Co dnes vaříte?

crca
9. led 2011

Pokud už tady takové téma je tak se omlouvám,ale už vůbec nevím co vařit 🙄 Tak mě tak napadlo,že by to bylo dobré téma,aspoň bude z čeho vybírat. 😅 Je nám 20 měsíců,takže už vařím tak nějak to,co jíme my,jen to moc nesolím a nekořením,ale to si člověk upraví podle svého,jen nemám už fakt inspiraci 😒 Dneska jsem udělala jen porkovou polívku 😀

bulinka
28. říj 2012

svíčková na smetaně s domácím houskový knedlíkem, ke svačině tvarohové buchty a k večeři měl bý domácí chleba. Ale stala se někde chyba a chleba je tvrdej jak kámen ☹

zizala79
28. říj 2012

k večeři palačinky s marmeládou 😵

dendaz
28. říj 2012

Holky, v sobotu nás kamarádka pozvala na dětskou Hallowen party, ráda bych něco přinesla s sebou, máte nějaký nápad co připravit ???
Za každý nápad mooooc díky. 🙂

zizala79
28. říj 2012

@dendaz viděla jsem v cukrárně třeba linecké ve tvaru dýně s obličejem, případně ve tvaru netopýra? polít čokoládou? nebo jakýkoli jiný dezert na plech a nakrájet a na to tematickou ozdůbku, slanýho mě nic nenapadá

http://f-m-f.blog.cz/1110/halloweenska-paty

tady jsem našla jeden dobrý na ty prsty 😅 teda jako ingredience dle tebe, ale ten vzhled je super!

nebo tady, ale to už je na mě moc 🤐

http://www.bulvy.cz/2012/10/20/halloweenske-dob...

ale třeba ta pizza dobrý, zkusit vymyslet nějak malé pizzy, záleží taky, jak velké děti tam budou

babulinkab
29. říj 2012

kuřecí vývar
a dnes jen knedla s vajíčkem a k tomu okurkový salát a ještě rajčatový s mozarellou

marhulinka
29. říj 2012

Dnes krupičková polévka a maso na paprice s kolínkama.

nikiii
29. říj 2012

Když se dívám ven z okna, tak by se dneska hodil kapr a bramborovej salát 😀 Ale u nás bude žemlovka s tvarohem a jablíčkama.

yesu
29. říj 2012

Špenátové lasagne...Holky potřebuju radu, musím udělat bešamel, ale mám tu jen trošku obyč másla, můžu tam dát i ramu??

zuzi82
29. říj 2012

My si dnes dáme vepřovou krkovicku na cibulce s bramborovu kaší a na večeři koláč z listového těsta s kuřecím masem a bešamelem. 😉

brusinka.pusinka
29. říj 2012

u nás dneska fazolky na smetaně s vajíčkem🙂 a bramborem a mrkvové šátečky🙂

prdecek
29. říj 2012

u nás dneska zásoby z mrazáku 🙂 kuře na paprice s knedlíkem, jak se někdy hodí mít dvě porce v krabičce, když se člověku nechce nic vařit 🙂

Jinak sušíme křížaly z jablíček 🙂

martiska36
29. říj 2012

Holky pomoc. Co vás napadne za jídla, která se dají: za prvé navařit do mrazáku ( to zas takový problém není), ale část druhá - zvládne je ohřát tatínek sobě a 20ti měsíčnímu batoleti - tedy nejlíp jídla jednokrabičková. Pomozte mi prosím nasbírat taková jídla alespoň na 2 týdny, holt občas člověka postihnou plánovaná zákroky apod a babičky nehrozí...
Děkuju předem za jakýkoliv tip.

ia.
29. říj 2012

@martiska36 rizoto, kuře na paprice, guláš, nějakou majdu na špagety, hovězí na hříbkách, nebo znojemská.....přílohu manžel uvařit zvládne, ne? 🙂

zuzi82
29. říj 2012

@martiska36 A je schopen si manžel dovařit přílohy? 😉
Jestli ano, tak bych řekla třeba guláš, maso na nudličky se zeleninou trochu jako čína, rizoto, šunkofleky, lasagne, maso na houbách. rozstřelený ptáček, znojemské hovězí, pečené kuře 😉

babulinkab
29. říj 2012

@martiska36 rajská, svíčková, plněné papriky, ptáčci...nebo třeba husté polívky - vývar, nějaká luštěninová. A kdyby třeba zvládl upéct, tak nachystat šišku sekané do mražáku

kristi
29. říj 2012

dneska budou rostenky na houbach 😉

ia.
29. říj 2012

dneska to vypadá na boloňské špagety s parmazánem, manželovi jsem nabalila oběd ze včerejška, dal přednost řízku před špagetama, to fakt nechápu 😀

ia.
29. říj 2012

@kristi mňáááám 🙂

martiska36
29. říj 2012

@zuzi82
@ia.
No zvládne, když ho batole nechá...oni to ti chlapi maj holt jinak. Takže typově právě hledám jídla - flíčko, rizoto, čočka apod...

monivo
29. říj 2012

@yesu já Ramu taky někdy používám v kombinaci s máslem na jíšku 🙂

yesu
29. říj 2012

@monivo super

zuzi82
29. říj 2012

@martiska36 Tak ale hodit těstoviny nebo pytlík s rýží do hrnce snad zvládne i s batoletem. 😉 Chápu, že nebude škrábat brambory, nebo zadělávat knedlíky. 😅

martiska36
29. říj 2012

@zuzi82 Jojo, rýži a těstoviny zvládne, i ohřát knedlíky, ale brambory se ani neodvažuju po něm chtít 😀
Výborně zatím vaří jen čaj a maže rohlíky...

zuzi82
29. říj 2012

@martiska36 Neboj, máme to doma stejně 😀 Jo, a manžel zvládne ještě ohřát párky.

1luciferka1
29. říj 2012

holky, prosím prosím máte některá recept na vrstvený salát????

maybay
29. říj 2012

@aaadus jak delas skotsky vyvar? to slysim poprve 🙂 a ryzi s jablky?

maybay
29. říj 2012

@zuzi82 jak delas lepkava prsicka?

babulinkab
30. říj 2012

katův šleh, rýže

ivett
30. říj 2012

koprovka

sabisek
30. říj 2012

Cely tyden je manzel pryc a tak dokjidam zbytky z vikdenu: dnes na programu brambor, spenat a vejce 😅