Co dnes vaříte?

crca
9. led 2011

Pokud už tady takové téma je tak se omlouvám,ale už vůbec nevím co vařit 🙄 Tak mě tak napadlo,že by to bylo dobré téma,aspoň bude z čeho vybírat. 😅 Je nám 20 měsíců,takže už vařím tak nějak to,co jíme my,jen to moc nesolím a nekořením,ale to si člověk upraví podle svého,jen nemám už fakt inspiraci 😒 Dneska jsem udělala jen porkovou polívku 😀

edeltraut
9. bře 2013

Potřebuju zpracovat hovězí, tak dnes příprava na zítra a pondělí.
http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=60752 a http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=7600
V pondělí udělám ještě kulajdu.

weri1
9. bře 2013

@samanka_alice já dávám lučinu aby to bylo zdravější 🙂

nikiii
10. bře 2013

Uzená polévka, smažený květák, bramborová kaše a červená řepa. A ještě dojídáme včerejší broskvový koláč, je výborný, doporučuji moc http://www.toprecepty.cz/recept/32793-broskvove...

prdecek
10. bře 2013

na oběd zbytek sekané a brambory, kuřecí vývar s domácím drobením a na večeři škarkové placky 🙂

janicka1984
10. bře 2013

vepř. panenka v listovém těstě, žampiónová omáčka, brambory 🙂

monyliny
10. bře 2013

U nás dvě polévky-květáková pro děti a muži jsem udělala bramboračku 🙂 K druhému chodu bude br.kaše a rybička pečená na másle ....a salátek 🙂

pajenka
10. bře 2013

Krémová bramborová polévka, včera filé na másle s bramborem, ledový salát s dresingem ze zakysanky a dnes vepřové na houbách, jasmínová rýže

timbouctou
10. bře 2013

Plněné lily směsí z mletého masa, brambory. Trochu směsi zbylo, udělala jsem to na pánvi s vnitřkama z lilků a zeleninkou a rýží.
květáková polévka a dnes se pokusím o květákové placičky.

babulinkab
11. bře 2013

kuřecí vývar
rizoto se sýrem, ledový salát

ratatooy
11. bře 2013

knedlík maso zelí

sabisek
11. bře 2013

Dneska dojidame zbytky z vikendu (chicken pie). Zitra to vidim na nejake testoviny. 🙂

helcenka
11. bře 2013

Děti mají prázdniny, takže budu "vyvařovat" celý týden. Dnes tedy na přání děti špagety s boloňskou omáčkou, mletým masem, hráškem, mrkví a sýrem. Já dojím vepřové plecko s hráškem z víkendu.

sabisek
11. bře 2013

Jak koukam na bolonskou omacku, vzpomenla jsem si, ze jsem nekomu pred casem slibila recept na bolonskou podle me mamky - tehotensky mozek, opmlouvam se za zpozdeni, tady to je:
Osmahnout cibulku, na ni dat lzicku mlete papriky, po cca minutce pridat nakrajene maso (mamca dava kureci, kruti ci veprove), az zhnedne zajit vodou (ne moc, jen aby maso bylo zakryte), pridat kecup (mamca micha napul ostry anapul jemny, ne rajcatovy protlak), dat trosku pepre, soli, kminu a varit cca 30 minut. Na konci pridat propasirovany cesnek a povarit cca 2-3 minutky. A je to. 🙂

aaadus
11. bře 2013

Krupičková polévka, malý boloňské těstoviny, já čočku s vajíčkem. A upekla jsem čokoládovo-citronové sušenky

ratatooy
11. bře 2013

holky vy teda vyváříte kdy to jako stíháte 😀 a ješte vas to baví 😀 😀

monyliny
11. bře 2013

U nás zapečené těstovinky se špenátem,smetanou a sýrem....a upekla jsem perník s čoko polevou 🙂

renny7
11. bře 2013

@aaadus ty sušenky vypadají skvěle 🙂 Můžu poprosit o receptík? 🙂

zuzi82
11. bře 2013

@aaadus taky prosím o receptík 😉 Vypadají krásně

adelka89
11. bře 2013

my jsme dnes měli medové kuřátko se zázvorovou krustou a pečenou rýží se špaldovými kroupami. Ještě jsem upekla banánovo čokoládové mufinky 🙂

aaadus
11. bře 2013

@renny7 @zuzi82 tady je http://www.kitchenette.cz/clanek/66-cokoladovo-... Jen se mi nerozplácly tak jako na obrázku 😠

zuzi82
11. bře 2013

@aaadus Díky, ty je máš teda hezčí než jsou tam na obrázku, ale jinak krásné stránky, 😉

nellygray
11. bře 2013

Telecí kýta na paprice s rýží.

renny7
11. bře 2013

@aaadus děkuju 🙂

aaadus
11. bře 2013

@zuzi82 já nad těmi stránkami sedím snad denně 😀 A nevím co dřív upéct 😀

brambora20
11. bře 2013

Dnes zeleninový vývar s jáhlami, kapustové karbenátkys vařeným bramborem.
Zítra hovězí vývar, koprovka s masem a vejcem, vař.brambor.

beruskanula
11. bře 2013

dnes dojidame ze vcera- kureci cinu a na zitra jsem ted dodelala testoviny zapecene se zeleninou🙂
🙂

pajula
11. bře 2013

kuřecí stehýnka,brambor a okurkový salátek

kristi
12. bře 2013

dneska budou tortilly

glimmer
12. bře 2013

kuřecí maso v bramboráku, sice matlačka a výborný ...

edeltraut
12. bře 2013

Rodičové dojídají roštěnou a ptáčky. Děti vývar a palačinky.