Co dnes vaříte?

crca
9. led 2011

Pokud už tady takové téma je tak se omlouvám,ale už vůbec nevím co vařit 🙄 Tak mě tak napadlo,že by to bylo dobré téma,aspoň bude z čeho vybírat. 😅 Je nám 20 měsíců,takže už vařím tak nějak to,co jíme my,jen to moc nesolím a nekořením,ale to si člověk upraví podle svého,jen nemám už fakt inspiraci 😒 Dneska jsem udělala jen porkovou polívku 😀

brusinka.pusinka
22. čer 2011

@kackark 😉 a nahoru my jěště dáváme zakysanou vychlazenou smetanu s 2 stroužky česneku a špetkou soli 😉 a to je teprve mňamka 😉 jsme zapoměla dopsat 😉

helisek84
22. čer 2011

@brusinka.pusinka - jo to je přesně ona! vypadá to dobře, že? 😀

brusinka.pusinka
22. čer 2011

@helisek84 joojo my dělali buchtu z bramboráku s hřibami a nbeo se zelím a masem ale toto bude vypadat líp na talíři a určo bude mňamka

kackark
22. čer 2011

@brusinka.pusinka Určitě o víkendu vyzkouším, díky moc 😵

eriska
22. čer 2011

holky, které kupujete hříbky, kde je kupujete a v jakém stavu? 😅 😅 my loni nějak zapomněli nasbírat, a letos mi faaakt chybí..už aby zase rostly
@kackark já dělám tortilly taky s kuřecím, ale naložím do oleje, česneku, a nějakého pikantního koření, já dávám adžiku a dětenické, osmahnu na oleji, přidám papriku, když je a je chuť cuketku, žampiony, tortilly natřu - sobě pomazánkové smíchané s kečupem, manžovi majolku smíchanou s kečupem a navrch směs..

nebo, s mletého kuřecího maska, osmahnout na cibulce, osolit, opepřit, popřípadě okořenit, přidat kukuřici, popřípadě jinou zeleninku dle chuti, a zase na tortilky a můžou se namazat směsí, dát salátek a pak masko..

eriska
22. čer 2011

@zuzi82 zuzíí, receptík..děkuji🙂 to asi nebudou povidlové taštičky,co? 😅 😅

mikkisek
22. čer 2011

Ahoj holky,
tak se také přidám - sice to ode mne nebude taková inspirace jako od brusinky - opravdu klobouk dolů!!! Kdyby sis někdy otevřela restauraci, byla bych určitě stálý host 😀

Dnes jsem dělala kuřecí nudličky s nivovou omáčkou a těstovinami, na svačinu ovocný salát + pudinkovou bábovku od brusinky.

Prosím o radu - koupila jsem listový špenát, chtěla jsem ho udělat jako přílohu k masu, ale byl strašně hořký. Kde jsem udělal chybu? Omyla jsem ho, orestovala na másle a přidala 1 stroužek česneku.

Jinak jsem si zkopírovala všechny zde uvedené recepty od str. 1, kdo by měl zájem, tak přepošlu.

eriska
22. čer 2011

@mikkisek no, se asi schodneme všichni, že na brusinku nikdo nemá😉 ale i tak, je tady spousta super receptíků od dalších kuchařinek šikulek🙂 se špenátem neporadím,já ho dělala jednou, neomyla jsem ho, ale spařila horkou vodou a pak postupovala stejně jako ty 😖 a byl dobrý..

brusinka.pusinka
23. čer 2011

@mikkisek moc děkuji ale opravdu tu jsou supr pekařky a cukrářky a kuchařinky i já občas nabru inspiraci 😉 😉 😉 😉 hold jsme holky šikovný 😉

@mikkisek někdy to bývá u špenátu tak že hio zbírali po květu a on bývá pak hořky, špenátek je jarní rostlina a musí mít křehké mladé lístky . ale do špenátu jako kupující nevidíš 😉 a nebo to mohl zhořknout i ten česnek 😉 😉 😉 . Jinak mu opravdu stačí jen zavadnutí na tom másle nesmí se dlouho připravovat 😉 😝

dneska květákový krém s krutónky a borůvkové lívance 😀
@eriska my máme od loňska ale vm že bratr kupoval v tescu v pytlíkách a nebo v mražené 😉

petule33
23. čer 2011

@mikkisek há bych měla prosim prosim zájem 😉

mikkisek
23. čer 2011

tak dneska kuřecí roláda+brambory, zeleninový salát a k večeři rýžový nákyp

jinak jsem to vyznělo asi špatně že chválím jen brusinku, je fakt, že je tady spooooustu šikovných kuchařinek!

mikkisek
23. čer 2011

@petule33 mám to uložené ve wordu, tak mi písni do IP email a přepošlu ti to.

aemmi
23. čer 2011

@mikkisek jé, můžu taky poprosit o poslání těch receptíků? 🙂

verunka8
23. čer 2011

guláš bez míchání

zuzi82
23. čer 2011

Ahojky,

@mikkisek taky se mi to s tím špenátem jednou stalo a myslím, že to je jak píše brusinka, že byl prostě špatný. Minulý týden jsem dělala z vlastní zahrádky a byl výborný a nezhořknul. Takže to chce asi zkoušet a risknout, nebo kupovat listový mražený. S tím se mi to zatím nikdy nestalo, ale stát se to asi může. Ještě mě napadlo, že to může být taky jejich skladováním, že zhořkne. 😉

