou.

hojda
26. srp 2011

Tak já bych dneska dala k obědu jen melouna, víc se fakt nedá....

pelenka
26. srp 2011

@eyael na halušky už mám chuť asi 14 dní, ale sama je nevařím, muž by mi to nejedl a teda v tomhle počasí tě obdivuju, mám je za takový typicky zimní jídlo

eyael
26. srp 2011

@pelenka - no já to trochu flákám, kupuju je jako polotovar, sušené, od Natury, jsou velmi dobré. Jen se smýchají s vodou a uvaří jako těstoviny , jen se protlačí přes síto. No a pak jen trochu vyškvařit slaninku a šup na to i s bryndzou, teď v těhu kupuju pasterovanou, k tomu kyselé zelíčko nebo nakládaný květák a je hotovo za chvíli - do půl hodiny 😉

pelenka
26. srp 2011

@eyael sušené jako hotové nebo těsto? Jsem to úplně nepochopila🙂 kdyby byly hotové, tak do toho asi jdu, ale jinak nemám síto🙂

aaadus
26. srp 2011

Zapečené penne s ricottou

@pelenka halušky se dají koupit už hotové zmrazené a jsou dobré 🙂 Tuším, že je mají u Alberta

eyael
26. srp 2011

@pelenka - tohle je hotové, sušené těsto 😎 ne já vím, co myslíš, tohle si musíš nejdřív umýchat a uvařit, ale určo se dají koupit už úplně hotové, stejně jako gnocci

pelenka
26. srp 2011

@aaadus Juuj, tak to by bylo úplně super, díky za radu🙂

handm
26. srp 2011

Já dneska měla houbové řízečky 🙂
A tuhle jsem dělala trochu upravenou zapečenou cuketku původně podle @brusinka.pusinka a mlaskali jsme tu všichni tři 🙂🙂

peroli
27. srp 2011

mi dnes kuřecí plněné romadurem a ořechy.. 🙂

plus jsem ještě naložila utopence 😵 a udělala rajčatovou marmeládu 😵 🙂

aaadus
27. srp 2011

Cuketové řízky s bramborem 🙂

myschka
27. srp 2011

tak u nás dneska dušená mrkvička se štouchanýjma bramborama a hovězím a k večeři bude rajská 🙂

kwikwi
27. srp 2011

A u nas dnes stavkujeme.Bude mrazena pizza z kauflandu. 😀

jimmy1
27. srp 2011

kapustová polívka, švestkové knedlíky s mákem 😵

petrusam
27. srp 2011

dneska kuřecí rizeto s kukuřicí, k večeři makrelová pomazánka, zítra hovězí rajská s knedlem a večer toasty (co dům dá 🙂