Co dnes vaříte?

crca
9. led 2011

Pokud už tady takové téma je tak se omlouvám,ale už vůbec nevím co vařit 🙄 Tak mě tak napadlo,že by to bylo dobré téma,aspoň bude z čeho vybírat. 😅 Je nám 20 měsíců,takže už vařím tak nějak to,co jíme my,jen to moc nesolím a nekořením,ale to si člověk upraví podle svého,jen nemám už fakt inspiraci 😒 Dneska jsem udělala jen porkovou polívku 😀

aaadus
10. srp 2012

@janinka23 upekla jsem muffiny jaké máme rádi, udělala pudinkový krém (125ml mléka, půl pytlíku pudinku - do mírně zchladlého vyšlehat trošku másla), tím jsem to potřela a posypala kokosem. Oči jsou z maecipánové plastelíny 🙂

janinka23
10. srp 2012

@aaadus - juu tak to zkusím, tohle se mi moc líbí a jak jsi docílala tu modrou barvu?

aaadus
10. srp 2012

@janinka23 koupila jsem potravinářskou barvu v prášku, nasypala jsem kokos do sáčku + trošku barvy + trošku vody a protřepala. Jen se to neobarvilo rovnoměrně, byl ten kokos takový žíhaný.

pitruskaskarolinkou
10. srp 2012

Losos pečený na másle a kmínu, pažitkové brambory, 2.příloha opečená cuketa s fazolovými lusky

handm
10. srp 2012

U nás dneska krůtí plátek s bramborama, chystám se na "štrůdl na plech", bo se na nás o víkendu chystají nějaké návštěvy..🙂

popellka
10. srp 2012

špagety 😀

kixi
10. srp 2012

testoviny Barilla s tvarohem, vlasskymi orechy, maslem, slazene trtinovym cukrem

timbouctou
10. srp 2012

tak táta si vyrobil úúúžasnou kulajdu, škoda že nemůžu houby 😢 udělala jsem sekanou plněnou párkem, vejcem a okurkou a ještě k tomu bude kysankový bramborový salát. A až to sníme, tak zelené fazolky se smetanovou omáčkou a brambor.

michamicha
10. srp 2012

já vařím na zítra segedin s kynutym knedlíkem a čočkovou polívku 🙂

xuxie
10. srp 2012

Na víkend: kedlubnová polévka s bazalkovým pestem a parmazánem, lasagne s hovězím, lilkem a cuketou s rajčatovou omáčkou a sýrem.

asus
11. srp 2012

@aaadus je ty sou bezvadný a receptik?by byl 😎

heaven_angel
11. srp 2012

špenátová polévka, halušky se zelím a slaninou, tvarohový a jablečný štrůdl..

augustka
11. srp 2012

Rajská omáčka s luskem a těstoviny

nikiii
11. srp 2012

Zeleninová polívka, a jen pečený brambory s česnekem a mlíkem. A nějaká buchta na odpoledne pro návštěvu, to ještě nevím jaká.

aaadus
11. srp 2012

@asus tady na začátku stránky jsem popisovala postup 😉

My dnes žemlovka, odpoledne jedeme k našim na víkend, to jsem upekla čokoládový dort

prdecek
11. srp 2012

květáková polévka, dušená mrkev, pečená krkovice a brambory 🙂

2hanah
11. srp 2012

Výborná dršťková polévka z hlívy ústřičné a vařená brokolice se sýrovou omáčkou a brambory.

babulinkab
11. srp 2012

kuřecí vývar pro nemocný dětičky
katův šleh, těstoviny

kristi
11. srp 2012

bramboračku a křidýlka s chlebem, zítra bude u tchýně králik s chlupatýma a večer pečínky s česnekem a kefírem. Na večer dneska ještě obložený talíř

ia.
11. srp 2012

včera grilovačka - děti grilovací párky z Lidlu 95% masa, dospělí namarinovaná krkovice v oleji, koření a bylinkách, jako příloha zelené fazolky se slaninou, a pita chleba lehce opečený na grilu a potřený olejem s česnekem.
dnes losos s kaší, zíra čočková polévka (poprvé po 10 měsících, přestávám kojit), špagety s olivovým olejem, česnekem, sušenými rajčaty, bylinkami a mozzarelou.

xuxie
11. srp 2012

Pro Martínka ještě zapečený losos na tymiánu a citronové trávě s mrkví, brokolicí a bramborem. Ty lasagne byli na něj moc pálivé (jsem to přepískla s chilli v omáčce).

pitruskaskarolinkou
11. srp 2012

Dneska polévka z dýně Hokaido a opečená jitrnice s bramborem a kys.zelím, ke kávě cuketová bábovka 🙂

handm
11. srp 2012

Dneska jsme měli těstoviny s krůtím masem na zelenině a loupaných rajčatech.
NA zítra grilované plněné papriky s bramborem. A nejspíš nějaký salát.
Dopoledne bude návštěva, tak tu mám štrůdl, apple/peach crisp 😀 Pak nějakou roládu od babičky a další řezy a možná se ráno vybičuju k nějakému minichlebovému dortíku😉🙂

nikiii
12. srp 2012

Já dneska dojídám kačku, zelí a br.knedlík, zbytek rodiny má kuřecí řízečky, a ještě bude citronová babetka na odpoledne s sebou na kolotoče.

cervena_vila
12. srp 2012

Těstoviny s cuketami, pro manžela s tuňákem.

luznicarka
12. srp 2012

Na zítra už po několikáté vařím kotrče a bude dršťová 🙂 mňam jen tý práce je moc s tim ☹

ange_de_la_morte
12. srp 2012

dneska bramboračka a pečené kuře s bramborem a rajčatový salát, zítra nejspíš zbytek polívky ode dneška a těstoviny s čímsi, uvidíme co zítra vymyslím a upeču švestkový koláč

nikiii
13. srp 2012

brambory, zbytek řízků a ještě udělám cukeťák na plech a zeleninovej salát.

kristi
13. srp 2012

špagety pomodoro budou k veceri, obed si dam nekde venku

hribek
13. srp 2012

holky mam doma asi 3 cukety poradte neco dobryho, asi bez masa.diky