Co dnes vaříte?

crca
9. led 2011

Pokud už tady takové téma je tak se omlouvám,ale už vůbec nevím co vařit 🙄 Tak mě tak napadlo,že by to bylo dobré téma,aspoň bude z čeho vybírat. 😅 Je nám 20 měsíců,takže už vařím tak nějak to,co jíme my,jen to moc nesolím a nekořením,ale to si člověk upraví podle svého,jen nemám už fakt inspiraci 😒 Dneska jsem udělala jen porkovou polívku 😀

katka_mel
16. dub 2015

Dnes brokolicová polévka s opečeným chlebem a kapr od včera.

kammka
18. dub 2015

dnes návrat ze špitálu z ORL kolem desáté, kluk v nenáladě, doma binec, takže dnes bez oběda, tatínek si dal rohlíky, kluk trošku přesnídávky a holka mléčnou rýži, kterou T v nemocnici odmít..
a k obědovečeři chystám kuřecí polívku s domácíma těstovinama (asi strouhání) a mám radost, už jsem do vývaru mohla hodit bylinky ze zahrádky: libeček, oregano a tymián, to bude něco jinýho, než v zimě..
a k druhému kuřecí kousky se špenátem na smetaně s těstovinama
zítra asi polévka stejná, na druhé vyndám z mrazáku vepřové v mrkvi, k tomu brambor..
jako dezert chystám šlehaný tvaroh s piškotama, banánama a kakaem a pudink s piškotama a kompotem..
s ohledem na krček malého maroda 🙂

martina468
18. dub 2015

Včera cuketák a dneska knedlík,zelí a maso

zlababa07
18. dub 2015

U nás dnes špecle se slaninkou, zelím a cibulkou pro nás a dětem květákové placky s kaší a ještě květáková polévka

lucifereeek
19. dub 2015

včera kynuté knedlíky s povidly a jahodami, dnes kuřecí roláda s bramborem

katka_mel
20. dub 2015

Tak holky, předevčírem byl hovězí vývar a rybí filé s bramborem, včera řízky z mletého masa se sýrem, taky s bramborem a kečup/tatarka a dnes lečo s chlebem a polévka asi pohanková.

martina468
20. dub 2015

tak dneska čočka,uzený🙂

kammka
20. dub 2015

dneska k obědu krupička s kakaem, k večeři brambor, špenát, volské oko, chlap brambory s klobásou na kolečka , obojí opečené v pánvi, holka nic nechtěla, cpala se cestou ze školy z nákupu..
zbyl špenát, dáme si zítra s těstovinama a udělám králičí polívku
středa asi nějaká omáčka, musím pořád vařit pro dítě bez mandlí :-/ nejspíš koprovka s bramborem, zkusím navařit na dva dny, ve čtvrtek mám doma i holku, ta ji miluje, jen budu muset zařídit knedlík..
v pátek jdem na svatbu, bude svíčková a večer raut...

sobota neděle nejspíš kuře s houbama a rýží...

katka_mel
21. dub 2015

Dnes nudle s mákem pro mě, děti se skořicí a partner večer párek s chlebem... Od včera pohanková polévka.

smallinka
21. dub 2015

na oběd: domácí vývar + sojové maso ala čína s rýží, večer: palačinky s marmeládou 😉

katka_mel
22. dub 2015

Špenát s noky a vajíčkem.

martina468
22. dub 2015

dnes jen zelnice

katka_mel
23. dub 2015

Vepřové plátky přírodní se šťávou a rýží.

jika10
23. dub 2015

Živáňskou v alobalu a selská bramboračka

katka_mel
24. dub 2015

Dnes nestíhačka, takže jen krůtí vývar s kapáním.

lucifereeek
25. dub 2015

česnečka, karbenátky s bramborem

martina468
25. dub 2015

My dnes vepřové plátky se zeleninou a zítra pštrosí vejce,kaše

martina468
28. dub 2015

vepřový guláš,houskový knedlík

ladie
28. dub 2015

čočková polévka s uzeným a buchtičky s krémem

chris_n
28. dub 2015

lasagne

lucifereeek
28. dub 2015

losos s bramborem

222anna222
1. kvě 2015

Dneska pampeliskovy med 😉

https://www.youtube.com/watch?v=cIioewelyg0
martina468
1. kvě 2015

smažený květák,brambor,tatarka a okurkový salát

jitule1989
1. kvě 2015

Dneska rajska s plnenou paprikou a testoviny 🙂 dobrou chut k obedu vsem

lucifereeek
1. kvě 2015

kuřecí znojemská s rýží

anniesfibis
1. kvě 2015

asi rizoto...pokud se prinutim vstat :D

veronika182
1. kvě 2015

segedín 😝

jarkakr
1. kvě 2015

Manžel má rajskou ze včera (nestihl ji sníst kvůli špekáčkům). Dcera kukuřičnou kaši z mlíčka. Já hermelín v páře (muž to nejí, tak si to užiju) s bramborami a salátem z červené řepy a jogurtu. K tomu všichni bramborovo-pórkovou polévku. Dobrou chuť všem 🙂.

jarkakr
1. kvě 2015

Zítra budu dělat pečené kuře s rohlíkovou nádivkou pro muže a dceru, pro sebe ze žitného chleba. Polévku asi hovězí vývar z kosti s mraženou zeleninou. Buchta nebude, došla mi mouka, ale měla jsem chuť zkusit perník z pekárny.

maudn
1. kvě 2015

zelné placky (s bramborou a uzeninou)