Co dnes vaříte?

crca
9. led 2011

Pokud už tady takové téma je tak se omlouvám,ale už vůbec nevím co vařit 🙄 Tak mě tak napadlo,že by to bylo dobré téma,aspoň bude z čeho vybírat. 😅 Je nám 20 měsíců,takže už vařím tak nějak to,co jíme my,jen to moc nesolím a nekořením,ale to si člověk upraví podle svého,jen nemám už fakt inspiraci 😒 Dneska jsem udělala jen porkovou polívku 😀

nemue
24. čer 2012

zeleninová polévka, vepřové v mrkvi s novými brambory, ke kávě zbytek narozeninového piškotu s tvarohem a ovocem 😉

prdecek
24. čer 2012

máme od včera z grilování hambrugery a maso a k tomu chleba nebo houska a odpoledne linecká kolečka a ledová káva 🙂

1luciferka1
24. čer 2012

hovězí plévka s játrovými knedlíčky, svíčková a čokomalinový dortík z oslavy 🙂

marecek4
24. čer 2012

právě jsem vytáhla poslední dávku jahodových knedlíků 🙂

djn
24. čer 2012

bramborová polévka; hovězí na houbách s těstovinami

falca1
25. čer 2012

v sobotu br.kaše s moravským uzeným,
v neděli pečené kuře s rýží a kuřecí vývar s nudlemi
dneska zbytek kuřecí polívky a zapečený těstoviny s uzeným 😀

nikiii
25. čer 2012

Vepřová kotleta na paprice a hrášku, těstovinky.

evuss
25. čer 2012

vepřový vývar s drobením, kuřecí plátek zapečený se sýrem a broskví, opečené brambory a zelený salát

verunka8
25. čer 2012

kynuté borůvkové knedlíky

brusinka.pusinka
25. čer 2012

Ahojky Holky a dobrou chuť 🙂 u Nás koprová polévka, a chcilli con carne a bublaninka 😀

sal80
25. čer 2012

Kuřecí maso na kokosovém mléku s dušenou zeleninou 🙂

zizala79
25. čer 2012

v neděli květákový mozeček s brambory, meruňková bublanina a bebe řezy 😵
k večeři chleba s rybičkovou pomazánkou a zelený salát
dnes zbytky 😅

kristi
25. čer 2012

květákovou polévku, pečené kuře s bramborem a ted vas nastvu 😀DDDD

zzikk
25. čer 2012

@kristi Teda máš ten dortík opravdu vymazlený 😉 Fakt šikula.... s čím to je? Mě tak štve, že nepeču, manžel jí jedině cheesecake a sem tam tvarohový chlazený dort, jen s malinami a šlehačkovou roládu bez cukru .. a takový dort můžu udělat 2x za rok, když někdo přijede, protože ani rodiče nejsou na sladký:-/

kristi
25. čer 2012

@zzikk kliiiiid, to ja nedelala, ale vim kam jit 😎 uvnitr extra coko, je fakt vybornej, jinej neobjednavam 😉

zzikk
25. čer 2012

@sal80 Všímám si, že hodně jídel máte bez příloh, pouze se zeleninou, nechybí Vám pak sacharidy? Dřív jsem totiž jedla stejně, ale už to nedávám.... 😒

zzikk
25. čer 2012

@kristi Chachaaa, teď se fakt řehtám, a málem jsem tě pasovala na hodpodyni roku 🙂

kristi
25. čer 2012

@zzikk ja nepecu vubec, jednak to nejime a kdyz uz, tak kazdy jeden kousek a tim to konci, ze bych sezrala plech buchty, to me nebavi, radsi si dam pokazde neco jineho

zzikk
25. čer 2012

@kristi Naprosto rozumím, před třemi týdny jsem dělala cheesecake, já snědla jeden malej kousek, manžel asi tři a zbytek jeho společníci a sekretářky v kanceláři 😎 ...nedokážu si představit, že peču buchty, nevím, kdo by to jedl...teda pokud bych já nechtěla vypadat jako buchta 😉

sal80
25. čer 2012

@zzikk Myslím, že nechybí, doplňuju je jindy, během dne 🙂 (ale pšt, ať to vypadá, že jím hoooodně zdravě 😀 😅 😉 )

mindinka
25. čer 2012

Ahoj holky koukám jak vyvařujete a ty fotečky to nemá chybu 😵 , kolikrát už nevím co vyvařovat tak jestli se k vám můžu přidat ? Já jsem dneska vařila dušené vepřové kostky s mrkví a jako příloha rýže a ted jsem zadělala na jidáše 😉

zuzi82
25. čer 2012

My dnes kuřecí prsa s rajčaty a smetanou a rýže a tvarohový dortík. Teď ještě půjdu uvařit kuřecí polévku s krupicovými nočky. 😉

mindinka
25. čer 2012

Tak tady jsou 😉 pro tatku bez máku a pro nás s mákem 😵

kristi
25. čer 2012

tož dneska takhle

babulinkab
26. čer 2012

kedlubnová polívka
rizoto, zeleninový salát

evuss
26. čer 2012

včerejší vývar s drobením, čočka na kyselo s vajíčkem, sváča - jahodové knedle

mindinka
26. čer 2012

Dnes koprová polévka, hrachová kaše s vajíčkem a klobásou, odpoledne jednohubky na chut 😵 -přijede kamarádka a večer mexické fazole 😉

zuzi82
26. čer 2012

Dnes si dáme smažený hermelín s opečeným bramborem. 😉

nikiii
26. čer 2012

My dneska asi rizoto s kuřecím masem a zeleninkou.

ia.
26. čer 2012

my dneska ala kulajdu, ale místo hřibů zelené fazolky, na druhé palačinky s domácí marmoškou....mimino má povařenou cuketu, domácí kedlubnu a kopr, trochu libečku, mrkev, brambor a telecí maso.