Co dnes vaříte?

crca
9. led 2011

Pokud už tady takové téma je tak se omlouvám,ale už vůbec nevím co vařit 🙄 Tak mě tak napadlo,že by to bylo dobré téma,aspoň bude z čeho vybírat. 😅 Je nám 20 měsíců,takže už vařím tak nějak to,co jíme my,jen to moc nesolím a nekořením,ale to si člověk upraví podle svého,jen nemám už fakt inspiraci 😒 Dneska jsem udělala jen porkovou polívku 😀

sirael4
21. kvě 2012

přemýšlím dneska o čočce, nebo něčem takovém rychlém...nápady?

1luciferka1
21. kvě 2012

@sirael4 pokud máš loupanou červenou čočku, tak ji nemusíš ani vařit, stačí zalít vařící vodou 🙂

u nás dnes chřestová polévka a tortilly s kuřecím masem a česnekovým dresinkem

nikiii
21. kvě 2012

My jsme na dnešek dostali od tchyně kuřecí řízky s kaší, takže dneska nevaříme 😎 A v ledničce máme ještě domácího krtka, tak to mám dneska bez práce absolutně.

anieanne
21. kvě 2012

Na oběd rizoto, a na večeři asi přírodní kuřecí plátky, a k nim brambory s cibulí ze včera.

kristi
21. kvě 2012

dneska neco dietniho - salat s kurecim masem, pro Miu platek s kasi...ale jedu do Ikei, tak mozna vemu neco dobreho tam 🙂

brusinka.pusinka
21. kvě 2012

dnešní obídek🙂 zeleninová polévka a salátek nudlový a pečené kuře.-)

finezuza
21. kvě 2012

holky, chtěla bych zkusit kuskus, neznáte nějaký dobrý, odzkoušený recept? Třeba se zeleninou a kuřecím masem, nebo cokoliv, fantazii se meze nekladou.

romcovaklarka
21. kvě 2012

@finezuza Mňam 😵 http://www.labuznik.com/recept/hermelinovy-kuskus/ Ale je to trochu něco jiného, než jak je člověk zvyklý na kuskus. Jinak narychlo dělám jen tak, že do něho zamíchám okurku, rajčata, papriku, olivy a fetu nebo balkánský sýr 🙂 (ale bacha pak na solení, sýr je dost slaný). Podle mě jakákoli zelenina a kuřecí masíčko půjde k sobě, třeba i cuketka, hrášek, kukuřice...

finezuza
21. kvě 2012

@romcovaklarka díky, s tou zeleninou to zní dobře, já to nikdy nevařila ani nejedla, tak chci zkusit, takže se kuskus jen dá do vařící vody, chvilku se nechá a pak se do toho zamíchá třeba grilovaná zelenina? cuketu mám koupenou 🙂

romcovaklarka
21. kvě 2012

@finezuza Já dělám ten samotný kuskus tak, že smíchám suchý kuskus s trochou oleje, aby se jím jakoby všechen omastil, ale nezůstal tam žádný olej navíc. Když dělám pro 4, tak toho oleje tak lžíci. A pak je tam většinou i na tom balení napsaný poměr vody, kolik vody na kolik kuskusu, aby se to tak akorát vsáklo - zaleješ vařící osolenou vodou, promícháš a necháš 10 minut zaklopené a hotovo. Jo taky jsem dělala s brokolicí, i mrkev jsem tam dávala (ale trochu povařenou, aby nebyla úplně tvrdá), prostě oc se doma najde, myslím, že jakou zeleninu máte rádi, nebo kombinaci, tak můžeš použít a podle toho, jestli je to něco tvrdého jako mrkev, tak bych to trošinku ovařila, jinak dala i syrové. S grilovanou zeleninou by to myslím bylo úplně super 🙂 ještě na nějakých bylinách, třeba oregáno nebo provensálské bylinky, hmmm začíná mě honit mlsná 😀

finezuza
21. kvě 2012

@romcovaklarka díky za radu.

brusinka.pusinka
21. kvě 2012

@finezuza a supr je nasladko🙂 😀 recepty jsme tu už dávala kukni sem do seznamu https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/seznam-r...

pitruskaskarolinkou
21. kvě 2012

lasagne ala bolognes 😵

oli26
21. kvě 2012

Holky prosím nemáte nektera doma testovinovou ryzi? Potřebuju vědet jak dlouho se vaří díky 🙂

oli26
21. kvě 2012

@cervena_vila mas tu prosím někde recept na tu svickovou ? Dekuju 😀

laloona
21. kvě 2012

Dneska brownies a kuřecí směs s rýží 🙂

terkat22
21. kvě 2012

Prirodni rizek zapeceny s broskvi a syrem a hranolky a jako dezert vdolecky -)

cervena_vila
21. kvě 2012

@oli26 Svickova na smetane z papinaku: na dne hrnce na masle opecu cibuli, prihodim na kousky maso, aby se zatahlo. Pridam dve nakrajene mrkve, petrzel a kus celeru, zaliji horkou vodou, aby bylo maso ponorene - snazim se, aby nemuselo byt vody moc. Dva-tri bobkove listy, tak pet kulicek noveho koreni a varit. Po 3/4h vylovim maso a koreni, pridam smetanu, sul a rozmixuju. Hotove. Dle osobni chuti se da pridat hnedy cukr. Maso libovolne hovezi, zmekne kazde. S krutim taky moc fajn.

kristi
21. kvě 2012

dneska jsme měli k večeři totok: kuřecí závitek s parmskou šunkou, nějakým ležérně smradlavým sýrem z Italie, 2 listky bazalky, zabalit, upéct v troubě. K tomu kaši podle Zdenka ( fakt luxus) a salát, co jsem odkoukala v Turecku

handm
21. kvě 2012

@kristi Ty jsi umělec😉🙂🙂

kristi
21. kvě 2012

@handm ale houby 😎

handm
21. kvě 2012

@handm tak co, byl crisp?!🙂

handm
21. kvě 2012

@kristi Taky tam byly?!😀 Ne, vážně, vypadá to super!🙂 Já tahle upravená jídla miluju😉

aaa
21. kvě 2012

@kristi Jak se správně dělá kaše podle Zdeňka? 🙂

handm
21. kvě 2012

@beruskanula jsem si to poslala sobě, nicméně dotaz zněl - byl crisp?!😀😀

beruskanula
21. kvě 2012

@handm : jj, byl 😵 😵 😵 😀 😀 😀 😀

bez zmrzky 😀 , ale byl... 😵 😵 😵

handm
21. kvě 2012

@beruskanula Paráda!🙂 U nás taky bez zmrzky..😉🙂 Ještě s rybízem a jahodama😉🙂

beruskanula
21. kvě 2012

@handm : 😵 mnam, jahody jsem letos jeste nemela 😉

kristi
21. kvě 2012

@aaa Uvaříme brambory, které v vrnci důkladně rozšťoucháme. Ohřejeme si smetanu a rozehřejeme máslo. Pomalu přidáváme do brambor a nakonec přidáme trochu muškátového květu. Nakonec dáme vše na talíř a posypeme orestovanou zeleninou a okolo přilijeme omáčku.

misto mleka smetanu proste

kristi
21. kvě 2012

brambory musi byt typ C - na kasi, ja je uvarim,nejprve stouchnu v hrnci stouchadlem, pak vezmu tu smes smetany a masla a pomalu prilevam a mezitim jedu slehacem, napr. takovym http://www.mall.cz/mixery/eta-multiplo-1088-90000