Co dnes vaříte?

crca
9. led 2011

Pokud už tady takové téma je tak se omlouvám,ale už vůbec nevím co vařit 🙄 Tak mě tak napadlo,že by to bylo dobré téma,aspoň bude z čeho vybírat. 😅 Je nám 20 měsíců,takže už vařím tak nějak to,co jíme my,jen to moc nesolím a nekořením,ale to si člověk upraví podle svého,jen nemám už fakt inspiraci 😒 Dneska jsem udělala jen porkovou polívku 😀

jankavranova
15. kvě 2016

Fazole s rýží 🙂

adrianka1712
15. kvě 2016

Čínu 🙂

katka_mel
17. kvě 2016

Vepřové játra orestované na cibulce s bramborem a tatarkou

kika_21
17. kvě 2016

Špagety s kuřecím masem, omáčka bílá s bylinkami a sýrem.

katka_mel
17. kvě 2016

@kika_21 Na špagety se chystám zítra. Mám mleté krůtí maso, tak to asi zapeču s nějakou majdou a asi s fazolemi.

misao
9. čer 2016

obalovaný květák s brambory

kolibricek36
9. čer 2016

@misao jé, to jsme měli včera, dneska jsem udělala zavařené lečo(přidala jsem jen párek a vejce), bo nebyl čas něco vymyšlet .... 😎

misao
9. čer 2016

@kolibricek36 dostali jsme od tchýně 2 květáky ze zahrádky a jelikož ho obalovaný můžu, volba byla jasná 🙂

kolibricek36
9. čer 2016

@misao u nás ještě rostou na zahradě - ale zatím nic moc hlavičky - je tu chladněji 😎

radostdeti_cz
9. čer 2016

Zítra budou kynuté jahodové knedlíky. Dnes jsem byla na samosběru ve Vraňanech. Už se všichni na knedlíky těší 🙂

helen_ka
9. čer 2016

guláš s knedlikem a testovinama, zapečené rajské s presutem, mozarelou, bazalkou a kousek celozrneho chleba, smažená játra na cibulce s ryzí, vepřova panenka s grilovanou zeleninou ...

kolibricek36
9. čer 2016

@helen_ka To je na celý týden, že?! Protože tolik vařit denně, bych asi nezvládla ☹

ditta1990
9. čer 2016

Halusky s uzenym a zitra neco z cukety 🙂

katka_mel
14. čer 2016

Vidím, že už to tu moc nežije. My včera zeleninovo-pohankovou polévku a langoše. Zbylo i na dnes.

martunecka
14. čer 2016

Kuře na paprice s mini kolínky 🙂 a linecký koláč s tvarohem 😉

ver_zdr
14. čer 2016

U nás dnes brambory a květák na mozeček 🙂

zvirka
14. čer 2016

Dneska by nad námi výživoví poradci asi zaplakali. Bramborák s anglickou smažený na sádle 😅 Ale aspoň jsem odsávala tuk ubrouskem.

solinka1974
26. čer 2016

Gone little vegan today 😆 Batatove pyre, dusena zelenina a chlebove placky sypane makem

martunecka
27. čer 2016

Kuřecí vývar s kapaním , Pečené nové brambory a holandský řízek .jako zákusek třešnový perník promazany jahodovou marmeládou 🙂

slimacikmia
27. čer 2016

Kuracie nudlicky so smotanovo-syrovou omackou a cestovinami. Rychle a jednoduche.

misao
6. črc 2016

Dnes jsem vařila halušky s uzeným a zelím …jen se po nich zaprášilo 🙂

martunecka
7. črc 2016

Hovezí vývar z kližky (maso bude dnes s koprovou omáčkou) játrová omáčka s rýží 🙂

luca16
7. črc 2016

Smažená cukyna s bramborem.

jsem_dama
7. črc 2016

Zapečené těstoviny s kuřecím masem a baby špenátem

kolibricek36
7. črc 2016

my dneska máme pangasiuse zapečeného se sýrem, brambor, zelný salát, a polívku špenátovou - si dáme zas do nosu 😀 😀 😀

martina468
7. črc 2016

My dnes hovezi vyvar s drobenim,a pecena stehna s bramborem

maxinkaa
7. črc 2016

My dnes plněnou papriku s rajskou s rýží, včera čevapčiči s oblohou, tatarkou, ajvarem, hořčicí a hranolky, o víkendu jedeme pryč a pak bude zelňačka a květákové placičky s bramborovou kaší

zlatkavlk
7. črc 2016

Gnocchi se smetanovou omáčkou z vlastnoručně nasbíraných hříbků a parmezánem, rychlovka 🙂

katka_mel
7. črc 2016

Tak já tenhle týden po skromnu. Guláš od maminky jsme měli na 2 dny, dnes jsem vařila jen kuřecí vývar s nudlemi a zítra se uvidí. 🙂

vercik83
9. črc 2016

Palačinky se špenátem zapečené se zakysankou a sýrem