Co dnes vaříte?

crca
9. led 2011

Pokud už tady takové téma je tak se omlouvám,ale už vůbec nevím co vařit 🙄 Tak mě tak napadlo,že by to bylo dobré téma,aspoň bude z čeho vybírat. 😅 Je nám 20 měsíců,takže už vařím tak nějak to,co jíme my,jen to moc nesolím a nekořením,ale to si člověk upraví podle svého,jen nemám už fakt inspiraci 😒 Dneska jsem udělala jen porkovou polívku 😀

sarkar
20. čer 2013

@sofinulik prosím jak děláš ty nudle se sladko-kyselou omáčkou?

sofinulik
20. čer 2013

@sarkar prosim te to byla hotova omajda ze skla z Llidlu od te firmy Vitaasie nebo jak, k tomu jsem pridala bambus ze skla taky kupovanej a nudle ty byli taky od te firmy, meli minule ten asijsky tyden v lidlu tak to manzel pro zmenu koupil...jinak jsem dala nudlicky veproveho na cibulku, osmahla, k tomu ten bambus osmahnout a pak tu omajdu a prohrad a dat to na uvarene nudle, nic extra ale rychle to bylo

nininka23
20. čer 2013

americký livance s jahodama a kysanou smetanou, večer holandský řízek s chlebíkem

jimmy1
20. čer 2013

kuře na paprice a ovesné smetaně, těstoviny
vařila jsem ve 4 ráno, aby se to trochu vyvětralo, ale co chcete vyvětrat, když je venku 23 stupňů??? 😠 😠

helcenka
20. čer 2013

Včera bylo rizoto se zeleninou a vepřovým masem, dnes jen taková rychlovka mleté osmahnuté na oleji, směs zeleniny, dýně, lžíce kečupu, sůl, mletý kmín a k tomu vytažené bramborové knedle z mrazáku.

zvirka
20. čer 2013

Těstovinový salát se zeleninou, jogurtovým dresingem a kuřecími kousky, večer s tuňákem. V tom vedru se nedá. 😖

zvirka
20. čer 2013

@sarkar Můžu poprosit recept na ty knedlíčky s jahodovou omáčkou? Malý jahody nejí, třeba by tohle zkusil.

nemue
20. čer 2013

hrášková, bramborové gnocci s cibulkou, slaninkou, uzeným a houbami sypané parmezánem 😉

marhulinka
20. čer 2013

U nás dnes pečené kuře s rýží...zítra špagety a jahodová bublanina 😵

sarkar
20. čer 2013

včera byla kotleta v hořčičné marinádě s takovou zvláštní brkaší - se sýrem, mušk. oříškem a rukolou 🙂

sarkar
20. čer 2013

@zvirka 250g tvarohu, 180g hrubé mouky, 1 vejce, špetka soli - zadělat, uvařit ve vodě cca 7 min., než vyplavou. Bylo 12x knedlíků, ale jsou menší než klasické plněné. Na omáčku klasika - jahody, cukr, smetana nebo mléko 🙂 Zkusila bych dát míň jahod 😉

salomee
21. čer 2013

..a kdo nemá doma tvaroh, zkuste toto: http://www.home-made.cz/2013/06/domaci-jahodove...
Super těsto, hezky se s ním pracuje a žádné speciální suroviny.

blahova_andrea
21. čer 2013

k obědu včerejší kuřecí prsíčka, batáty, mrkev, zelené fazolky - podušené na másle a k večeři to vidím na filety z tilapie, zapečené se zeleninou a k tomu bramborové a batátové chipsy

nemue
21. čer 2013

zítra hovězí vývar s bezlepkovou zavářkou a zeleninou a pečená kuřecí stehna s rýží nebo rozmarýnovými bramborami, okurkový salát a ke kávě asi perník s domácí marmeládkou

helcenka
22. čer 2013

Dnes koprovka s hovězím a vařeným bramborem.
Zítra pečené kuře s rýží.
Nic nepeču, musíme se spokojit s bebe sušenkama 😀 .

evcounek
22. čer 2013

my dnes hov. na přírodno s rýží. k večeři budou domácí langoše pokud se mi bude chtít v tom horku to péci 😀

edeltraut
22. čer 2013

Dnes http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=38879 a mám na večer naložená kuřata, ty si uděláme na ohýnku 😉
Ještě si udělám těstovinový salát s tuňákem, mňam 😉

ladie
22. čer 2013

Včera česnečka, boloňské špagety.
Dneska žampionový krém, treska na másle, nové brambory.
Zítra telecí řízky a bramborový salát. Polévka snad zbyde z dneška. Pokud ne, tak udělám čočkovou, gulášovou nebo kulajdu (už mám na zahradě čerstvý kopr).

prdecek
23. čer 2013

dneska bramboráky s kuřecí směsí a jahodovo malinová bublanina 🙂

mrnous81
23. čer 2013

dnes bramboračka a kuřecí gyros s novými brambory, zelenonová obloha a tatarka 🙂

kammka
23. čer 2013

na oba obědy pečený králík s bůčkem, rýže se zeleninou, dnes k véči palačinky s tvarohem, grankem a jahodami..

mrnous81
24. čer 2013

dnes si děti poručili špenát, bramborový knedlík, opečený párek a volské oko 😉

zelva
24. čer 2013

Dneska tvarohové nočky s jahodovou omáčkou

vendullka
24. čer 2013

Mrkvová polévka s noky a koprová omáčka s bramborem a vejcem

prcekverunka
24. čer 2013

@zelva Jé, pošli recept, vypadá to moc dobře 😉

ladie
24. čer 2013

K obědu buřtguláš (nezdravé, ale když já na něj měla takovou chuť!!!). K večeři hovězí maso v mrkvi s rýží a chystám se upéct andělský nadýchaný perník ke snídani.

helcenka
24. čer 2013

Dnes dojídáme, co zbylo z víkendu plus ještě jahodové knedlíky z tvarohového těsta a polévka ze žaludků se zeleninou a nudlema.
Určitě zbyde i na zítra, takže vařím až ve středu 😉 .

jaja01k
24. čer 2013

Pstruh na másle s vařeným bramborem a zeleninovou oblohou

sofinulik
24. čer 2013

dnes dojidame hov.vyvar a hov.gulasek z nedele a k veceri dnes byli palacinky s malinovou marmoškou a slehajdou 😉