Co dnes vaříte?

crca
9. led 2011

Pokud už tady takové téma je tak se omlouvám,ale už vůbec nevím co vařit 🙄 Tak mě tak napadlo,že by to bylo dobré téma,aspoň bude z čeho vybírat. 😅 Je nám 20 měsíců,takže už vařím tak nějak to,co jíme my,jen to moc nesolím a nekořením,ale to si člověk upraví podle svého,jen nemám už fakt inspiraci 😒 Dneska jsem udělala jen porkovou polívku 😀

miriska
12. srp 2011

My máme dneska špenát, br. knedlík, výpečky...

verunka8
12. srp 2011

žampionová omáčka, knedle,vejce

lojzina
12. srp 2011

ahoj,prosim ,neporadite nejakou jednoduchou omacku k masu?jen tak na preliti treba ryze... 🙂 .diky

benjik
12. srp 2011

@lojzina povařit kousek kuřecího ve smetaně se zeleninou?

handm
12. srp 2011

Ahoj holky! Tak jsem tuhle koupila polentu, že nám zkusím udělat, a jako dobrý, ale bylo to jen tak na plech.. nemáte někdo nějaký receptík, co s tím?

@lojzina nevím, jestli uplně k masu, tohle jsem dělala onehdá a bylo to hrozně dobrý. Ale nevím, jestli pro děti...

Maso na hořčici
Plátky nebo kostky hovězí či vepřové osolím, opepřím a potřu(plátky) nebo zamíchám(kostky) s několika lžícemi obyčejné hořčice. Rychle opeču na rozpáleném tuku. Přidám na drobno cibulku a dusím do ztmavnutí cibule tak 6 minut(přiměřeně). Zapráším hladkou moukou, podliju horkou vodou, přidám masox a dusím tak 40 minut. Případně ještě dosolím.
Je to jemně pikantní, výborný k rýži nebo bramborám.

kammka
13. srp 2011

@brusinka.pusinka ještě otázečka: mastíš něčím ty bramborové dukátky, když je dáváš na papíře do trouby???

falca1
13. srp 2011

dneska zapečený plněný cukety s brambůrkama 😀

leonka24
13. srp 2011

rajská polévka s kapáním, br. placky 😀

petule246
13. srp 2011

ahoj, u nás jehněčí s hráškem, mrkví a rajčaty - vařil mm a má to moc dobrý 😉

andreasek82
13. srp 2011

kulajdu a rizoto s veprovym masickem 😉

anieanne
13. srp 2011

Kuřecí čína s rýží 🙂

lucifereeek
13. srp 2011

zeleninová polévka a roláda z mletého masa s bramborovou kaší 🙂

peroli
13. srp 2011

mi to máme dneska trochu v paži... 😎 😀 ze včerejška tam zbylo pár kuřecích řízečků (co byli pro manžela do baget na cestu) a mi si k nim jen udělali čínský nudle a k tomu nějakou tu zeleninku - kukuřice, hrášek, okurek, rajče atak.. a kečup s tatarkou

eriska
13. srp 2011

@lucifereeek ahoj, prosím, jak děláš roládu z mletého maska?

my měli včera k obídku zapečené brambory se šunkou, cuketkou a sýrem, k večeři jsme grilovali kančí oříšek (byl výborný)
dneska k obídku smažený hermelín a k večeři jedeme na grilovačku ke známým..
zítra k obídku obalované hlavičky hub a brambor

simonceli
13. srp 2011

Ahoj, tak dneska nic moc, byli jsme na cestách, ale zítra budu dělat gnochi se sýrovou omáčkou a šunkou

fifina86
13. srp 2011

Tvarohove knedliky se svestkama

pavlovasandra
13. srp 2011

Já právě čekám až mi nakyne těsto na knedlíky s meruňkama. Ty pak sypu tvarohem s cukrem a polévám máslem. Hrníček mléka k tomu a to je pak bašta. Sice na véču dost těžký a sladký, ale když je chuť... 🙂

kammka
13. srp 2011

u nás dnes hořčicové vepřové plátky v zeleninové omáčce s bramborovými dukátky, před tím gukášovka se zeleninou..
a zítra?
špatně jsme zavřeli králíkárnu a naše jezevčice byla fakt rychlá..způsobila chovné samici četná vnitřní zranění a tak bude zítra králičí musaka 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😖

moudivlacek
13. srp 2011

dneska k obedu boruvkove knedliky prelite boruvkami co jsem varila vcera, mrkvovo-hruskova polevka, zkousela jsem novy recept a je to moc dobre a k veceri langose s tatarkou,kecupem a syrem 😵

dendaz
13. srp 2011

roštěnky na žampionech s rýží.. 🙂

samik2008
13. srp 2011

k obědu kuř.kousky ve smetanové omáčce a rýže a na večeři obložený chleba ve vajíčku

miskadis
13. srp 2011

Dneska byla k obědu grilovačka - masíčko a zeleninka🙂

samik2008
14. srp 2011

špízy,hranolky a okurkový salátek

vojtisek2007
14. srp 2011

plněná vepřová panenka vejcem se švestkovou omáčkou a americké brambory

verunka8
14. srp 2011

vepřové řízky s bramborem, rajčatový salát

pelenka
14. srp 2011

mletý guláš s kolínkama

reruna
14. srp 2011

včera kuskus s kousky kuřecího na česneku, dnes bramboračka, vepřový řízek, brambory, zákusek jablková buchta

tyrisa
14. srp 2011

Houbová bramboračka,druhé dnes nechtějí tak alespoň borůvkový koláč s drobenkou.

zuzkkkaaa
14. srp 2011

játra na roštu a pečené brambory, pak kafíčko a makový koláček

jimmy1
14. srp 2011

Květáková polévka, pečené moravské uzené, bramborová kaše s cibulkou, ledový salát, ovocný koláč s drobenkou 😵