Co dnes vaříte?

crca
9. led 2011

Pokud už tady takové téma je tak se omlouvám,ale už vůbec nevím co vařit 🙄 Tak mě tak napadlo,že by to bylo dobré téma,aspoň bude z čeho vybírat. 😅 Je nám 20 měsíců,takže už vařím tak nějak to,co jíme my,jen to moc nesolím a nekořením,ale to si člověk upraví podle svého,jen nemám už fakt inspiraci 😒 Dneska jsem udělala jen porkovou polívku 😀

kammka
20. bře 2013

včera jsem dělala zelňačku, velký hrnec.. a taky srdíčka na smetaně s rýží.. obojí jsme měli i dnes já k obědu srdíčka a pak my všichni k večeři zelňačku.. zítra jedem k zubařce, tak nevím , cco bude, řekla bych, že až večeře, v pátek netuším, podle toho, co zítra koupíme, co mně ve městě napadne.. a sobota netuším, jdem na maškarní..

ratatooy
21. bře 2013

@sofinulik no to je dobra vec ale to bych u nas jedla jenom ja

edeltraut
21. bře 2013

Květákové placičky s bramborem, polévka vývar s domácími nudlemi 🙂

sarunatko
21. bře 2013

Žampionová omáčka, bramborové noky.

maxiiim
21. bře 2013

Krémová květáková polévka,dušené hovězí,mrkev a brambory. A dostala jsem chuť na bramborové placky,tak asi na večeři nebo zítra....

timbouctou
21. bře 2013

zeleninová krémová polévka, vepřošpenátobramborknedlo 🙂 zítra sekaná plněná vejcem, párkem a okurkou, brambor, rajčatový salát. A já si asi upeču dnes pstroužka z mrazáku.

ia.
21. bře 2013

prcek má teleci dušené s br kaší a já si dělám hrnec kulajdy s domácími sušenými hříbky, s domácím koprem vytáhnutým z mrazáku a domácím vajíčkem 😅

blahova_andrea
21. bře 2013

musaku

monyliny
21. bře 2013

Polévka ze včera-brokolicový krém s krutónky,já dojídám francouzský br.a manželovi jsem vytáhla z mražáku kančí guláš a jen jsem k němu udělala těstoviny 😉 a ke kávě jsou ještě broskvové řezy...Ještě musím upéct medovníčky-manžel má v sobotu mecheche s myslivci,tak ať se hezky uleží🙂

pajdula
21. bře 2013

zapečený lilek s bramborem 🙂

dandik
21. bře 2013

Francouzské brambory a mazanec

sofinulik
21. bře 2013

kapustickova polevka a kureci jatra na cibulce, k tomu bramborak z trouby a taky ryze, komu jak bude libo 😉

valea
21. bře 2013

Nemáte prosím některá z vás dobrý recept na rybí karbanátky?

orchidejka
21. bře 2013

Prosím prosím pár receptů na nějaké prima těstoviny by nebylo??? Dochází mi inpirace. Můžou být těstovinové saláty po studenu i zapečené těstoviny. Díky, díky, díky...
A přidám recept na jedny zapečené:
Uvařit těstoviny - né uplně do měkka, budou se ještě péct, osmažit kuřecí maso - já dávám stehenní řízky na gril. koření. Až je maso osmažené, nasypu na něj zelené olivy bez pecky, mezitím si připravím bešamel. Ten pak naliju na maso, nasypu na to těstoviny a pořádně zamíchám. Do zapékací misky dám půl těch těstovin smíchaných s masem, olivami a bešamelem, naliju na to kečup a nasypu druhou polovinu. Nahoru nastrouhám nivu a dám zapéct do trouby. Je to mňamka a ještě lepší mňamka je to až druhý den. 🙂

svasa
21. bře 2013

Dnes zapečený lilek s hermelínem a anglickou slaninou a k večeři bude buřtguláš a porková polévka

ia.
21. bře 2013

holky chci se zeptat, budete vařit něco spešl na velikonoce, resp. už jste uvažovaly nad jídlem na příští víkend + pondělí? díky za tipy

zuzi82
21. bře 2013

@ia. U nás mnohaletá klasika. V pondělí je kuře s velikonoční nádivkou s kopřivama. 😉

brusinka.pusinka
21. bře 2013

dnešní zapečený kari květák s bramborem a červenou řepou 🙂

luznicarka
21. bře 2013

@zuzi82 Mno kopřivi asi nebudou ☹ se obávám, ale prej maj stejnej účinnek i pupeny ze stromů 😀

babulinkab
22. bře 2013

cuketová krémová polévka, zbytek čočky
zítra upeču holandské řízky, k tomu bude br. kaše a ledový salát

lucyvivien
22. bře 2013

sviečková s knedlíkami, šlahačkou a brusinkami 🙂 Zeleninový vývavr

mjanca
22. bře 2013

Holky, koprivy normalka sbirate nekde venku?

mjanca
22. bře 2013

jinak u nas dnes veprove v mrkvi s bramborem a polivku jeste nemam rozmyslenou 🙂

blahova_andrea
22. bře 2013

musaka ze včerejška a bramboračka s houbami

helcenka
22. bře 2013

Dneska premiéra - pohankové rizoto, tak snad se mi povede a bude všem chutnat.
Zítra budou krůtí plátky s hříbkovou tmavou omajdou a rýží a v neděli polévka - ještě promyslím jaká a bramboráky.
A budeme na přání dětí péct perníčky.

monyliny
22. bře 2013

Kuřecí vývar s drobením a bramboráky....

ia.
22. bře 2013

dneska se dojídá kulajda a pak je špenát s bramborem a volím okem. Zítra bude brokolicový krém s krutonkama a zapečené boloňské těstoviny s parmazánem a v neděli hovězí vývar s nudlema a hovězí na hříbkách s jasmínovou rýží.

eyael
22. bře 2013

gulášová polévka v dětské úpravě (se zeleninkou a bez česneku), grilovaná polenta a přírodní vepřové kostky

krakorka
22. bře 2013

Tak u nás dnes bramborovo-celerovo-mrkvová kaše a losos s tymiánem a do mrňouse to padalo jak vojáci do krytu 😉

blahova_andrea
22. bře 2013

@krakorka tak to se vůbec nedivím 😉