Co dnes vaříte?

crca
9. led 2011

Pokud už tady takové téma je tak se omlouvám,ale už vůbec nevím co vařit 🙄 Tak mě tak napadlo,že by to bylo dobré téma,aspoň bude z čeho vybírat. 😅 Je nám 20 měsíců,takže už vařím tak nějak to,co jíme my,jen to moc nesolím a nekořením,ale to si člověk upraví podle svého,jen nemám už fakt inspiraci 😒 Dneska jsem udělala jen porkovou polívku 😀

nikiii
29. říj 2011

U nás dneska rychlovka - hovězí na houbách s rýží. Čekáme návštěvu, takže musím chystat chlebíčky a péct buchtu a tyčinky, tak nějak není čas pořádně "vyvařovat".

aaadus
29. říj 2011

Kulajda, pečené kuřecí stehna s rýží, zelný salát

samik2008
29. říj 2011

Znojemská omáčka s těstovinama a zákusek bebe roláda 🙂

iviska
29. říj 2011

u nás dneska : polívka ze sáčku 😀 španělskej ptáček s rýží

janinka1987
29. říj 2011

Jelikož není manžel doma, k obědu je kuřecí polívka se zavážkou a nudličkama od včera a k večeři špagety 🙂

petrusam
29. říj 2011

dneska vepřo-knedlo-zelo a zítra pstruh se zeleninou ....

samik2008
29. říj 2011

holky prosím poraďtě,snad nebudu za blbce,ale jak se svařují nebo jak se to říká mandle?Poslala sem manžela na nákup a dovezl mi s tím obalem a takové já nekupuju 😒

berenika39
29. říj 2011

@samik2008 hodíš je do vroucí vody, na chvíli, on se ten "obal" odfoukne. pak je růčo oloupeš, ale stačí to zmáčkout a ona ta madle z toho vyklouzne 😀 . jde to dobře.

Jednou na gymplu jsme měli praxi v jedné mega mega pekárně, mandlle se tam loupally přesně takhle ručně, pakárnaaaaa, bylo jich pár desítek kilo 😝

samik2008
29. říj 2011

@berenika39 díky moc,jdu na to...aspoň to budu pro příště vědět 😀

zuhur
29. říj 2011

U nás dnes - manžel vepřový plátek na prudko s opečeným bramborem a já kapříka na másle s čerstvým chlebem. Jo a abych nezapomněla - hrk hrk krém 😀 😀 😀

kammka
29. říj 2011

ahojky,
tak hrk hrk buchta je skoro sežraná.. strááášně dobrý. ale ještě radši mám buchtu, ve které je zapečený puding a pak na to upečené vychlazené se dá šlehačka vyšlehaná se zamíchnou zakysankou a posype e to strouhanou čokoládou, klidně se pod ten krém může dát vrstva pokrájených broskví z kompotu nebo mandarinek nebo banánů.. to je taky super..
my dnes u našich kuřecí řízky s bramborem a před odjezdem polské klobásy. 😀

kammka
29. říj 2011

a zítra HRK bude rajská polívka HRK a druhý asi plátek uzeného masa HRK s brkaší HRK a jako moučník HRK HRK HRK nikolli HR buchta ale ta co tu byla o pár stránek dřív??? nebo nééé???? no než jsem to našla a n akonec je to jednoduché, bez odvažování, zas jen HRnky, takže pohoda, ty jabka vespod a pak těsto a pak na to zakysanka..ale jestli to bude tak dobrý jako HRK ..... to teda HRK nevím... 😀 😀 😀 😀
HRK HRK HRK

berenika39
29. říj 2011

@kammka už to nepij ani ředěný 😀 😀 😀 . Příspěvek dne 😀

berenika39
29. říj 2011

zítra naložená krůtí prsa: na nudličky maso do: 2 vejce, 1 lžíce solamylu, 1 lžíce soli, pepř, vorčester,sojovka, česnek, trochu oleje. přes noc uležet, pak zprudka opéct na pánvičce.
vyzkoušené, nenáročné, dobré. jde naložit jakékoliv maso 😉

samik2008
30. říj 2011

čočková polévka,sekaná,brambor a mrkvový salát

werry
30. říj 2011

holky nemáte nějakej recept na kotlety?

babulinkab
30. říj 2011

falešní ptáčci, rýže, zeleninový salát

kammka
30. říj 2011

tak my jsme díky posunu času obědvali před polednem 😀
a buchta je v troubě už upečená, stydne, abych na ní mohla po návratu z pouti nakydlat tu zakysanku.. 😉
akorát jsem ty jabka pokropila rumem, neředěným 😀

anieanne
30. říj 2011

Dnes kuřecí na kari s rýží.

nikiii
30. říj 2011

dneska lasagne, a už se v ledničce chladí hrk hrk krém, tak jsem moooooooooooc zvědavá!

petrusam
30. říj 2011

pstruh se zeleninou 😉

eyael
30. říj 2011

candát na víně, smetanové brambory, kuřecí polévka s nudlema 🙂
tak jsem chtěla zkusit ten hrk hrk krém, ale zjistila jsem, že ve složení toho ole pudinku je kurkumín, éčko které má tuším číslo 5 nebo 6 😨 tak to dceři ani sobě dávat nechci 😖 dost mě to zklamalo 🙄

zuhur
30. říj 2011

@kammka mě ti málem zaskočilo když jsem četla ten tvůj hrkací příspěvek 😀 😀 😀
Dneska byl kuřecí vývar a pečené kuřátko s rýží.
@eyael já jsem našla o kurkumínu toto:
E100 Kurkumín Farbivo nachádzajúce sa napríklad v kari korení, či jogurtovom nápoji dobrá mama. Farbivo oranžovo-žltej farby, môže byť prírodné aj syntetické. Priaznivo pôsobí na trávenie môže mať protirakovinové účinky. Jej použitie nie je nebezpečné.

eyael
30. říj 2011

@zuhur jéé díky, já si to asi spletla kurkumín s karmínem, to je č. 5 😔 😉 😅 když já s sebou neměla ty éčkové tabulky 😕 tak to si můžeme bez obav dát 😎 ještě pro jistotu kouknu na obal, v tuhle chvíli si vůbec nejsem jistá, co že to tedy je ve složení napsané 😀

zuhur
30. říj 2011

@eyael je tam kurkumín - mám ho před sebou 😉 Klidně můžete hrkat 😀

eyael
30. říj 2011

@zuhur - super 😉 😀

petrusam
31. říj 2011

obalované žampiony a brambůrek 🙂

jimmy1
31. říj 2011

palačinky s marmeládou, zeleninová polévka
@eyael prosím tě máš někde ty Éčkové tabulky?? nedalo by se to poslat? díky 😉

reruna
31. říj 2011

lasagne s mletým masem, rajčatovou omáčku a bešamelem

brusinka.pusinka
31. říj 2011

v sobotu jsme měli šťouchané bambůrky s cibulkou a karbenátky a čerevenou řepu, v neděli jsme měli kachnu na kmíně s červeným zelím a bram. knedlíčkem a dneska máme hrstkovou polívčičku z uzeného maska a krkovbičku s křenovou omákou a brambůrky 😉 a asi upeču něco sladkého 😉