Co dnes vaříte?

crca
9. led 2011

Pokud už tady takové téma je tak se omlouvám,ale už vůbec nevím co vařit 🙄 Tak mě tak napadlo,že by to bylo dobré téma,aspoň bude z čeho vybírat. 😅 Je nám 20 měsíců,takže už vařím tak nějak to,co jíme my,jen to moc nesolím a nekořením,ale to si člověk upraví podle svého,jen nemám už fakt inspiraci 😒 Dneska jsem udělala jen porkovou polívku 😀

falca1
28. pro 2011

dneska br.kaši s uzeným a zbytek kapří polívky 🙂

sarunatko
28. pro 2011

My asi zeleninovej salát... připadám si těžká po všech těch kalorickejch bombách 😒

nikiii
28. pro 2011

U nás dnes kuřecí závitky na přírodno s rýží, po všem tom sladkým jsme si opravdu pochutnali.

beruskanula
28. pro 2011

dnes sekaná a šťouchané brambory.. zítra asi špagety se surimi tyčkama, smetanou a cesnekem a syrem 🙂

misicka455
28. pro 2011

zapečená krkovička s bramborama a smetanou

aaadus
28. pro 2011

těstoviny s kuřecím masem a žampiony

eriska
28. pro 2011

u nás dneska bramborová kaše a výpečky

zítra asi těstovinový salát s kuřecím masem

gab7
29. pro 2011

dnes jsme s taťkou sami doma,tak si uděláme jen langoše 😀 a těsto nám připraví pekárna 😀 😀 😀 ,mamka poklidí,a odpoledne přijedou lumpáci od babičky 🙂

aaadus
29. pro 2011

kuřecí játra s rajčatovou omáčkou a rýží

nikiii
29. pro 2011

špagety s omáčkou a sýrem, dneska jen rychlovka

brusinka.pusinka
29. pro 2011

dneska kuřecí vývar s písmenkami a kuře z nového horkovzdušného hrnce s bramborovou kaši 😉

miskadis
29. pro 2011

přesně jako @nikiii - špagety s omáčkou a sýrem 🙂

samik2008
29. pro 2011

kuř.vývar a kolínka s mletým masem

selu
29. pro 2011

u nas dneska jako u @nikiii a @miskadis spagety se šunkou a syrovou omackou 😉

sarunatko
29. pro 2011

Polívka z červené čočky a.... A nic 🙂 Asi si dáme venku pizzu.

brusinka.pusinka
29. pro 2011

Dnešní kuřátko z ježíškového hrnce 😉 kaši a polívku umí každá z vás nebudu fotit 😉 😀 😵

misicka455
29. pro 2011

špagety a párek 😀 😀 😀

zuhur
29. pro 2011

@brusinka.pusinka super hrnec 😉

nikiii
29. pro 2011

@zuhur
@brusinka.pusinka Taky se mi ten hrnec hoooooooooooooodně líbí.

moudivlacek
29. pro 2011

tak zpatky z hor,tam varila mamka,na vahu nestoupam 😀
dneska marinovany kruti steak s brambory, na zitra se me pece v troube svickova, knedlik kupovanej

zuhur
29. pro 2011

Tak právě dopíkám slané koláčky s klobásou - zítra přijdu na návštěvu naši, tak ať mají co zakousnout. Ještě udělám buď pizza-šneky nebo trojhránky a asi salát a na mlsání cukroví.

cervena_vila
29. pro 2011

Mám v lednici rozmraženého žraloka a nestihla jsem... snad to do zítra zvládne.

eriska
30. pro 2011

my si dneska dáme hovězí vývar a rajskou s kolínkama🙂 na odpolko se udělá závin z listového těsta s ledovými kaštánky a jeden slanej, asi šunka, sýr, kečup..klasika

nikiii
30. pro 2011

@eriska Závin s kaštánky? To mě moc zajímá, jak to děláš?
U nás dneska smažák a hranolky.

gab7
30. pro 2011

u nás dnes na přání staršího syna játra na cibulce s hranolkama,polévka dršťková s kuřecích žaludků 🙂

eps
30. pro 2011

Na přání Madlenky koprovku. Miluje ji 😝 S knedlíkem a vajíčkem.

sarunatko
30. pro 2011

Karbenátky s bramborovou kaší. Ale až k večeři, zapomněla jsem včera vytáhnout maso 😒

babulinkab
30. pro 2011

u nás také dnes na přání syna kuřecí miniřízečky a br. kaše
drožďová polívka

eriska
30. pro 2011

@nikiii hele, úplně jednoduše, rozválím listové těsto, na něj dám tyčinky ledových kaštanů a zavinu do závinu😀 jsem jednou chtěla dělat štrůdl, ale došla jablka, tak jsem to udělala s milenou a výborný, tak dneska s kaštánky a nemá chybu 😎

jajina.c
30. pro 2011

Zeleninová polívka, uzené a bramborová kaše, okurkový salát a sladké - cukroví z Vánoc 🙂