Co dnes vaříte?

crca
9. led 2011

Pokud už tady takové téma je tak se omlouvám,ale už vůbec nevím co vařit 🙄 Tak mě tak napadlo,že by to bylo dobré téma,aspoň bude z čeho vybírat. 😅 Je nám 20 měsíců,takže už vařím tak nějak to,co jíme my,jen to moc nesolím a nekořením,ale to si člověk upraví podle svého,jen nemám už fakt inspiraci 😒 Dneska jsem udělala jen porkovou polívku 😀

weri1
14. led 2012

@lenam já dávám jen mletý, koření podle chuti, vajíčko a trochu mouky nic víc

lenam
14. led 2012

@weri1 děkuji.

tygrous
14. led 2012

@lenam 😉 Karbanátky: mleté maso (většinou vepř.+hov.) + vejce + cibule najemno a česnek + sůl a koření dle chuti (pepř, kmín, paprika, majoránka nebo většinou dávám už hotovou směs na mleté maso nebo jsme si právě oblíbili tu čubricu), někdy + lžička hořčice, kečupu apod., možno zahustit strouhankou nebo namočenou houskou v mlíku...

lenam
14. led 2012

@tygrous Opravdu moc děkuji. Já to dříve neměla moc ráda, a proto jsem to nevařila, ale jak jsem těhotná, tak mě honí chutě. 😀

weri1
14. led 2012

jj česnek a majoránku jsem zapoměla, dávám vlastně vše co @tygrous jen bez strouhanky, rohlíků atd

brambora20
15. led 2012

dnes krůtí gulášek a kolínka se sýrem
rajská polévka s nokama

sarunatko
15. led 2012

My dnes máme karbenátky a brambory, polívku hrstkovou od včerejška.

moudivlacek
15. led 2012

hrachovka kureco stehynka br kase

leentilka
15. led 2012

Roštěná s rýží. Polévka s knedlíčkama.

gab7
15. led 2012

my dnes máme hovězí vývar s nudlemi a čínské řízky s bramborem 😉

čínské řízky: 500g kuřecích prsou
3 vejce
1 menší pórek
1/2lžičky pepře-dávám míň,trošku soli
špetka moučkového cukru
1lžička grilovacího koření
---) naložit na 24hodin
---) smažit na větším množství oleje
Dobrou chuť 😉

petrusam
15. led 2012

kuře na sladko s rýží a bramboračka 😉

pelenka
15. led 2012

U nás dnes kuřecí roláda s kaštanovou nádivkou a brambory. A udělaly jste mi chuť na kapustové karboše, tak ty budou asi v týdnu, to mě muž nepochválí, u nás se totiž dává do nich kapusta, maličko uzeného pro chuť a vůni a k tomu sojová šunková drť🙂. Akorát nemám mlýnek na maso, tak to budu muset zkusit mixérem🙂.

raaad
15. led 2012

bramborová kaše a kuřecí řízečky obalované v kukuřičných lupínkách 🙂

babulinkab
15. led 2012

frankfurtská polévka
smažené vepř. řízky, br. kaše a okurkovo-rajčatový salát

misula.g
15. led 2012

My budeme mít pivovarský tokáň (vepřové na pivě) s rýží

eimmy
15. led 2012

plněné bramborové knedlíky s uzeným, zelím a cibulkou a kuřecí vývar

pajula
15. led 2012

my máme od včera,co vařil manžel 🙂 a to je vepřová kýta s bramborem na červeném vínečku 🙂

helcas
15. led 2012

hovězí polévka, čočka s volským okem 🙂

llluckaaa
15. led 2012

Pórková polévka, vepřové s kedlubnovou omáčkou a rýží.

marcelkap
15. led 2012

lasagne

beruskanula
15. led 2012

hovězí vývar a povidlové buchty

falca1
15. led 2012

přírodní kuřecí plátek se sýrem, opečené brambory, tzaziky a kuřecí vývar 😀. Zákusek jablečný štrúdl, mňam 😀

marecek4
15. led 2012

u nás dnes bylo vyslyšeno přání na smažák s hranolkama a tatarkou-jenmalý ji nedostal

lorreine
15. led 2012

Ja dnes nevarim, pretoze manzel mi robi moj oblubeny salat s lososem. Je to jeho specialita a ja to proste milujem. Ale urobila som rano citronovy kolac, tak mame aj dezert. Inak ste ma tu ale dost inspirovali, zajtra teda asi smazak 🙂.

eriska
15. led 2012

@tygrous tak já je dělám jen z vepřového mletého, osolím, opepřím, majoránka, česnek, oregano, tymián..bez vajíčka, bez rohlíků, když je potřeba, tak trošku strouhanky..jinak karboše ještě ve strouhance obalím, čevábo neobaluju a dělám oboje v troubě na plechu..
@llluckaaa prosím, prosím receptík na kedlubnovou omajdu..děkuji moc😉

a my dneska na luxusní srnčí svíčkové, strejda se vytáhnul..ještě teď mi je těžko, jak jsem se přež....😀DDD

llluckaaa
15. led 2012

@eriska Asi tě nepotěším, v podstatě není co psát... Na cibulku jsem hodila maso, osmahla, osolila, okořenila, přidala nakrájenou kedlubnu a pak společně dusila v papiňáku.

eriska
15. led 2012

@llluckaaa aha, takže to je spíš maso s kedlubnou, než s kedlubnovou omáčkou, já myslela, jestli to nebude nějaká smetanová, nebo tak..ale i tak to zní dobře..děkuju

cervena_vila
15. led 2012

Dnes po výletě jsem vytáhla z mrazáku boloňské ragú, uvařila špagety a byla to mňamka.

kuratkol
15. led 2012

Ahojky, nemáte nějaký recept na lehký a dobrý dortík ? Díky

kuratkol
15. led 2012

My dnes obědvali úžasné naložené maso a hranolky.