Co dnes vaříte?

crca
9. led 2011

Pokud už tady takové téma je tak se omlouvám,ale už vůbec nevím co vařit 🙄 Tak mě tak napadlo,že by to bylo dobré téma,aspoň bude z čeho vybírat. 😅 Je nám 20 měsíců,takže už vařím tak nějak to,co jíme my,jen to moc nesolím a nekořením,ale to si člověk upraví podle svého,jen nemám už fakt inspiraci 😒 Dneska jsem udělala jen porkovou polívku 😀

jaja01k
25. lis 2012

K obědu špagety s rajčatovou omáčkou se slaninou, k večeři chleba ve vajíčku

rattata12
25. lis 2012

@jaja01k chleba ve vajíčku miluju s plátkem sýru 🙂

kristi
25. lis 2012

@rattata12 neee, s horcici a cibulí 😀

nikiii
25. lis 2012

My taky k večeři chleba ve vajíčku 😀 Pro změnu s kečupem, strouhaným sýrem a okurkou.

nikiii
26. lis 2012

Dneska bude něco jako roštěnky, k tomu rýže, a odpoledne medovník.

kristi
26. lis 2012

oběd od včera a pak uvidíme, co nám naservírují v Emirates 😀

michamicha
26. lis 2012

já budu dělat bramborové nočky se špenátem a slaninkou 🙂

monyliny
26. lis 2012

jelikož gruntuju,tak bude fofr jídlo-jen zapečené těstoviny s brokolicí a sýrem.Až zítra bude polévka a ještě napeču,dnes fakt nestíhačka 🙂

berruna
26. lis 2012

troubový guláš plus hous.knedlik 😉

ia.
26. lis 2012

@kristi někde za teplem? 😉

ivett
26. lis 2012

kuře na paprice...

nellygray
26. lis 2012

Pečené kuře se zeleninou a bramborem. K večeři bude hrášková polévka s krutonky. Buchtu mám od včera, jablečnou peřinku. A vařím řepy, asi až na zítra, udělám nich salát a k tomu nějaký kousek masa na minutku.

babulinkab
27. lis 2012

mrkvová polévka
znojemská, těstoviny

aaadus
27. lis 2012

Včera zapečené gnocchi, dnes fazolky na smetaně s bramborem a vajíčkem

rattata12
27. lis 2012

Pro přítele mám ze včera jelení gulášek s knedlíkem a sobě si udělám šišiky s mákem mňáám, už teď se mi sbíhají sliny 🙂

maxiiim
27. lis 2012

Brambory,pečené kuře a zelí....a na večeři chlebík s mandlovou paštikou a zelenina

anieanne
27. lis 2012

@brusinka.pusinka Koupila jsem si razítka do těsta a chtěla bych z tvých perníčků dělat jmenovky. Jenže potřebuju, aby nevyběhly, aby ta jména v nich byla čitelná. Stačí vynechat tu sodu ? Díky 🙂

1luciferka1
27. lis 2012

dnes dýňové brambory a kuře na rozmarýnu podle Babici, snad to bude dobré, ale když jsou tam sušená rajčata, tak musí 😀

nikiii
27. lis 2012

@anieanne To je krásnej nápad. Můžu se zeptat, kde jsi je sehnala?

nikiii
27. lis 2012

@anieanne Díky moc 🙂

anieanne
27. lis 2012

@nikiii Není zač. On je k tomu i přiložený recept, aby to cukroví nevyběhlo, ale moc mě nezaujal..

papuellka
27. lis 2012

Fazolový guláš alá já, ale nakonec, myslím, dobrý...🙂

nellygray
27. lis 2012

Čerstvé těstoviny z trhu, máslo, parmezán. Jak prosté. Milujeme to všichni, děti málem obrátily talířky naruby. 😀

monyliny
27. lis 2012

Dnes jsem dělala dýńovou polévku,vepřové na houbách-vlastnoručně nasbíraný 😉 s rýží a upekla jsem švestkový koláč 🙂

zuzi82
27. lis 2012

Já dnes kuřecí maso na zelenině (budeme dojídat i na večeři) a taky jsem pekla vanilkové rohlíčky a teď se jdu pustit do lineckého. 😉

blahova_andrea
27. lis 2012

uzená polévka, pečeně s bramborem a dušenou růžičkovou kapustou, studený piškotovo-smetanový dort

brusinka.pusinka
27. lis 2012

@anieanne stačí těsto udělat s míň sobou a vyválet na tenko...... pak by nemělo vybíhat 😉

skurinka
27. lis 2012

ahoj muzu poprosit nemate nekdo nejakej dobrej recept na zeleninove lasange???

rena1410
27. lis 2012

Nemate holky nejaky dobry recept co udelat z polenty ?