Co dnes vaříte?

crca
9. led 2011

Pokud už tady takové téma je tak se omlouvám,ale už vůbec nevím co vařit 🙄 Tak mě tak napadlo,že by to bylo dobré téma,aspoň bude z čeho vybírat. 😅 Je nám 20 měsíců,takže už vařím tak nějak to,co jíme my,jen to moc nesolím a nekořením,ale to si člověk upraví podle svého,jen nemám už fakt inspiraci 😒 Dneska jsem udělala jen porkovou polívku 😀

katka_mel
19. říj 2015

Předevčírem pečené skopové na zelenině s bramborem, včera kuřecí čtvrtky a křídla s br kaší. Dnes segetiňák od tchýňky a zítra budou langoše. 😉

jajinase
19. říj 2015

včera - kuřecí polévka s nudlemi, pečená krůtička s hrnkovým knedlíkem a posvícenské koláče od babičky 🙂 dneska - zbytek polévky, bulgur s pečenou zeleninou (dýně, cuketa, rajčata...)

sasanka033
19. říj 2015

o vikendu to byla takova cina po cesku - kureci, zelenina, trochu zazvoru a sojovky a smichat se sklenyma nudlema. pak jsem pekla jablecnej kolac a v nedeli byly IKEA masovy koule s bramborem.
dneska budou noky zapeceny se smetanou, kurecim, brokolici a syrem.

zuzzka23
20. říj 2015

hmmm 🙂 tak to mi meli vcera porkovou polevku a gulasek... dneska bude cizrnova kase s kurecím platkem🙂

sasanka033
20. říj 2015

dneska jsem se moc nevytahla. zbyl mi kus brokolice, tak me nenapadlo nic lepsiho, nez udelat zeleninovou polivku a protoze to je malo, tak jsem chtela jeste cervenou cocku s volskym vokem, ale tu cocku se mi podarilo rozvarit uz za deset minut 😒 tak je z toho takova kase.

aqeris
20. říj 2015

@sasanka033 čočková kaše je taky dobrá 😀

sasanka033
20. říj 2015

@aqeris no, uvidime, co si bude myslet muz, az prijde 😀 😀

katka_mel
20. říj 2015

Tak holky, zítra máme langoše (těsto mi ještě zbylo) a chystám se na hrstkovou/luštěninovou polévku jestli se mi bude chtít.

ninusch
20. říj 2015

Holky, nemáte recept na nějakou opravdu dobrou dýňovou pomazánku?

alpia
21. říj 2015

dnes hovězí vývar s kapáním, vařené hovězí, brambory a fazolky na česneku

martunecka
21. říj 2015

dnes kuřecí vývar a játra na cibulce s domácíma hranolkama 🙂 večeře žemlovka 😎

janulka523
21. říj 2015

Ahoj holky, u nás taky fičí sezónní zelenina, poslední dobou jsme přihlášení do bedýnkového systému od ekozemědělců a máme taky několik kousků z domácí zahrádky rodičů. Pro inspiraci: dýňová polévka s harisou, dýňové rizoto s parmezánem, polévka z červené řepy s kysanou smetanou nebo balkánským sýrem, salát z červené řepy, karbenátky z červeného zelí, asijské nudle z bílého zelí, salát z čočky, cuketové rizoto, cuketové placičky s bramborovou kaší. Hlavně jsou to jednoduché postupy, jídla mám hotové do půl hodiny. Nejvíc dávám prostor troubě, to člověk ušetří hodně času a energie ;)

gajuska86
21. říj 2015

Čočkový karbanátky <3 Výborný 😀

eleanor100
21. říj 2015

Svíčkovou a hovězí vývar.

sabcav
21. říj 2015

@ninusch mě nejvíc chutná takhle - je pikatní - hlavně na topinky a tousty (nedávám sádlo, dávám trošku oleje) : http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=155143

katka_mel
21. říj 2015

Tak dnes se mi chtělo a udělala jsem tu hrstkovou polévku, dojedli jsme langoše a moje maminka mi přivezla pečenou kachničku. Olizovala jsem se až za ušima. 😀

kaci71
22. říj 2015

no ja bohuzel varim jen pro pritele miminko a deti nemame pokousime se o to a tento mesic sem zvedava jak to dopadne jestli budou mesicky nebo ne moc bych si prala mit pod stromecek ten nejhezci darek a to je miminko jinak sem pritelovi udala spanelske ptacky a na vikend chystam kachnu s cervenym zelim a domacim bramborovym knedlikem

gajuska86
22. říj 2015

My děti taky bohužel nemáme, přítel je dnes v práci až do večera, tak jsem vařila jen pro sebe, odbyla jsem se polévkou - vývarem s brambory, vajíčkem a nudlemi 🙂 Stačí mi 😀

adrianka1712
22. říj 2015

My dnes budeme mat lasagne a na večeru palačinky 😀

helen_ka
22. říj 2015

@adrianka1712 mňam 😋

helen_ka
22. říj 2015

Těstoviny s lososem a špenátem ve smetanové omáčce, slaný koláč quiche a mám chuť na palačinky 😀

lullli
22. říj 2015

Dnes vaříme nezdravě. Šťouchané brambory s pórkem a kapustové karbanátky a smažený květák.

luckylee
22. říj 2015

Smazena brokolice s bramborem.🙂 A na veceri udelam jen porkovou polivku.

alpia
23. říj 2015

Dneska jsme měli segedín...

sasanka033
25. říj 2015

krevety s kokosovym mlekem na kari a ryze, vcera jsem jeste udelala kotel mrkvovy polivky. takze mame takovej oranzovej vikend🙂

luciapipi
26. říj 2015

jedlo jako lek nebo jed? .....

lullli
26. říj 2015

Těstoviny s rajčatovým pestem, mrkvový salát a koláče s rybízovu marmeládou, jablky a mandlemi.

pomnena
26. říj 2015

bolonska omacka s hovezim mletym masem, a protoze "se testoviny nekoupily" , tak bulgur a kupodivu to k sobe moc dobre pasuje 🙂 dezert je buchta z jahlove mouky s kokosem

gajuska86
26. říj 2015

Dneska bude asi smažený sýr 😀

sasanka033
26. říj 2015

neco na zpusob musaky - brambory zapcene s rajcaty, mletym masem, smetanou a syrem. jako dezert tvarohovy kolac se zbytkem kokosoveho mleka ze vcerejsich krevet.