Co dnes vaříte?

crca
9. led 2011

Pokud už tady takové téma je tak se omlouvám,ale už vůbec nevím co vařit 🙄 Tak mě tak napadlo,že by to bylo dobré téma,aspoň bude z čeho vybírat. 😅 Je nám 20 měsíců,takže už vařím tak nějak to,co jíme my,jen to moc nesolím a nekořením,ale to si člověk upraví podle svého,jen nemám už fakt inspiraci 😒 Dneska jsem udělala jen porkovou polívku 😀

yesu
11. pro 2011

Tak já včera rajská se sekanou a knedlíkem a dnes vepřová pečeně se sušenýma švestkama a asi brambory

petja
11. pro 2011

Nudle s mákem,není čas 😀 Ale zase si vážím že to děti jí ( i manžel 😀 ) kvůli velkému obsahu vápníku 😉

misicka455
11. pro 2011

Pečené kuře na pomerančích + rýže 😉

misicka455
11. pro 2011

@peroli jak se dělají ty tatarkové řízečky to neznám 😉

baibies
11. pro 2011

Bramborová kaše a rybí prsty, rychlovka, spěcháme na výlet ;)

babulinkab
11. pro 2011

@verunka8 jak děláš ten gyros?

marecek4
11. pro 2011

no u nás je víkend tátův,my okupujeme troubu 😀,ale včera jsme měli masové kuličky s rajskou a těstovinama a dnes brkaše a kuřecí řízečky s okurkovým salátkem 🙂 🙂 🙂

fiallinka
11. pro 2011

@anieanne myslím, že jde jen o ten tvar... taky bych to vykrojila 🙂

peroli
11. pro 2011

@misicka455 on je ten recept kdyžtak i na sklince od hellman´s tatarky 😉 😀
cca 4 kuřecí řízky rozkrojíš podélně na půl, dáš do misky, trošku posolíš, kydneš tam tak 3 lžíce té tatarky (už jsem zkoušela i neznačkovou a fakt to není ono, takže opravdu doporučuju jen tu hellman´sku 😉 ), přidáš 2-3 utřený česneky (nebo podle chuti), promícháš (klidně si to můžeš přichystat ráno nebo večer předem), a pak každý to maso napíchneš na vidličku, obalíš z obou stran v mouce a "hodíš" na pánvičku... z obou stran osmažíš a k tomu jsou asi nejlepší brambory ve šlupce s máslem a pažitkou a na talíři dozdobit rajčátky 😵 mňamka 😵 😵 maso je úplně křehoučký a fakt dobroučký 😵 😵

misicka455
11. pro 2011

@peroli ok, díky někdy vyzkouším 😉

kammka
11. pro 2011

@mikkisek http://www.apetitonline.cz/recepty/826-husarske...

je to tak jednoduchý, že jsem zadělala víc těsta

jimmy1
11. pro 2011

brokolicová polévka, kuřecí řízky v troubě, bramborová kaše, okurkový salát, bábovka

falca1
11. pro 2011

Dneska zapečené brambory s cuketou a rajčetem, zákusek amoleta s tvarohem + perník k snídani 😀

adelinka
11. pro 2011

ahojky holky..muzu se pridat?ja teda miluji peceni nesnasim vareni :((( mala ma rok tak mate nekde i receptiky??dekuji

gab7
11. pro 2011

@peroli to zní lákavě 😉 .tatarku kupuje jedině hellman´s,ale nikdy jsem si nevšimla,že je tam recept 😀 .ještě,že je tu tahle stránka o vaření 🙂

gab7
11. pro 2011

@verunka8 můžu se zeptat,jak děláš ten gyros? 😉 díky

petrajavor
12. pro 2011

@brusinka.pusinka mám ještě technickou....na kolik pečeš linecké? bo já sem našla pár receptů a u každého je jiná teplota a moje mamina jej peče taky na jinou teplotu...děkuji 🙂

aaadus
12. pro 2011

@eriska dělala jsem tuhle a je fakt dobrá. I manželovi chutná a to je co říct
http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=10092

petja
12. pro 2011

červená řepa pečená v alobalu a bramborová kaše

simonceli
12. pro 2011

ahoj zdravím po dlouhé době, měli jsme docela rušno přes víkend. Mládě nekontrolovatelně začala zvracet v pátek k večeru, strávili jsme dvě hodiny na pohotovosti v noci, s teplotama, celé to tam pozvracela, měla šedomrtvolnou barvu, zapadlé břško, propadlé tváře, a poslali nás domů, že to nic není a že si máme kdyžtak dojít dopoledne na kapačky, doktor byl arogantní pi.us. Ale pak se to nějak zlomilo na druhej den a začala po lžičkách pít, jíst mi nechtěla skoro nic 3 dny.Ale hlavně že pila, no a teď už je celkem v poho, i jí, ale tak jak jídávala. Náš dětský dr. Jí nasadil dnes ještě nějaké patáky a máme dělat pořádná vydatná jídla. A taky náš dr. říkal, že to je hrůza, že jí měli udělat stěry a v takovém stavu hospitalizovat. 😠 Pohotovost stojí fakt za to.
Takže u nás dnes na oběd kačena se zelím, halušky.
a cukroví už máme taky dosti
vanilkové rohlíčky, linecké, máčená mandlová srdíčka, ořechové čtverečky touha, perníčky, rafaelo kuličky a víc dělat nebudu

gab7
12. pro 2011

marinová kuřecí prsa,hranolky,obloha a vajíčková polévka 😉
a ještě linecké cukroví a rovnou ho slepíme 😉

nemue
12. pro 2011

zeleninový vývar s domácími nudlemi, těstovinový salát s krůtími nudličkami

sarunatko
12. pro 2011

Dneska hovězí guláš s chlebem.

sarunatko
12. pro 2011

@brusinka.pusinka Ahoj, v sobotu jsem si teprve dělala těsto na ty perníčky, tentokrát mám to těsto nádherný, úplně jinačí než poprvé. Asi jsem tam prve něco špatně odvážila. Dneska večer je budu dělat, tak pak písnu, jak se podařily, ale určitě budou super! A tamty první se snědly hned ten den, co jsem je upekla 🙂 Sice byly škaredý, ale fakt výborný.

monako3
12. pro 2011

Holky nevíte co se zbytekm bílků a pomletých pyškotů? Dělala jsem rumové kuličky a umlela jsem toho moc 🙂

eriska
12. pro 2011

my dneska hovězí vývar s nudličkama, muž se ho nemůže nabažit, pak dojíme karbenátky s bramborem a k véče bude rajská s kuličkama..
@aaadus díky moc, jestli bude chvilka, vyzkošíme🙂
@monako3 tak z piškotů třeba další kuličky, vosí hnízda a z bílků kokosky, laskonky nebo třeba pusinky...koukni o pár stránek dál, receptíků je tu hafo

zuhur
12. pro 2011

@brusinka.pusinka prosím, volám HELP. dělám těsto na perníčky - podle tebe, ale připadá mi strašmě měkké. mám strach, že z toho ani nic nevykrojím 😢 😅

moudivlacek
12. pro 2011

@zuhur ja davam testo na den na lednice odpocinout

ined77
12. pro 2011

ahojky 🙂 ,
mohla bych některou z vás poprosit o receptík na rafaelo kuličky? 🙂
předem děkuji 🙂 !

sarunatko
12. pro 2011

@zuhur jéje, stejný problém jako já poprvé - odvážilas správně mouku?