Co dnes vaříte?

crca
9. led 2011

Pokud už tady takové téma je tak se omlouvám,ale už vůbec nevím co vařit 🙄 Tak mě tak napadlo,že by to bylo dobré téma,aspoň bude z čeho vybírat. 😅 Je nám 20 měsíců,takže už vařím tak nějak to,co jíme my,jen to moc nesolím a nekořením,ale to si člověk upraví podle svého,jen nemám už fakt inspiraci 😒 Dneska jsem udělala jen porkovou polívku 😀

lenam
11. kvě 2012

@kammka Co je to liváč? 🙂

kammka
11. kvě 2012

@lenam to je něcojako hrnek s vosou.. 😀 😀 😀 😀
nebo olivový olej

lenam
11. kvě 2012

@kammka 😀 😀 😀 Díky! 😀 Tak ten mě nenapadl 😀

jimmy1
11. kvě 2012

dneska opět gulášová polívka a vepřová pečeně, nové brambory a dušená mrkev 😵

1luciferka1
11. kvě 2012

@kammka a griluje se to stejně jako maso přímo na tom roštu, nebo se ta zelenin dává na takový ten hliníkový tácek? 😅

camelinka
11. kvě 2012

@1luciferka1 nejlepsi je mukacena 😉 😎

1luciferka1
11. kvě 2012

@camelinka 😀 😀 😀

kammka
11. kvě 2012

@1luciferka1 my to dělali na roštu.

petrajavor
12. kvě 2012

Dobrý článek 🙂
http://www.novinky.cz/koktejl/267050-kvuli-manz...

Jinak u nás dneska rizoto s kuř.masem 🙂

yesu
12. kvě 2012

vepřové řízky, bramborová kaše...

kixi
12. kvě 2012

treska s bylinkovou krustou (Lidl 59 Kc, pro dve osoby, bez konzervantu), bramburky, okurkovy salat

martinakl
12. kvě 2012

@kixi Teda ja na ted jim skoro vsechno, jen na rybu za cele tehu nemam ani pomysleni 🙂 A to jsem ji mela vzdycky moc rada...

martinakl
12. kvě 2012

Kureci kapsa se sunkou a nivou, brkase 🙂

kixi
12. kvě 2012

@martinakl jj, to ty chute...me zase vsechno chutna jaksi mdle...ale tady ta rybicka je dobre ochucena tema bylinkama...

kixi
12. kvě 2012

@martinakl miluju brkasi, ale nemam mliko, v obchode jsem byla, ale musela jsem brat jen lehke veci abych to unesla 😀

martinakl
12. kvě 2012

@kixi Jo to verim, ze ta rybka bude vyborna, jen na to nemam chut 😀 Ja mam brkasi taky moc rada. To my byli ve ctvrtek na velkym nakupu s manzou (chudacek zase musel kvuli me trpet 🙂), tak vzal celej karton mlik.

kixi
12. kvě 2012

@martinakl jj 🙂 sikulka, ze pomaha, muj taky, klidne jde nakoupit i sam, kdyz mu napisu seznam...akorat ted maka na baracku...tam si taky udelam zasoby, v byte se me nic nevejde 🙂

martinakl
12. kvě 2012

@kixi No co se tyce nakupu, tak do toho se mu fakt nechce, nesnasi to. Ale co jinyho zbejva.. Aspon obcas je treba vetsi nakup 🙂 Jinak ale doma maka vic nez ja. On vzdycky dost uklizel, ale ted me setri jeste vic. Tuhle sam od sebe myl okna, pral a vesel zaclony, delal jarni uklid a ja jsem spis jen tak pomahala a v mezicasech odpocivala 🙂 Ale ja zase ted varim a pecu vic nez driv 😀

kixi
12. kvě 2012

@martinakl jeee no vidis, tak to ja meho k uklidu musim nutit 🙂 ale zase maka na baraku..kazdej chlap je jinej 🙂 ale ten uklizeci typ, to musi byt dost prijemne 🙂

martinakl
12. kvě 2012

@kixi To teda! Ja jsem docela bordelarka a uklid me moc nebere, takze tu mivame naklizeno hlavne diky nemu, takze super 🙂

kixi
12. kvě 2012

@martinakl tak to je parada! to je teda sikovnej 🙂

sarunatko
12. kvě 2012

Holky, jak by se dala upravit cizrna pro roční dítě?

sarunatko
12. kvě 2012

Jinak u nás dnes zapečené brambory s kuřecím masem, žampionama, hráškem, fazolkama, mrkvičkou a kukuřicí.

nikiii
12. kvě 2012

Já dneska peču roládu, k tomu bude bramborová kaše a hlávkovej salát. I buchta už je hotová - původně to měla být jablečná bábovka, ale nějak se v průběhu nedařilo, takže je to na plechu, přidaná zakysaná smetana a povidla a dala jsem tam švestky. Ale jedlý to je, to je hlavní 😀 😀 😀

berenika39
12. kvě 2012

Klasický hovězí guláš s knedlíkem🙂

alt
12. kvě 2012

u nás též guláš, ale segedin

babulinkab
12. kvě 2012

květáková polívka
smažené žampiony, smažené vepřové řízky, br. kaše a zeleninový salát

anieanne
12. kvě 2012

Mě přiveze oběd tchýně, plněné bramborové knedlíky - snad se jí povedou, minule nic moc... A odpo budu péct domácího krtka 🙂

prdecek
12. kvě 2012

smažený sýr a hranolky a na večeři asi chlapovi topinky a mě nevím

kristi
12. kvě 2012

k obedu nic moc, Mia TED vstavala....k veceri opet kridylka