Co dnes vaříte?

crca
9. led 2011

Pokud už tady takové téma je tak se omlouvám,ale už vůbec nevím co vařit 🙄 Tak mě tak napadlo,že by to bylo dobré téma,aspoň bude z čeho vybírat. 😅 Je nám 20 měsíců,takže už vařím tak nějak to,co jíme my,jen to moc nesolím a nekořením,ale to si člověk upraví podle svého,jen nemám už fakt inspiraci 😒 Dneska jsem udělala jen porkovou polívku 😀

pelenka
9. únor 2012

@raza No pokud je nerpomíchaný, tak je to chyba pekárny. Je tam vrtulka? A točila se? Nebylo třeba tak tuhé těsto, že to neutáhla?

raza
9. únor 2012

@pelenka asi to bola moja chyba, skúsila som dať teraz druhý krát a miešalo sa to teda úúplne inak. asi som pri prvom raze zle nasadila ten hák na miešanie, cesto sa nerozmiešalo 😝 ale teraz to vyzerá, že to dopadne dobre 🙂 uvidím o 2,5hodiny 😀

brusinka.pusinka
9. únor 2012

@petrajavor ano obyčejný pášek pudinkový 😉
Svačinka naší Karamelky 😀

petrajavor
9. únor 2012

@brusinka.pusinka díky...z tebe mám vždycky hlad 😝

brusinka.pusinka
9. únor 2012
eriska
9. únor 2012

my dneska dojedli kančí guláš s těstovinkama a s chlebíkem

holky, prosím vás, babinka má o víku narozky, chtěla bych ji překvapit dortíkem, ale má cukrovku, nemáte nějaký receptík na dort bez cukru? jako kdyžtak udělám slaný dort, ale ráda bych "sladký" ona pro nás vždy napeče a sama chudák jen kouká, tak bych chtěla, aby si dala taky baštu..

brusinka.pusinka
9. únor 2012

@eriska co tento teda dia dort jsem jěště nědělala není pro koho 😀 možná se ti zalíbí
http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=110430

eriska
9. únor 2012

@brusinka.pusinka no, vidíš, to mě nenapadlo, mrknout na mmb, já automaticky píšeu sem, páč ty jsi nevyčerpatelná studnice receptíků, tak ani jinam nekoukám..jdu ustrojit prcka a omrknout to..takhle na rychlo vypadá dortík zajímavě..a vše na něj doma😉

jimmy1
9. únor 2012

pečené kuře, karlovarský knedlík, dýňové zelí

monivo
9. únor 2012

@pitruskaskarolinkou k těm včerejším rohlíčkům - jíte jen takhle samotné nebo něco k nim? A našla bych tu někde recept? Děkuju 🙂

weri1
9. únor 2012

holky prosím prosím, na které stránce je recept na kouskový knedlík?

gab7
9. únor 2012

@brusinka.pusinka
@kulenka tak my dnes upekli se synem majolkovou 😉 ,na těsto mi syn při chutnání řekl:mami,to těsto divně chutná 😒 .Tak jsme do něho ještě přistrouhali nahrubo dvě jablka 😉 ,a říkám mu:neboj bude dobrá 😉 .A je vynikající 😀 😀 😀 Myslím,že zítra budeme péct další 😀

gab7
9. únor 2012

@renny7 já dělám šneky na sladko z kynutého těsta,tzv. skořičáky,těsto se rozválí potře máslem a posype skořicovým cukrem 😉

nikiii
9. únor 2012

My jsme se dneska "odbyli" hranolkama a smaženým hermelínem, a zítra jsme zvaný na oběd od švagrušky, tak už se moc těším 🙂

zelvy
9. únor 2012

Ahoj, dnes byl smažený květák s bramborem, okurkový salát

gab7
9. únor 2012

@nikiii smažený hermelín miluju 😵 😵 😵

zuhur
9. únor 2012

Tak moje dnešní dílo - vzhledově nic moc, ale snad budou aspoň dobrý 😀

@gab7 na šneky jsme myslela dneska - našla jsem je v kuchařce 😉

zuhur
9. únor 2012

@nikiii ježíííííííš já už jsem neměla hranolky ani nepamatuju

weri1
9. únor 2012

tak dnes druhá zkouška šneků a byly krááásnýýýýý a dobrý 😀

gab7
9. únor 2012

@zuhur vypadají krásně...přímo k nakousnutí 😵
skořičáky budu dělat o víkendu,doma už je o ně sháňka 😀

gab7
9. únor 2012

@weri1 byly??? 😀 už se po nich zaprášilo??? 😀

weri1
9. únor 2012

@gab7 byli....to je ale hrubka 😀 😀 😀 jj zaprášilo hned ráno 😀 😀

gab7
9. únor 2012

@weri1 jsem opisovala 😀 😀 😀

gab7
9. únor 2012

@weri1 u nás taky nikdy nevydrží,hned mi je jedí ještě teplé z plechu 😀

crca
autor
9. únor 2012

kuřecí a vepřové řízky s bramborem a čalamáda a odpoledne perník s čoko polevou 😉 Polévky poslední dobou nedělám,páč mě je nechtěj 😠 😀 a zítra hrachová kaše s domácí klobáskou 😵

zuhur
9. únor 2012

@gab7 děkuju. Já jsem si říkala, když mi zbylo trochu kynutýho těsta, že je rovnou udělám, ale nakonec jsem z toho splácla čtyři placky jen s marmeládou - nechtělo se mi už nic vymýšlet.

monivo
9. únor 2012

@gab7 můžu se zeptat, děláš je z klasického kynutého těsta, posypeš skořicí, máslem? My takhle občas děláme závin z kynutého těsta s čokoládou. To bude asi podobné.

falca1
10. únor 2012

@zuhur krásný - povedly se ti - kolik jsi jich teda nakonec udělala? 😀

eriska
10. únor 2012

u nás dnes bude kuřecí vývar s nudličkama a aby toho kuřecího nebylo málo, tak pro malýho podušený prsa se zeleninkou a těstoviny, pro dospěláky čína s hranolkama😉

babulinkab
10. únor 2012

hrachová polívka s chlebovýma krutonama
zapečená cuketa s ml. masem a sýrem, šťouchané brambory, ledový salát 😉 😉 😉