@eriska Povidlové to nejsou. Jsou to taštičky z nudlového těsta plněné mletým hovězím masem s pomletou cibulí (mleté hodím do mixéru s nakrájenou cibulí, osolím a opepřím). Taštičky se naplní masem a uvaří v osolené vodě. Já si je polévám rozředěným octem, ale dají se i se zakysanou smetanou. Malému jsem je dala s tou zakysankou a trošku osolila a bylo to taky moc dobré. Manža to vůbec nejí a považuje to za hrůzu, ale příště mu to zkusím nabídnout s tou zakysanou smetanou a třeba tomu přijde na chuť. Když jsem byla ještě s našima, tak jsme jich na oběd dělali kolem stovky. Já snědla tak 35, taťka 30, ségra 20 a mamka 15, protože je dietářka a víc by si nedovolila. 😀

A přidávám foto včerejšího oběda (vařený hovězí jazyk s míchaným bramorem a bílé zelí, sladké a suché po česku) 😉

berenika39
23. čer 2011

@mikkisek já si trhám špenát u babičky a musí to být opravdu čerstvé mladé lístky, takové ty horní, jak jsou to ty už dlouho rostlé, tmavé , tak je to hořké. Když ho kupuješ, tak koukej, aby byl světlý, mladý.
Uvařím vodu, dám ho do vroucí, hned vyndám a nechám okapat. Vymačkám vodu, nasekám a pak dělám jako obvykle. (cibulku na máslo, malinko mouky hladké, přidám studenou vodu, rozmíchám na bešamel, přdám špenát. Pak jedno vajíčko, česnek, sůl, pepř, trošku mléka. Vůbec se to nemusí dlouho dusit, naopak, čím méně, tím lepší to má chuť.

brusinka.pusinka
23. čer 2011

dnešní meníčko 😉

kristi
23. čer 2011

ja jsem si vcera uvedomila, ze o prazdninach budu muset varit obedy, to se mi teda nechceeeeeeeeeeeeee, asi najdu nejakou jidelnu a budem chodit s esusem

zuhur
23. čer 2011

Dneska je jen těstovinový salát. Mě se v tom vedru ani nechce jíst 😅

miriska
23. čer 2011

@zuhur My nemáme nic 😀 uvařila jsem malýmu oběd a já měla k obědu rohlík s poličanem, mě se v tom vedru nechce ani vařit ani jíst...

andreasek82
23. čer 2011

@miriska taky to u sebe nekdy takhle vyresim 😀
budu varit ale na vecu, a to veprove v mrkvi s bramburkama, uz ted na to mam chut 😝

gabulle
23. čer 2011

já po vzoru brusinky květákový krém s krutony,ale mela jsem to v plánu už včera nechtěla jsem se opičit. jsem doma sama tak jsem chtela jen neco rychlého, o víkendu si to vaření vynahradim,naladily jste mě tady na tu hrachovou kaši a pak nějak kuřátko 🙂

zuzi82
23. čer 2011

A dneska máme polévané rizoto s mletým masem. Ségra nesnášela zapečené rizoto, tak mamka vymyslela tohle. 🙂

martavatar
23. čer 2011

Kedlubnová polévka a karbanátky s bramborovou kaší 😉

pelenka
23. čer 2011

Prosím neměla bystě některá recepty na využití masových konzerv? Chystáme se na chatu a kvůli rizikovce nemůžu moc hopsat kolem plotny, tak jsme v akci nakoupili vepřové a hovězí konzervy a vlastně nevím, co s nimi🙂

miriska
23. čer 2011

@pelenka Já dělám z vepřového ve vlstní šťávě omáčku na těstoviny. Kupuju teda jen Hamé s ostatními zkušenost nemám. Osmažím cibulku, hodím na to vepřovou konzervu kterou před tím trošku rozkrájím, nechám to rozpustit, přidám steril.hrášek, trochu kečupu, česnek, pepř, sůl podle chuti, kmín, provařím, přihodím uvařené těstoviny, promíchám a na talíři posypu strouhaným sýrem. Naučila mě to kamarádka, když jsem byla ještě děcko a je to mňamka, když potřebuju nějakou rychlovku tak to uvařím.

miriska
23. čer 2011

nakonec jsme dneska dělala k večeři mexické fazole 🙂

miriska
23. čer 2011

@pelenka jo a ještě jsem si vzpoměla, že moje babička dělá z vepřové konzervy pomazánku. jen to rozmačká, přidá trochu sádla, česnek, pepř a maže to na chleba. není to špatný....

babulinkab
23. čer 2011

@pelenka guláš

lucietka77
23. čer 2011

Ahoj holky, dovolte, abych se přidala, tohle téma mě bude snad inspirovat.. už totiž nevím, co pořád vařit... ☹ Já dnes dělala brambůrky, špenátek, a volské oko.